Kirgede geomeetria: tee test ja saa teada, milline armastaja sa oled!

See test aitab kiiresti teada saada, milliseid nõudmisi esitab teie väljavalitu armastusele. Joonistage paberilehele kuus allpool toodud kujundit ja paluge oma kallimal kiiresti üks neist välja valida. Kujundi valik reedab kohe, kellega teil tegemist on.

Ruut. Seda tüüpi inimestele on füüsiline lähedus teisejärguline. Esikohal on neil mõistus, mis kontrollib ka kõiki emotsioone. Intiimsuhte peamine eeldus on ühised huvid.

Ring. Need, kellele see kujund kõige sümpaatsem tundus, ei tunnista armastuses mingeid tabusid. Need on kompleksideta inimesed, kes järgivad oma soove ja vajadusi. Nad otsivad pidevalt uusi partnereid; neile on tähtis eelkõige intiimne lähedus, vaimne ühtsus huvitab neid vähe.

Romb. Selle kujundi valinutel on rikas erootiline fantaasia, mida nende arvates peab rahuldama partner. Nad pettuvad kergesti. Ehk küll kirglikud, pole nad kunagi liiga truud. Nad otsivad partnerit, kes võiks neid iga kord uuesti ahvatleda ja enda külge köita.

Ristkülik. Selle kujundi valivad inimesed, kes otsivad kindlustunnet, lähedust ja kaitstust. Nii mees kui naine peavad truudust väga tähtsaks. Kunagi ei sea nad oma suhet ohtu kerge flirdi või lühisuhte nimel.

Kolmnurk, tipp ülespoole. Seda tüüpi naine äratab tähelepanu juba ainuüksi riietumisstiiliga. Intiimsuhtes on ta väga nõudlik ning eelistab tundlikke ja õrnu partnereid. Tal on suur soov ennast teostada ja seda püüab ta realiseerida sagedases partnerite vahetuses.

Kolmnurk, tipp allapoole. Naine vajab õige armumeeleolu saavutamiseks väliseid “dekoratsioone” – romantilist muusikat ja mahedat valgust ning õrna seksuaalset prelüüdi. Mees eelistab naisetüüpi, kes assotsieerub emalikkusega. Ta otsib pigem hellust kui intiimeksperimente.

Allikas: “Hiromant Pastelli – testid, ennustused, horoskoobid”

Loe lisaks: Tõmba oma ellu imed: kuidas saada seda, millest unistad?

Alanud Merkuuri retrograad toob kaasa pingeid ja vääritimõistmisi

Need pannkoogilõhnalised inimesed, kelle jaoks me aega ei leia…

Seotud