Kevadise pööripäeva muudab maagiliseks taevas kõrguv Kaalude sodiaagimärgi täiskuu

Täna särab öötaevas taas täiskuu – seekord siis harmooniat, suhteid, karmat ja emotsionaalset tasakaalu sümboliseerivas Kaalude tähemärgis. Loe, mida see aeg endaga kaasa toob, mida teha ja millest loobuda ning kuidas see sind mõjutab.

Täna on tõeliselt maagiline ja väge täis päev. Kohtuvad kaks olulist sündmust – kevadine pööripäev, mis toob kaasa värskust, kergust, energiat ja uusi algusi ning täiskuu, mis annab kõigile tegemistele omapoolse kosmilise jõu. Loe, kuidas tähistada kevadist pööripäeva SIIT.

Seekordne täiskuu on samuti superkuu ehk siis paistab suurem kui tavaline täiskuu. Ameerika põlisrahvas kutsus varakevadist täiskuud vihmaussi-Kuuks, kuna just sel ajal hakkas maapind niipalju üles soojenema, et mullas sai hakata elu käima ja vihmauss toimetama.

Täiskuuaeg toob kaasa jõulise energiatulva, mis aitab kaasa muutustele sinu elus – uuenemisele, uutele algustele, elumuutustele ja mustrite murdmisele. Omalt poolt tuleb sul hoida oma meeled avatuna ja olla positiivselt meelestatud. Kui lubad uuel energial tuua endasse värskeid vibratsioone ja tundeid, siis hakkavad peagi sinu elus juhtuma toredad sündmused ja saabuvad head uudised. Loe, kuidas pöörata oma karmat positiivseks SIIT.

Praegune periood on suurepärane aeg, et oma intuitsiooni järgida. Kuidas oma sisehäält kuulata loe SIIT. Märka esilekerkivaid emotsioone ja lase oma südamel end juhtida.

Kuna täiskuud seostatakse tihti ka uuestisünni ja uute algustega, siis on praegu suurepärane aeg proovida kõiki neid asju, millest oled küll ammu unistanud, kuid mida oled ühel või teisel põhjusel korduvalt edasi lükanud. Võta need asjad nüüd käsile, ära anna alla ja ole endas kindel. Kui sul on eneseusku, siis suudad saavutada ka suurimaid eesmärke.

Tegevustest on praegu soovitatavad igasugused seltskondlikud koosviibimised, külaskäigud ja koosolekud. Suurepärane aeg on arusaamatuste klaarimiseks, leppimiseks ja oma tunnete jagamiseks. Kõik ilu ja harmooniaga seotud ettevõtmised laabuvad samuti hästi. Hea aeg on ka sõprade, pere ja lähedastega suhtlemiseks. Mõistate üksteist paremini, inimsuhted on harmoonilisemad ning paljudel on tugevnenud soov tunda lähedust ja välja näidata oma tundeid ja hoolimist. Hea aeg on ka armunutele. Täna võiksid teha ka armastuse rituaali. Vaata lisa SIIT.

Kaalude tähemärgi kristallideks on kuntsiit, korall, opaal, roosa ahhaat, roosa kaltsiit, roosa kvarts, smitsoniit, unakiit. Nende kivide energia on praegu väga sobilik meditatsioonis ja ka lihtsalt enda läheduses hoidmiseks.

Tervise osas tasuks silmas pidada seda, et Kaalude märgile alluvad puusad, neerud ja põis, seega tasub vältida külmetumist ja ka igasugust sekkumist nende organite töösse (nt. kirurgilisi operatsioone). Loe, kuidas on seotud emotsioonid ja organite tervis SIIT.

Imelist täiskuuaega!

Loe lisaks: Täna on kevadine pööripäev: 10 asja, mida tasub teha, et kindlustada edukas kevad-suvi

Tee restart – muuda oma elu 7 päevaga!

Kasuta tänulikkuse võtit: 7 asja, mis viivad sind kohe tänulikkuse lainele

Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Seotud