Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust

Kas mäletad, millal sa viimati kedagi laubale suudlesid? Otsaesisele antud suudlus märgib tavaliselt hoolimist ja armastust, kuid sellel on veelgi sügavam tähendus, kui oled senini arvanud. Põhjus on selles, et laubal asub meie kolmanda silma punkt.

Enamasti suudleme me oma lähedasi põsele ning oma armsamaid suule või kaelale. Otsaesine on piirkond, mis satub su huulte alla tõenäoliselt harvem. Ometi on just see piirkond, mille suudlemine loob inimeste vahel võimsa ühenduse.

Kolmas silm on uks meie hinge sügavustesse ja see võib juhatada sinu hinge kõrgematesse reaalsustesse. See punkt asub otse laubal, kulmude vahel. Kolmandat silma on võimalik oma tahte alusel avada, kuid vahel avaneb see ka ise väliste ja sisemiste õigete tegurite kokkulangemisel.

Kedagi laubale, kolmanda silma piirkonda suudeldes, kingime me suudluse vastuvõtjale sisemise kirgastumise tunde. See on armastuse, hoolimise ja soojuse tunde jagamine otse meie keha ühte olulisemasse punkti. Isegi kui me ei teadvusta endale, miks me seda teeme, miks me valime kedagi just laubale suudelda, siis on see meie alateadlik sisemine valik jagada suudluse saajale endast positiivsust ja väge. Samal põhjusel, et see piirkond on väga tundlik, tuleks vältida negatiivsete inimeste poolt suudluse vastuvõtmist kolmanda silma piirkonda. Just sealtkaudu pääseb ka kõik ebasoovitav meie paremini ligi.

Tihti suudlevad vanemad “head ööd” soovides oma lapsi laubale. See on alateadlikult tehtav õige liigutus, kuna kolmandale silmale jagatud suudlus aktiveerib melatoniini tootmist, mis aitab tuua sügava ja rahuliku ööune.

Järgmine kord kui kedagi laubale suudled, tee seda teadlikult. Tunneta seda väekat ja ürgset energiat ning ajaga seda rõõmuga. Mõtle sellele, et aitad leevendada muresid, tuua rahu ja annad energiat. Kui sa teed seda tihti, siis tasub sul jälgida, millised muutused toimuva hakkavad. Sellise suudluse andmine ja saamine muudab positiivselt nii andja kui ka saaja elu.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Nipid, kuidas õppida järgima oma intuitsiooni

Salapärane käbinääre – müüt või tegelikkus?

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

10 põhjust, miks tasub armuda spirituaalsesse naisesse

Seotud