Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Nõiad omavad jõudu ja andeid, mis eristab neid teistest ning millega saab ka soovi ja oskuste korral inimesi aidata. Hoolimata sellest, et nõiad on tihtipeale valesti mõistetud, seda eriti minevikus, on nad tegelikult tõeliselt imelised. Siin on 13 võimet, mis reeglina nõidadel on – vaata järgi, kas sina oled nõid või on äkki mõni su lähedane maagiliste võimetega.

Filmides esitletakse nõidu enamasti kurjuse kehastusena, kuid päris elus on asjad pisut teisiti. Meie seas on palju neid, kelle on üht- või teistsugused erilised võimed. Osad inimesed on neist vägagi teadlikud, kuid teistel on need varjatud ning nad alles avastavad enda maagilist poolt.

Keskajal arvati, et nõiad on ühenduses saatanaga selleks, et saada omale võimeid ja jõudu. Nüüdseks on õnneks selge, et see, kui keegi on teistest erinev ning valdab müstilisi teadmisi, ei ole kuidagi seotud kurjuse või kuradi endaga. Siin on need 13 erilist võimet, mis on neil, kes on nõiad.

1. Nõidadel on võime saavutada lihtsalt kontakti ja suhelda loomadega

Nõiad suudavad suhelda end ümbritseva maailmaga, kaasa arvatud looduse ja loomadega, sest nad suudavad võtta ühendust hoopis sügavamal tasandil, kui seda on inimestevaheline rääkimine. Nõiad suudavad justkui mõttejõul saavutada loomade ja lindudega ühenduse ja mõistmise.

2. Nõidadel on erilised, selged ja tähenduslikud unenäod

Nõiad saavad tihti märke ja juhtnööre läbi unenägude. Läbi oma unede võivad nad saada ühendust nii lahkunutega, inglitega kui kui müstiliste olenditega, kes annavad edasi õpetusi või hoiatusi.

3. Nõidadel on sügavad ja tähendusrikkad suhted ümbritsevate inimestega

Tavaliselt tunnevad inimesed end suurepäraselt nõia läheduses. Nõiad kiirgavad välja erilist energiat, soojust ja valgust, mis teeb nendega suhtlemise nauditavaks (siinkohal on juttu ikkagi jälle neist, kes ei ole musta maagia praktiseerijad). Nad suudavad kogu oma ümbruse särama panna ja jagada rõõmu, headust ja soojust kõigiga, kes seda vajavad.

4. Nõidadel on võime parandada meeleolu

Nõidadel on palju võimeid, kuid üks kõige imelisemaid on see, et nad suudavad tõrjuda kurbuse, viha, ükskõiksuse ja muud halvad tunded eemale ja tuua taas päikese välja. Nad toimetavad reeglina nii loomulikult, et sa isegi ei märka, kuidas nad hea sõna, ärakuulamise või lohutamise abil on suutnud mured eemale viia ja taas naeratuse välja võluda.

5. Nõiad on sündinud ravitsejad

Nõiad on suurepärased ja loomulikud tervendajad, kes suudavad parandada nii füüsilisi kui vaimseid kaebusi või muresid. Tihti piisab neile oma mure kurtmisest, kui peagi tunned, et sinu probleem hakkab vaikselt kaduma. Neil on oma väiksed salanipid, mida nad kasutavad, et teha head.

6. Nõidadel on ülitugev intuitsioon

Nõiad usaldavad oma kõhutunnet, sest se juhatab nad enamasti eksimatult õige valiku juurde. Nad tunnetavad asju, mida enamus tähelegi ei oska panna. Kui mõni nõid sind hoiatab või sulle midagi ette ennustab, siis tasub seda kuulda võtta, sest nad ei loobi niisama sõnu.

7. Nõiad on tõelised rohenäpud

Nõidadel on suurepärane oskus tulla toima ka kõige keerukamate taimedega. Kuna nad leiavad kõigiga ja kõigega ühise keele soovi korral lihtsalt, siis suudavad nad ka taimede vajadusi mõista ja pakkuda neile just seda, mida vaja. Enamasti on nõidadel suurepärane ja hoolitsetud aed või siis rohkesti toataimi.

8. Nõiad oskavad alati head nõu anda

Nõia käest tasub alati nõu küsida. Isegi siis, kui ta ei vasta või ütleb midagi sellist, mida kuulda ei tahetud. Nad oskavad suunata inimese mõtted just sinna, kuhu on vaja, et tekiks mõtteid ja mõistmine.

9. Nõiad suudavad ilma ette ennustada

Nõidadel on suurepärane tunnetus selle osas, millised ilmaolud ees ootavad. Tõenäoliselt tuleb see sellest, et nad on heas ühenduses looduse ja kõige ümbritsevaga, mis võimaldab neil omakorda ennustada, millised muutused ees ootavad. Kui on oodata tormi, siis nõiad justkui tunnevad seda juba lõhnast.

10. Nõiad suudavad eemaldada negatiivset energiat

Nõiad tunnetavad negatiivse energia olemasolu ja suudavad sellest vabaneda kiiremini ja tõhusamalt kui keegi teine. Nende läbi viidud puhastusrituaalid on eriti toimivad ning tundub nagu võiks juba ainuüksi nende kohalolu eemaldada neid ümbritsevast keskkonnast kurjust ja negatiivsust.

11. Nõidadel on erilised kaasasündinud võimed

Enamik nõidadest omab mõnda vaimset võimet, mis eristab teda teistest inimestest. Olgu selleks ettenägemine, lahkunutega suhtlemine, inglitelt sõnumite saamine, tervendavad puudutused või midagi muud. Igal juhul on enamik nõidu avastanud oma tugevuse ja tegelevad sellega, et seda veelgi arendada ja tugevdada.

12. Nõiad on avatud meelega

Paljud ei pea seda eriliseks omaduseks, kuid ometi ei leidu selliseid inimesi just liiga palju, kes suudaksid asju võtta nii nagu need on. Maagilises maailmas on kõik võimalik ja selleks, et kogeda imesid, peab hoidma oma meeled võimalikult avatud ja olema kõigeks valmis. Vaid nii saab vastu võtta märke, mida universum saadab.

13. Nõiad mõistavad maailma ja looduse tõelist olemust

Nõiad mõistavad, et universumi, planeeti Maa, loodust ning meie esivanemaid tuleb austada. Lugupidamine ja hoolimine aitavad elu edasi kanda.

Loe lisaks: 13 raju fakti nõidadest ja nõidumise väljajuurimiskatsetest

Kuidas kurja silma ja negatiivset energiat oma kodust eemal hoida?

Puhastusrituaal: vabasta ennast negatiivsest energiast soola ja lihtsa maagia abil

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud