Kas muundumine Jumalaks ja Jumalannaks igapäevaelus on võimalik?

Jumal lõi inimese enese näo järgi, mis tähendab, et me kõik oleme Jumalad ja Jumalannad oma individuaalse mustri ja käekirjaga – isikupärased Shivad ja Shaktid, kes on võimelised looma ja manifisteerima soovitut oma ellu. Igaüks meist saadab Jumala kaasloojatena universumisse oma unikaalseid sageduslaineid ja isiklikke südamelähedasi teoseid.

Mõtlemapanev fakt on näiteks see, et kui me ka mitte midagi muud peale olemise ja kohalolu ei tee, siis sellest piisab, et anda oma eksisteerimisele tähendus. Lihtsalt saada endast välja oma ainulaadset kordumatut sagedust ja sellest on küll, et maailma paremaks paigaks muuta, mida teevad näiteks budad kloostrites ja koobastes.

Suurepärast meelerahu annab enesele teadvustamine, et kõikjalviibiv Jumalik energia soovib kogeda end läbi õnnelike, säravate ja oma loovust väljendavate inimestena. Tuimestatud varjudena liikuvad inimesed ei avarda teadvust ega inspireeri ennast, teisi ega Loojat. Miks me aga kogeme end nii kokkusurutud ja madalates energiates, selle asemel, et avarduda ja olla kõrgetes õnne vibratsioonides, siis vastus on tegelikult väga lihtne – kellelegi on see vajalik, et inimesed oleks õnnetud. Õnnetuid ja eksinuid on kergem kontrollida ja juhtida. Kaegem, mida meile päevast-päeva peavoolu meedias näidatakse ja ajalehtedes kirjutatakse ning saab selgeks, et see kõik on millegi katmiseks ja varjamiseks. Positiivseid sõnumeid, visioone, inspiratsioone, millest häid mõtteid ja tõukeid saada, enam-jaolt meediasse ei lasta.

Inimeste potentsiaal on aga väga kaunis, rikkalik ja lõputu, kui me vaid ise nõudleks selle järgi ja lõpetaks massidesse sulandumise soovi. Õnneks on ärksaid meie seas juba üksjagu, kes loovad Jumalikke energiaid läbi muusika, maalimise, joonistamise, läbi erinevate kunstiliikide, teraapiate, kirjutamise, tantsude jne. Looja loodu inspireerib nii loojat kui loodu vaatlejat, millest saavad alguse paljud teised loome idud ja ideed. Vaadake, kuidas nukust kasvab kaunite värvidega õrnalt ja kergelt lendlev liblikas! Liblikas on loodud justkui inspiratsiooniks inimestele, et muundumine ühest olekust teise on võimalik.

Kuidas siis ikkagi muunduda Jumalaks või Jumalannaks?

Kaunite ja tõstvate Jumalike energiatega on tegelikult üsna lihtne ühendust saada, kui vaid häälestuda puhastele ja tõstvatele energiatele. Selleks on mitmed võimalusi: näiteks läbi juhendatud meditatsiooni, kõrgsageduslike ja ülendavate raamatute, piltide, hingamise, häälimise ja helide harjutuste, muusika, tantsu jne. Inspiratsiooni võime ammutada neilt, kes juba väljendavad oma isikupärast loovust, kes on ühenduses oma hinge ja sisemise juhatusega, kes soovivad jagada oma teadmisi ja kogemisi, ikka selleks, et inspireerida ka teisi oma tegeliku loomuse ja loomega kontakti saama.

