Kõik, mis teen, teen iseendale

Ühel päeval otsustasin uurida külgetõmbeseaduse toimimist – see, mida välja saadan, seda vastu saan – ja analüüsida enda poolt välja saadetava energia iseloomu. Ehk kui ma saadan teadlikult inimestele südamest armastust, siis vaatan, milliseid reaktsioone ma endale ligi tõmban.

Kuna üldjuhul vaatavad inimesed võõrastele otsa harva, siis esimene ülesanne oli kasvõi hetkeks vastutulijatega silmast silma kontakti loomine. Sõitsin poodi, tuletasin parklas meelde pilke püüda ja asusin missioonile.

Esimene silmside tekkis poeukse kõrval seisva turvamehega. Noogutasin tervituseks, saatsin talle südamest armastust ja sisenesin poodi. Juurikaletis selgus, et soovitud sidrunit pole. Märkasin kaste lükkavat müüjat ja pöördusin tema poole. Ta vaatas mulle otsa ja ütles, et see võtab veidi aega, aga kui olen poele tiiru peale teinud, on sidrunid letis olemas. Tänasin teda sõnadega, saatsin südamest armastust ja läksin ostlema. Korraga tajusin selja taga midagi suurt ja kõrget. Kui ringi pöörasin, siis vaatas mulle liikuva kastihunniku kõrvalt otsa tuttav müüja, kes lahkelt naeratades ütles: “Palun, teie sidrunid!“

Üllatunult podisesin talle “Mis te nüüd!“, kuid tema naeratas vastu: “Võtke palju tahate ja küsimus saab lahendatud!“. Jahmatusest keeletuna võtsin oma sidrunid, tänasin teda ja saatsin südames armastust. Siis tegin poele tiiru peale, maksin ära ja kõndisin käruga autoni. Kui olin kotid autosse ära ladunud, vaatasin ringi, kuhu käru panna. Ja enne kui ma midagi teha jõudsin, küsis selja taga meeldiv hääl: “Hea proua, võin ma teie käru ära viia?“. Üllatunult ringi pöörates vaatasin ma otsa turvamehele! Minu vastus temale “Tänan teid!“ tuli juba kiiremini ja selgemini. Õnnistasin tedagi südamest, kui ta käruga poe poole liikus.

See kogemus andis võimsa kinnituse sellest, kui tillukestest asjadest meie isiklik heaolu tegelikult koosneb. Loeb tahtlik kavatsus – saata südamest kõigile armastust pluss positiivne ja avatud olek –, valmisolek võõrastele naeratades otsa vaadata. Ehk kui olen ise avatud, positiivse ja vastuvõtliku olemisega, annavad teised mulle seda ka kuhjaga vastu.

Kui pärast innustavat ja üdini positiivset kogemust koju jõudsin, helistas üks ammune tuttav, kelle puhul olin juba mõnda aega tundnud, et ei soovi temaga eriti enam suhelda, kuid polnud suutnud meie suhet veel lõpetada. Kui ta nüüd uuris, kuidas mul läheb, rääkisin talle õhinal, kuidas õpin uues energias elamist, tõlgin erinevaid esoteerilisi materjale, jagan oma kogemusi ja materjale lisaks individuaalsele nõustamisele ka Facebooki ja kodulehe jälgijatega ehk kokkuvõttes jälgin põnevusega inimkonna ja Maa ühest dimensioonist teise liikumist.

Pärast õõnsat vaikust järgnes rodu küsimusi ja teematõstatusi argiprobleemidest, rahast, poliitikast ja haigustest. Ja see kõik oli negatiivses võtmes, mis kinnitas, et kõik, mida rääkisin mina, oli tema jaoks lennanud tuulde. Olime kunagi olnud väga lähedased, kuid täna sidus meid ainult ühine minevik.

Pöördusin palves kõigekõrgema poole: “Armas Jumal, palun aita mul see suhe lõpetada!“, ja otsisin just sõnu, et tuttavat tänada ja suhe lõpetada, kui kõne katkes … Enne kui midagi teha või mõelda jõudsin, helises mobiil ja tuttav nõudis, et miks ma telefoni ära panin ja seda enam vastu ei võta … Kui ma siis toru võtsin, oli telefon tumm. Vastasin üllatavale avaldusele ausalt, et kõne katkes, jätsin hüvasti ning lõpetasin kõne. Seejärel helistasin riketesse. Aadressi kuuldes palus teenindaja minna mul seinapistiku juurde ja juhe seina tagasi panna. Vaidlesin vastu, et see pole võimalik, aga tema ei jätnud – teie telefon on tumm, sest kaabliühendus puudub. Ei jäänudki muud üle kui minna kontrollima ja võta näpust – telefonijuhe oligi diivanitagusest pistikust väljas! Kui selle pistikusse torkasin, hakkas telefon jälle tööle. Ja suhe, mida oma ellu enam ei soovinud, sai lõpu.

Seegi kogemus kinnitas, et ma saan seda, mida välja saadan. Kui ma seni olin tuttavaga seoses saatnud välja vaid negatiivset signaali – ei taha, ei meeldi, lõpeta ära –, siis antigi mulle ikka ja jälle seda, kuhu mu fookus oli suunatud ehk sellele, mida ma ei soovinud. Nüüd oli mu häälestus üdini positiivne ja kindel – ma ise oma elu looja – ja oma teel rõõmsalt ja rahulikult edasi liikumiseks esitasin abipalve kõigekõrgemale.

Ainus sõber ja kaaslane, kellega ma olen ühte seotud oma elu lõpuni, olen mina ise. Kõikides suhetes ja olukordades sean ma esikohale enda soovid ja vajadused. Kõik, mis teen, teen iseendale, ja ennast hoides hoian ka teisi.

Autor: Anu Rumessen

Loe lisaks: 22 kaunist mõtet õnnest ja õnnelik olemisest

Külgetõmbeseadus toimib: 12 nippi, kuidas saada seda, mida soovid!

Õnn kui teadus: õnneõpetused läbi aegade

12 tsitaati inspiratsiooniks ja motivatsiooniks

Seotud