Kristallid aitavad luua koju head energiat ja harmoonilist aurat

Kristalle on inimesed kasutanud juba tuhandeid aastaid. Efektse välimuse tõttu on neid väga palju ehetena kantud, samas on kristallidel ka tugevad kaitsvad ja tervendavad omadused, mida saab õigesti kasutatuna enda jaoks tööle panna.

Vanad legendid räägivad, et Atlantises oli eriline tervendamise tempel, mille lagi oli üleni tehtud poolvääriskividest. Kui valgus ülalt läbi erinevate kristallide langes, siis ravis see erinevaid füüsilisi ja vaimseid hädasid. Ka Vanas Egiptuses olid templites vastavad ruumid, kus raviti kristallide tervendavate omaduste abil inimesi. Samuti kandis Egiptuse vaarao alati oma peaehtel malahhiiti, mis toob kandjale tarkust. Vaata poolvääriskividest ehete kohta lisa roosa kvarts. Ta aitab kaasa teie sisemisele puhastumisele, tasakaalustab emotsioone ja rahustab meelt. Roosa kvarts on tuntud ka selle poolest, et avab ja puhastab südame kõigil tasanditel ning toob kaasa sisemise tervenemise ja enesearmastuse suurenemise. Tema energia on pehme kuid pikaajalise mõjuga. Võite vanni minnes roosa kvartsi asetada vette või lihtsalt hoida teda vannitoas võimalikult vee lähedal.

Kristalli vali vaistu abil

Kristallid on saadaval esoteerikakauplustes ning kivi valimisel aitab teid kõige paremini vaist. Tunnete ära endale sobiva kivi kui puudutate kive, hoiate neid käes ja lasete oma tunnetusel end juhtida. Kui tunnete soojust või ka lihtsalt äratundmist, siis on tegemist õige kiviga ning valik on tehtud.

Enne kristallide kasutamist puhastage neid kindlasti ning laadige päikese- või kuuvalguse käes. Erinevate kristallide puhastamise kohta küsige nõu esoteerikakaupluse müüjalt. Kive regulaarselt puhastades ja laadides hoiate nende energia puhtana ning nad rakendavad enda võimed teie heaks sajaprotsendiliselt.

Toimetas: Katrin Oidra

Vaata lisaks: poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta Millest kõnelevad sinu ehted?

Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Kristallivõltsingud ja kuidas neid ära tundaKas kristalli valida mõistuse või tundega?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.