Kas Sa päriselt ka soovid kõike eeterlikust vaimumaailmast näha?

“Praegusel ajal, kui uued vaimsed liikumised löövad laineid ning üha rohkem inimesi soovib tegeleda mediteerimise, vaimu ning enese arendamisega, on küsitud ning avaldatud korduvalt soovi: “Tahan ka näha! Kuidas ma saaksin hakata nägijaks? Kuidas kiiremini ja selgelt nägema hakata?”. Kuid mina küsiksin vastu: “Kas Sa päriselt ka soovid kõike eeterlikust vaimumaailmast näha?”, kajastab Valguslapsed Facebookis.

Paraku paljud neist, kes on minu poole pöördunud nägemise avardamise või käbinäärme aktiveerimise sooviga, ei ole tegelikult lõpuni hoomanud, mida see nende jaoks isiklikus plaanis ning terves elamise mõttes tähendada võib. Mida see mõju kaasa võib tuua. Tegelikult, kui päris ausalt öelda, siis ootamatu peenenergiate nägemahakkamine võib hoopis mõne inimese psüühika ja elu täielikult ära rikkuda. Siinkohal ei räägi ma loomingulisest ja mängulisest omaenese intuitsiooni treenimisest, mis aitab lihtsustada inimesel oma elus hakkamasaamist ning toetab südamevalikute tegemist sisetunde toel. Peenergiate nägemine on midagi muud, kuid omaenese intuitsiooni treenimine. Pean antud juhul silmas konkreetselt jõuga lahti murtud peenergiate nägemismeelt, mis saavutatud kiirtee või otsetee toel, mis pole arvestanud inimese isiklikke hirme või psüühikat.

Igal inimesel on oma missioon, omad käekäigud, taotlused ja eesmärgid siin kehastuses. Igal inimesel on oma lugu, ka oma avardumise lugu – kiirem või aeglasem, äkilisem või rahulikum. Minu ärkamise ja aktiveerumise lugu oli väga äkiline, kuid õpetlik, millest kirjutan teoses “Valguslapse ema päevik”. Kuid tihti olen kohanud küsimisi, mis justkui ohates kergendust otsivad: “Kui ma ka nii näeksin nagu sina, mis siis viga elada ja infot vaadata…” Olen siis mõnikord naljatledes vastu küsinud: “Kas Sa päriselt ka soovid näha?” ja toonud näiteid, kus minuga koos viibinud ruumis samaaegselt absoluutselt ebamaise, põrguliku välimuse ja olemuse ning energiaga olendite grupp, kelle ainus huvi on kehaliselt küünistada, puudutada või eluenergiat ära võtta. Või kuidas lahkunud laste vaimud mängivad minu lastega samas toas. Ja igasuguste energiate nägemine – see pole lihtsalt nägemine – see on nende energeetilise olemuse kogemine omaenese kehataju ja tundlikkuse läbi, ükskõik, kui missuguseid aistinguid nad ka esile ei kutsuks.

Mõnikord olen heatahtlikku, kuid sapist huumorit teinud küsijatele, toonud näiteid – kuidas õhtul enne magaminekut, täiesti ärkveloleku ajal, on näiteks kummardunud minu voodi kohale keegi tume olendi siulett, mis meenutab hägusalt inimolemust, lähenedes mu näole ning hingates nii lähedalt, et lausa juuksetukk mu otsaesiselt minema puhutakse. Käratasin kord sellisele kohemaid ja ta lahkus kibekiirelt akna “kaudu”.

