Kes on sinu jaoks see “õige”? Sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!

Õnnelik lõpp pole ainult muinasjuttude pärusmaa, vaid võib ka suhte puhul täielikult tõeks saada, kui leiad endale õige kallima. Aga milline on sinu jaoks “see ainus ja õige”? Sellele küsimusele aitab vastust leida sinu astroloogiline tähemärk. Vaata järgi, missugune on see inimene, kelle saabumine sinu ellu toob kaasa muinasujutulise armastuse.

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sa vajad kedagi, kellega koos sa tunned end mugavalt. Kellega koos saad nii mägedes matkata, kui ka ballisaalis elegantselt aega veeta. Sinu kallim peaks usaldama sinu otsuseid ja vaistu ning laskma sul soovi korral olulisi otsuseid vastu võtta. Sa ei suuda olla koos inimesega, kes surub maha sinu kirglikku ja tegutsemist täis loomust. Kui leiad enda kõrvale inimese, kes hindab sinu otsusekindlust, usaldab sinu valikuid ja on valmis sinuga kasvõi maailma lõppu minema, siis oled leidnud endale õige kaaslase.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sul on üsna kõrged nõudmised oma partnerile ja sa oskad vajadusel olla ka väga kannatlik, et sellise inimese saabumine ära oodata. Sa ei rahuldu mitte millegi muuga, kui ainult parimaga ning seetõttu pole sul mõtet alustada suhet siis, kui sa pole päriselt kindel, kas inimene on sinu jaoks õige või mitte. Sulle sobib partner, kelle jaoks sa pead pisut pingutama, et alati tasemel olla, see ei lase sul end lõdvaks lasta. Samuti pead sa saama oma kallima üle uhkust tunda. Kui need tingimused on täidetud, siis võib ennustada sinu suhtele pikka iga.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sulle on väga oluline, et sinu kallim jagaks elus samu väärtushinnanguid kui sina. Sa soovid, et saaksid koos oma “teise poolega” nautida elu mugavust ja kergust ning soovi korral ka teha koos läbi pööraseid seiklusi. Sa väärtustad inimest, kes oskab püsida sinuga samal lainel, mitte ei tõmba sinu meeleolu alla ega riku sinu suuri plaane. Just emotsionaalne tugi ja kohalolek on see, mida sinu hing väga vajab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Sa vajad kedagi, kes suudaks sind võtta just sellisena nagu sa oled, mitte ei kipuks sind muutma. Sinu partner peaks ka oskama hinnata sinu ausust, mitte võtma seda solvanguna või millegina, mis see ei ole. Sa ei peaks tormama pea ees suhtesse, vaid valima ikkagi sellise inimese, kes tundub sulle täiuslik. Sa ei rahuldu millegi muu kui ainult parimaga, seega pole mõtet võtta kedagi sellist, kes sinu standarditele ei vasta ja proovida hakata teda ümber kasvatama. Varu kannatust, oota pisut ja sinu unelmate kaaslane ilmubki välja.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Sa vajad kaaslast, kes on sinu kõrval siis, kui oled mõnusalt kodus teki all raamatut lugemas, kui ka siis, kui oled seltskonnas tähelepanu keskpunktis. Kuna sulle meeldib väga suhelda ja särada, siis peaks sinu kaaslane seda sulle ka alati võimaldama. Talle peaks sobima see, kui sinu sõbrad, sugulased või töökaaslased astuvad läbi ja ta peaks mõistma, et sa vajad enda ümber inimesi. Sulle ei sobi sugugi kaaslane, kes on armukade ja tahab sind hoida ainult iseendale. Eraldatus ja üksindus murravad su vaimu kiirelt maha.