Kolm enamlevinud tunnusmärki, et sinu peres sirgub uusima energiaga uue ajastu laps

Indigo- , vikerkaare- ja kristallilastest on viimastel aastakümnetel küllaldaselt räägitud ning ei ole enam uudis, kellega tegemist on. Kogu maailm on oodanud uue ajastu laste saabumist, teadupoolest lausa Vana-Kreeka ajajärgust saadik. Kuid kuna Maa energeetiline sagedus ja vibratsioon on pidevas muutuses, siis on planeedil avaldunud võimalused hoopis uuema energiaga lastele väga kõrgetest sagedustest, keda nimetatakse tundlikeks uue ajastu lasteks ehk kokkuvõtvalt valguslasteks. On aeg, kus täiskasvanuks sirgunud indigo- ja vikerkaarenoorte alla on hakanud kehastuma vertikaal- ja meisterlapsed, kajastab Facebooki leht Valguslapsed.

Eestis ja Põhjamaades on selliste uue energeetikaga laste kehastumise sagedus ülekaalukalt suur võrreldes muude planeedi asupaikadega. Juba ainuüksi üle 40% kõikidest indigotest kehastusid tookord kümneid aastaid tagasi just Eestisse nagu teavad mitmed selgeltnägijad üle terve Maa kinnitada.

Nüüd on järg uusima energiaga valguslaste käes, kuid vanemad ei tunne tihti neid saabujaid ära. Tihti ei osata selgitada iseendaga või pereliikmetega toimuvaid muutuseid, sest selliste laste saabumine keerab kogu pere elu (heas mõttes) energeetilises mõttes pea peale. Tihti avarduvad ka vanematel sensitiivsus ja võimed. Igal pereliikmel saavad valguslapse olemasolul muutused toimuma erinevate variatsioonide ja tugevusastmetega, kuid on kolm enamlevinud tunnust, mis iseloomustavad perekonda, kuhu saabunud kõrgsageduslik valguslaps.

Esiteks – emal, lapseootuse ajal või pärast sündi, toimub tihti väga tugev transformatsioon (see on seotud iseenesliku auratransformeerumisega lapse vaimenergia toel).

Transformatsioon kätkeb endas hingelist ja emotsionaalset nn puhastumist, kus kisutakse ka vanad mustrid ja valukohad vabastamiseks esile. Selle tulemusena leivad aset mitmed sisemaailma puhastusega seotud protsessid ning sageduses tõusmine. Mida rohkem on emal vaja energeetiliselt end tõsta, seda intensiivsem on transformatsioon. See kätkeb endas mitmeid valdkondi – toitumine, sisekaemus, elustiil, töökoha/ameti ja seltskonna vahetumine ja palju muud.

Tihti tahetakse kolida maale, mis peegeldab alateadvuses toimuvaid sisemisi protsesse, kuna maal on valguslapsed looduse keskel rohkem kaitstud ning puhtamini hoitud erinevate energiate ja isikute suhtes, võrreldes linnas elamisega. Üsna tihti “ärkavad” sellise lapse saabudes isa ja ema mõlemad ning nad ei taju enam maailma endistviisi, vaid hakkavad sügavuti hoomama kõike ümberringi toimuvat, muutudes järk-järgult teadlikumaks.

Teiseks suureks nähtuseks on ema (ning tihti ka isa) eraldumine kuidagi oma “sisemisse maailma”. Neil tekib peretasandil justkui oma reaalsus, omaette mikromaailm ning sellel pole mitte mingit seost depressiivsusest tuleneva isoleerumisega või kapseldumisega. Inimene, kes ärkab, ei mõtesta enam ümbritsevat ja ka ühiskonnas toimuvat vanaviisi. Ta hakkab nägema läbi valelikkust, teesklust, kogema ka maailmavalu ning viha sügavuti, püüdes end intuitiivselt selle eest kaitsta. Tihti tunneb ema ära sellest, et ta kuidagi enam ei samastu või haaku välismaailma pinnapealsuse või ühisteadvuse energiaga. Sama võib juhtuda isaga – toimuvad töökohavahetused ja täielik ärkamine igas vallas.

Ema, kes tihti veedab lastega koos rohkem aega ning kellele avaldub mõju kiiremini ja suuremal määral, kulgeb ja elab igapäevaselt aina enam oma maailmas. Seda on raske sõnadega kirjeldada, kuid paljud teadlikud inimesed teavad, mida selline sisemine muutus tunnete tasandil tähendab.

Kolmas levinum näitaja, kuid ka huvitavaim asjaolu, on see, et perekonnas võivad sisuliselt üleöö aset leidma hakata paranormaalsed nähtused. See tähendab huvitavate energeetiliste anomaaliate toimumist, sealhulgas vaimude või heledate valgusenergiate nägemist, mis võib pereliikmeid esialgu hirmutada, kuid tegelikult on mõeldud kiireks karastamiseks ning tumeda-heleda maailma kaardistamiseks. See protsess tähendab ka eeterlike olendite intensiivset tajumist või nägema hakkamist. Igaühel leiab see aset omamoodi, kel alguses vähem, kel rohkem, kel tempokamalt, kellel rahulikumalt. Üks on selge – kuna kõrgest sagedusest pärineva lapse sünd perre muudab kõik pereliikmed tundlikumaks (puhastatakse ja äratatakse intuitsioon ning võimed), siis tähendab see ka nägemisväljade hoomamist teisel tasandil – nähtamatu maailma tasandil.

Teiste dimensioonide ja sageduste energiate ning eluvormide nägemine (nii kõrged kui ka madalad sagedused) on tavaline kaasnähtus tundlikkuse suurenemisega, mis on omakorda seotud käbinäärme aktiveerumisega. Mida rohkem on see olnud suikunud olekus, seda intensiivsemalt aktiveerumine toimub. Sellise avardumise tulemusena, laste kõrval või mitte, kukuvad täiskasvanul justkui kardinad või udune loor silme eest ära ning kõik muutub järjest selgemaks.

Oma võimeid ei maksa karta, kuid mõistagi tuleb olla teadlik ning ettenägelik. Ja lõppude lõpuks – kui näeb imik või väikelaps, siis ega saa rohkem kartlikud ja arglikud ka pere vanemad olla. Sellel teekonnal on julgustav leida toetavaid mõttekaaslaseid, kes hinnanguid ei anna ning hukka ei mõista.

Autor: A.V.Amaryllis

Artikkel refereeritud teosest “Valguslapse ema päevik” ning avaldatud Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda

SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!

Šamaan Anu Pahka 7 lihtsat soovitust õnnelikuks eluks

Seotud