Neid lugusid on nii mitmeid, nii palju, tuues vaid mõned üksikud leebemad näited… Kord olin üksi kodus ja valmistusin tuld tegema kaminasse. Kamina klaas oli tugevalt tahmunud ning peegeldas hästi seljatagust. Polnud veel tikku jõudnud süüdata, kui äkki tajusin, et keegi minu selja taga vaatleb ja seisab. Enne kui seljataga ümber pöörama hakkasin, peatus mu pilk kaminaklaasi peegeldusel – märkasin, kuidas must pikk siluetjas olend süsimustjate silmadega seisis mu seljataga ja ainiti jälgis mu tegevust. Mina jälgisin vastu. Olime vaikuses. Kõik tema figuur ja olemus oli väga selgelt näha. Ja kui palju kordi on mul voodis magades tekki pealt ära tõmmatud, katsutud, sikutatud… Mõned lood on pannud inimesi mõtlema, kes liigselt kiirustades tahtnud eetermaailma näha. Kuid mina täpsustaksin – me võime näha ning eetermaailma nägemist taodelda, treenida, avardada – kuid me peaksime olema ääretult teadlikud, MIDA ja KEDA me näha soovime ning missuguseid taotlusi me endast välja anname. Minu vastuvõttudel on käinud lapsed, kes näevad ainult haldjaenergiaid, inglienergiaid, kaitsjaid. Neid ei huvita muu. Minuga on kohtunud inimesed, kes näevad-kuulevad ainult enda ja teiste toetajate (kaitseinglite, teejuhtide jmt) helendavaid energiaid ja ka kõnelusi selgelt ning need inimesed on tihti öelnud, et nad praegu ei tahagi muude sfääridega tegeleda. Piisab valgusolenditest.

Ootamatud külalised võivad ehmatada, aga neid ei tohi karta. Aga tihti inimesed ei anna aru oma hirmude mõõtmetest. Kui ikkagi tuntakse ebamugavust juba viirastuste või ootamatult kukkuvate esemete, igasuguste varjude suhtes, siis need on selged märgid, et psüühika pole valmis.

Astraalmaailm ei piirdu ainult lahkunud inimhingedega. See maailm on mustmiljonist elanikust ja olemusvormist koosnev. Nägema hakkamisega kaasnev lugu on tegelik lugu on hoopis midagi peenemat ning keerulisemat. “Esmalt on ääretult vajalik küsida endalt järgnevat: Kas ma olen päriselt meeleavarduseks valmis või on minus hirmud, mis võivad mind allutada või mõjutada?” Kas Sa vajad nägemise treenimist? Või Sa lihtsalt tahad ja soovid seda põnevusest või huvist arendada? Esimene variant on pigem professionaalidele, kes tegelevadki antud eeterlikes valdkondades. Teise variandi puhul peaks eelistama pigem turvalist ning ohutut avardumist, mis arvestab isikliku psüühikaga ning rahulikku avanemist. Kui Sa PÄRISELT valmis pole kogema ja nägema seda, mida järgnev kaasa toob ning Sinus peituvad kasvõi mõnedki hirmualged, siis palun – oota, tegele esmalt oma hirmudega ning mõistuse piirangutega ning alles siis kaalutle vaimumaailma tundmaõppimisega.

Inimene, kes muidu võib olla ülikõrge sagedusega ja tugeva potensiaaliga, kuid tema võnkesagedus on mingil põhjusel piiratud või langenud hirmu või egoteadvuse tõttu, on nagu kõrs kahe sfääri/tasandi vahel – kõrge ja madala. Kui ta kardab, siis madalalt poolt saavad tumedad olemusvormid tema jõu, eluenergia ning loomejõu enda valdusesse, tehes tundlikust inimesest oma käpiknuku. See on ohtlik energiatega manipuleerimise võte, mille tulemusena satub väärtuslikku energiat “valedesse” kätesse.

Vaimsuse buumi ajal võib juhtuda, et uudishimulik ja põnevust otsiv inimene sukeldub maailma, ilma oma mõistusteadvusele tähelepanu pööramata ning lõpetab hiljem kahetsedes. Ta murrab jõuga lahti oma nägemist piiravad blokeeringud või laseb seda kellelgi teisel teha, andmata omale aru, mismoodi see tema elu päriselt mõjutama võib hakata. Siis juhtubki nii, et täiskasvanud elujõuline mees, kes muidu ei karda ühelegi inimkehale vastu hakata, ei julge enam omaenese ruumist välja astuda, sest ta näeb kõikjal vaime ja võõrenergiaid enda ümber ning ei tule selle hirmuga toime. Ta ei suuda enam oma normaalsuses elada.

