Kehakeel reedab: märgid, mis näitavad, et naine on mehest huvitatud

Mis puudutab üksteisest huvitatud mehe ja naise omavahelist peent tantsu, esmakordset kohtumist ja flirti, kontrollivad olukorda naised – nemad on selle tantsu koreograafid. Kui naine sind tahab, saadab ta välja sellekohased signaalid. Millised on need kehakeele märgid, mille järgi saada aru, kas naine on huvitatud või mitte?

Naisi tõmbavad enesekindlus ja kõrge positsioon. Too endast parim pool esile ja eksponeeri sotsiaalset dominantsust selliste meetodite abil nagu näiteks ruumi hõivamine, mehelik kehaline kontakt, rahulik olek, silma vaatamine ja naeratamine. Väldi nihelemist, halba rühti, käte rinnale risti panemist ning jalgade ristamist.

Naised reguleerivad meeste lähenemist erinevate mitteverbaalsete signaalide ja märkidega. Õpi selgeks märgid, mis näitavad naise huvi. Kui naine sind tahab, saadab ta välja sellekohased signaalid. Kõige tavalisem signaal on otsene silmside. Naeratus. Korduv sinu suunas vaatamine ja siis pilgu kõrvale suunamine. Need on signaalid; sinu otsustada on, mida sa edasi teed.

Psühholoogiadoktor Monica Moore Websteri ülikoolist uuris vallalistele mõeldud klubides, baarides, restoranides, pidudel ja muudes kohtades enam kui kahtsada naist. Oma leidude põhjal koostas ta nimekirja 52 aspektist, mis kirjeldavad naiste flirtimist. Naised kallutavad pead, heidavad konkreetsele mehele kiireid pilke, pööravad pilgu kiirelt kõrvale, kui mees teda vaatab, tõmbavad sõrmedega läbi juuste, limpsavad huuli ning demonstreerivad oma kaela. Uuringus osalenud naised näitasid mehele oma peopesasid, tõmbasid seelikut veidi ülespoole, näitasid rohkem säärt, keerutasid oma kohal ringi või silitasid mingit objekti, mõnikord isegi seksuaalse alatooniga. Nad kõndisid puusi hööritades ruumi teise otsa, möödudes riivasid meest, puudutades teda rinna või reitega. Sageli oli nende tegevus väga tagasihoidlik, kuid kõik signaalid, mida nad edastasid, kõnelesid sellest, et naine on huvitatud ja saadaval. Paljusid neid asju teevad naised ebateadlikult, andmata endale aru, et nad midagi sellist ülepea teevadki.

Märgid, et naine on mehest huvitatud:

• Ta heidab mehe suunas korduvalt pilke.

• Ta kallutab või pöörab oma keha mehe poole.

• Ta viitab mehe poole jalgade, jalalabade või õlgadega.

• Ta mängib juustega ja heidab neid näolt kõrvale.

• Ta näpib oma ehteid (näiteks kõrvarõngast) või silitab joogiklaasi jalga.

Sa oled mittekeegi, kui sa ignoreerid märke, mis ütlevad, et ta pole sinust huvitatud, aga püüad ikka tema tähelepanu püüda.

Ebahuvi tähistavad märgid on järgnevad:

x Ta ei vaata sulle otsa (ei kehti juhul, kui ta on häbelik).

x Ta haigutab korduvalt teie vestluse ajal.

x Ta kallutab või pöörab oma keha sinust eemale.

x Ta vaatab üle su õla ja skaneerib pilguga ruumi.

x Ta ütleb, et pole sinust huvitatud.

Sa ei aita ennast kuidagi, kui …

x … sa arvad, et isiklik hügieen ja riided pole olulised.

x … sa arvad, et purjus mees on atraktiivne.

x … sa ei vaata oma huviobjektile silma ega naerata talle.

x … su rüht või kehakeel viitavad nõrkusele või naine tunneb, et sa pole inimene, kellega ta end turvaliselt tunneks.

x … sa ei tee vahet ülbusel ja enesekindlusel.

Viimane mõjub naistele atraktiivselt, esimene üldse mitte.

Allikas: John Gottman, Julie Schwartz Gottman “Mida naised tahavad?”, kirjastus Pilgrim

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.