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sa vajad kedagi, kes mõistaks sinu vajadust “oma aja” järele. Sa oled vaba hing ning seega pead saama sa aegajalt nautida rahu, vaikust ja olemist täpselt seal, kus soovid. Just ärakuulamine ja mõistmine on omadused, mida sa oma kaaslases hindad. Sulle meeldib rääkida oma mõtetest ja tunnetest aga seda ainult siis, kui sinu kuulajaks on keegi, kes tõesti hoolib ja mõistab. Parim kaaslane on sinu jaoks keegi, kes hoiab, usaldab ja armastab sind, kuid kingib sulle piisavalt vabadust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Sinu jaoks on väga oluline, et leiaksid enda kõrvale inimese, kes hindab sinu head südant ja pakub sulle tuge siis, kui sina ise tegeled teiste ja kogu maailma eest hoolitsemisega. Sa jagad palju soojust, hoolt ja armastust ning vajad enda kõrvale inimest, kes oskab seda vääriliselt hinnata ja pakub sulle endale kõike sedasama vastu. Just hingesoojus ja hoolivus on see, mida sinu parner saab sulle pakkuda selleks, et võiksid tunda end õnnelikuna.
Neitsi (24. august – 23. september)
Sa vajad enda kõrvale kedagi, kellega saad olla aus ja avada end täielikult. Kui tunned end emotsionaalselt turvaliselt, siis avanevad sinu parimad küljed – julged välja näidata haavatavust, hoolivust ja tundlikkust. Sulle ei meeldi armastuses mängud, valed ja katteta lubadused. Leia endale selline kallim, kes on siiras, kartmatu ja ausate kavatsustega. Kui tunned, et võid julgelt oma tundeid ja mõtteid väljendada ilma, et peaksid kartma kellegi reageeringut, siis oled leidnud endale õige “teise poole”.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Selleks, et tasakaalustada sinu tõsist ja jalad-maas poolt, peaks sinu partner olema keegi, kes oskab koos sinuga rutiinist välja murda. Sulle on vaja vahepeal mõnd hullumeelset, lapsikut, mugavustsoonist väljatõmbavat seiklust, et saaksid oma loomust tasakaalustada. Samuti peaks su kaaslane oskama hinnata sinu ambitsioone. Sinu jaoks on väga oluline saavutada edu selles, mida sa teed. Seepärast leia endale keegi, kes sind toetab sinu püüdlustes ja kindlustab vajadusel sinu tagalat.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Sa vajad kedagi, kes pakuks sulle rahu ja kindlat tagalat. Just emotsionaalne stabiilsus on sinu jaoks oluline selleks, et suhe toimiks ja kaua vastu peaks. Sinu kallim peab mõistma, et sa vajad vahel oma tunnete väljalaskmist, ärakuulamist, lohutamist või lihtsalt kaasaelamist. Sa ei suuda olla koos inimesega, kelle jaoks on oluline vaid materiaalne maailm. Elu emotsionaalne ja vaimne pool on sinu jaoks väga tähtsad.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Sinu kaaslane ei saa olla keegi, kes on liiga rahulik, igav ja armastab rutiini. See lihtsalt tapaks su. Sa vajad seiklusi, põnevust, midagi, mis paneks sinu meeled aktiivselt tööle ja inspireeriks sind. Sinu kallim peab olema üks tõeliselt eriline ja silmapaistev inimene, et suudaksid teda hinnata ja armastada ka pikas plaanis. Sa pead saama tunda uhkust tema üle ja imetlema tema omadusi. Sinu partneriks sobib keegi, kes esitab ka sinule väljakutse tuua endast välja parim.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinu jaoks on kõige hirmsam igavus, rutiin ja üllatustevaba elu. Selleks, et võiksid särada ja olla motiveeritud, vajad sa oma ellu põnevust, romantikat ja võimalust kogeda elu poolt pakutavaid naudinguid. Sinu partner peaks olema keegi, kes sind inspireerib ja kindlustab samas ka sinu seljatagust. Sa ei peaks rahulduma lihtsalt “tavalise” kallimaga, see ei vii pikas plaanis kusagile. Sa vajad kedagi tõeliselt erilist, kedagi, kellega tõesti tunned iga päev, et sa oled leidnud oma õnne.

Loe lisaks: Astroloogiliste elementide sobivus: vaata järgi, kuidas sina sobid oma kallima, sõprade või pereliikmetega kokku!

Ära neid kurjaks aja! Need on kolm sodiaagimärki, kes ei andesta, vaid otsivad kibedat kättemaksu

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.