Selleks on vaja esmalt teha oma egoteadvusega tööd, mis on kõige suurem töö üldse. See ongi kogu võti vaimse avardumise teel – tegeleda oma mõistusega. See haldab endas ka hirmudega tegelemist, mis võiks olla vaimsele teekonnale liikuva inimese üks põhilisemaid prioriteete ego puhastamise kõrval.

Kui inimene ei ole teinud tööd enda mõistusteadvusega ehk egoteadvusega ning see ei toeta veel piisaval määral isiku üliteadvuse seisundis püsimist, siis ta kukub kergelt oma kõrgustest alla, igapäevasesse sagedusvahemikku ning võib omandatud energia lihtsasti kaotada. Tihti kukutavad meid alla just egoteadvusest tulenevad isiksuseomadused. Inimene võib olla meisterlik mediteerija ja vaimsetes praktikates osaleja, kuid niipea, kui ta naaseb argitoimetuste juurde, ta seisund muutub ja ta kukub kolinal alla, kuna ta polnud treeninud mõistusteadvust end püsivalt jälgima, olema järjepidevalt kohal, jälgima endas “lahvatavaid” emotsioone ning väljaöeldud sõnu.

Muidugi on ka väga kauneid lugusid. Kus on mul heledad helevalged, kirkad valgusolendid igaõhtuselt ruumi ilmunud ning kogu keha soojuse ja armastusega üle külvanud. Jutustavad või jagavad mõnda teavet, tehes lausa maiste inimeste kombel huumorit : “Kas Sa seda juba tead?”. Selliste valgusolendite ja me toetajate olemasolu ning püsivat tuge me kõrval on hea teada. See annab kindlustunde ja usaldustunde. Kuid nii nagu igas eluvaldkonnas, tasub ka vaimumaailma sukeldudes teha oma valikuid ning taotlusi teadlikult. Kui soovid näha, kas soovid ikka kõike näha vaid ainult osaliselt?

Enne, kui inimene enda käbinääret hakkab aktiveerima või nägemist asub avama, siis soovitan ma tegeleda esmalt hirmudega. See tähendab teada ja TUNDA: “Kes ma olen oma tõeliselt olemuselt?” Teadvustades, et Sa pole lihtsalt maine keha, vaid tundes ja kogedes igapäevaselt oma tõelist olemust – oma Puhast Vaimu, Looja energiat oma kehas, kes on igavese eksistentsiga ning loomisvõimega. Inimene oma olemuselt ei ole lihtsalt keha, vaid peenmateeriast ja Vaimu jõust, ka mõistus- ning kehateadvusest koosnev täiuslik üksus. Kui üks domineerib, jääb teine osa temas tähelepanuta.

Vaimumaailma lood ning ka sellest, kuidas tegeleda oma hirmudega, milliseid ohte juba ennetada, milliseid vigu vältida ning kuidas liikuda turvaliselt ja ohutult vaimsel avardumise teel, sealhulgas rinda pista nägemise ja kanaldamisega, loe lähemalt Adeline V. Amaryllise esoteerikateosest Uus nähtus terves maailmas | Sündima on hakanud vertikaallapsed ja meisterlapsed – ultrakõrgetest dimensioonidest pärinevad sensitiivsete ülivõimetega uue ajastu lapsed

Sinu ego, vaimsed teejuhid ja intuitsioon – mil viisil nad sinuga suhtlevad

Kolm enamlevinud tunnusmärki, et sinu peres sirgub uusima energiaga uue ajastu laps

Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda

Seotud