Kas oled valmis, et võtta vastu oma kaksikleek?

Oleme läbinud mitmeid kehastumisi, oleme kogenud ja saanud õppetunde. Läbi selle oleme ennast suurendanud ja läbi meie kogeb algallikas ennast. Sellel teel oleme kohanud mitmeid Hingi. Paljud meist on kuulnud ja teavad Kaksikleegi hingedest. Paljud meist on tundnud, et on teda kohanud. Kuid selleks, et kohata oma Kaksikleeki, peab ka Sinul olema Kaksikleegi teadvus. See on teadvuse konfiguratsioon, mida tuleb endas vastu võtta arengu teel, kirjutab Alexis Varnum.

Kui sa oled läbinud jaotuse etapi ja oled valmis ühinemiseks, siis alles algab Sinu teekond vaimse kodu poole. Kutsuda ligi ja lubada võtta vastu Kaksikleegi Teadvust on ühtsuse teadvustamine, et oled ühine endaga, Jumalaga ja Universumiga, kõik on üks tervik. Kaksikleegi teadvus on energeetiline struktuur, mida Sa kannand sügavalt endas eksisteerimise tasandil. See avaldub selles, kuidas me ennast väljendame, mida endas kanname ja kiirgame.

Praegu me teostame üleminekut duaalsusest laiendatud teadvuse tasemele. On oluline teadvustada, millist teadvust Sa kannad – kas ühinemise oma või jätkuvalt jaotad ennast: see on hea ja see on halb. Kuid mida rohkem me areneme, seda rohkem mõistame, et kõik on üks, et iga inimene on Universumi osa ja samaaegselt ta kannab endas Universumit. Kõik sõltub sellest, kuhu sa suunad oma tähelepanu.

Kui sa tunned, et kuuled Kaksikleegi hüüet ja oled valmis ootama päevi, kuid ja aastaid, kuid tunned, et siin oled sina ja tema on kuskil seal, siis sa oled jaotamise teadvuses ja imet ei juhtu, te ei ühine. Võib toimuda kohtumine, kuid mitte ühinemine, sest Sinu teadvus püsib jätkuvalt jaotamises. Sa suunad oma hüüet väljaspoole, kuid see tuleb suunata endasse, ehk kui sa muudad ennast sisemiselt, siis sa muudad oma reaalsust. Kui Sa kannad endas Ühtsuse teadvust, siis Sa ei võitle ega jaota ja see hakkab Sind sisemiselt muutma. Sa ei saa enam vältida oma tumedaid ja varjatud osi, sa aktsepteerid neid ja armastad. See võtab aega aga selle poole tasub liikuda. Tuleb õppida ennast armastama, aktsepteerima, hoolitsema, tuleb luua kontakti oma hingega ja algallikaga. See on kõige lühem tee enda ja oma Kaksikleegi poole.

Kui me oleme suhtes jaotamise teadvusega, siis me tihti oleme konfliktis partneriga ja iseendaga. Me soovime, et ta oleks vastavuses meie ootustega. See ei toimu ainult meie partneri suhtes, me tahame muuta ka oma materiaalset maailma – inimesi, kes meid ümbritsevad, tööd ja elukohta, elutingimusi. Ootustes on Sinu enda vastutus. Enda sees me pidevalt võitleme iseendaga ja ei aktsepteeri. Me ei aktsepteeri ka jaotust, milles elame.

Kui Sa võtad vastu Kaksikleegi teadvust, sa hakkad nägema oma Hinge silmadega suuremat pilti ja õppetunde, mida kannavad situatsioonid. Sa õpid juhtima oma emotsioone ja aktsepteerima oma partneri valikud ja otsuseid. Sinu partner pole eraldi, vaid osa Sinust, mis hetkel väljendub läbi Sinu partneri ja peegeldab vaid Sind. Sa saad seda selgelt teadvustada. Sa ei saa rohkem süüdistada, sest tegelikult süüdistad siis iseennast ja kukud välja Ühtsuse Teadvusest.

Kui need sõnad kajastuvad Sinus, siis sa juba praegu liigud uute omadustega ja kavatsustega. Meie hinged kogevad individuaalselt ja kõik toimub õigel ajal. Ole valmis, et avada ennast Kaksikleegi teadvusele ja see energia suunab Sind õigele teele. Igas hinges on olemas loomise jõud, mis saab väljendada kõiki Sinu siiraid kavatsusi ja kui sa valid olla sellele avatud, siis sa valid ühtsust.

Allikas: 7 tarkust, mida su hing tahab, et sa teaks

Karma – kallistab või karistab?

Suhted, mis on meile määratud kõrgemalt poolt

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.