Kolm sodiaagimärki, kelle jaoks on august eriti õnnelik kuu!

August toob endaga kaasa uued energiad ja vibratsioonid. Vaata järgi, kes on need kolm õnnelikku sodiaagimärki, kes saavad nautida lõikuskuud, mis lõpetab sooja suve, kõige enam.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sa saad sel kuul sõita loomingulisuse tõusulainel. Nüüd ei ole su fantaasial piire! Tunned, kuidas loodus, suvi, inimesed ja elu põnevad nüansid annavad sulle inspiratsiooni ja panevad tegutsema. Kuula oma sisetunnet ja luba oma artistlik pool välja. Ole mänguline ja vaba.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa ei soovi tavaliselt liigset tähelepanu, kuid sel kuul sa lausa särad ning tunned, et imetlus ja heakskiit paitavad su hinge. Sa oled täis pealehakkamist ja uusi ideid. Suudad anda head nõu ja olla hinnatud kaaslane ettevõtmistes, mis nõuavad täpsust, detailidele keskendumist ja tõhusat tööd.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sind ootab ees tõus uuele vaimsele tasandile. Tunned nüüd, et oled valmis astuma samme uuel teekonnal, olgu selleks siis vaimne, füüsiline või spirituaalne rännak. Sa ei ole alati suur muutuste fänn, kuid nüüd tunned, et vajad oma ellu midagi, mis laseks sul edasi liikuda ja kogeda uusi õppetunde ja väljakutseid.

Viljakat augustikuud!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.