Kui sul tekkis sisemine soov kohtuda oma sisemise Jumalanna ja Jumalikkusega, siis selle aasta tantrafestivali “High on Life” tippõpetajad ja meistrid aitavad häälestuda osalejatel Jumalikeks Shivadeks ja Shaktideks läbi erinevate harjutuste, mille üheks näiteks on järgmine näitlik visualisatsioon:

  • Riietu valgesse kaunisse rüüsse
  • Kaunista oma juuksed imeliste õitega
  • Ehi end eriliste väeesemetega. Tunneta ja näe oma ilu.
  • Lase viia end salapärasesse ja müstilisse õhustikku – läbi juhenduse ja muundava muusika, läbi eneseväljendusliku tantsu, õrnade puudutuste, silmadesse vaatamise, läbi südame naeratuse, embamise, süleluse ja sügava hingmise.
  • Kujusta end valgusest säravaks, armastasega täidetuks ja väega võitatuks.
  • Näe silmades enese ilu, teise südametarkust, kolmanda südame puhtust, neljanda ülendust, viienda lahkust, kuuenda kergust, seitsmenda sära ja lõpuks kõigeks selleks ise saades, kasvades ja avardudes selles ühtses ja ülendavas väes.
  • Hinga ja lõdvestu, tunneta seda väärtuslikku hetke kui oled südames, emba Jumalat või Jumalannat eneses ja puuduta Jumalikkust!

Millist kasu Jumalikele energiatele häälestumine meile annab?

Transfiguratsioon ehk muundumine on tantrateaduse alusvundament ja ühtlasi kõrgeim ja puhtaim eesmärk. Muundamisvõime annab meile võimaluse madalad energiad nagu viha, hirm, kadedus ja süütunded muuta millekski kõrgemaks ja puhtamaks, milleks on empaatia, kaastunne, armastus, mõistmine, julgus ja lahkus. Nimetatud võime annab meile võimaluse juhtida oma elu soovitud suunas, saada vabaks hirmudest ja takistavatest uskumustest, tulla välja ohvrimentaliteedist ja hinnagute andmisest. Ükski asi iseenesest ei ole halb, ega hea, ainult ego ja meel tahavad anda igale teole hinnagu. Pole olemas vigade tegemisi, on vaid saadud kogemused. Inimene sünnib ilma selleks, et saada erinevaid kogemisi, mis tema hinge rikastaks. Sealjuures ei ole tähtis niivõrd tulemus, kui kulgemise protsess.

Muundamisvõime lisaks tervendab kõik haavad ja valud. Mida puhtamaks inimene saab, seda selgemaks muutuvad tema tajumismeeled, mis avalduvad erinevate võimetena nagu selgeltnägemine ja -kuulmine, telepaatia, tervendamis- ja manisfiteerimisvõime. Tahe saab nii puhtaks ja tugevaks, mis lõikab kui noaga. Taotletu ilmneb välkkiirelt. Järk-järgult läheneb inimene oma sügavaimale potentsiaalile ja saab ennast tundma, kogema ja väljenduma moel, mida pole näinud enda fantastilisemates unenägudeski. Seda kõike ja palju muudki saab läbi erinevate harjutuste õppida juulikuus asetleidval rahvusvahelises tantrafestivalil “High on Life”, mis toimub Võrtsjärve ääres Järveveere puhekülas. Tule osale ja saa osa imelisest sisemisest pühitsuspeost! Kogu festival on täis põnevaid tegemisi, avastamisväärseid harjutusi, palju naeru ja õnnetunnet. Meeldiva atmosfääri loovad nii kaunis koht, kui ühes sünergias tegutsevad festivalilised.

Tekst: Agnes Laine


Uus rahvusvaheline tantrafestival Eestis “High on Life” toimub 6.-10. juulini Järveveere puhkekeskuses Võrtsjärve ääres.

Festivali eesmärgiks mitte niivõrd tantra teooria edasiandmine, kuivõrd tantra olemuse kogemine läbi süvakaemuste, mis viib osaleja kõrgendatud tundmusteni hinges ja südames. Eestisse on festivalile kutsutud üle maailma tuntud tõelised oma ala meistrid ja õpetajad, kelle lisatugevuseks on nende omavaheline side ning üksteise tegevuste ja valdkondade tundmine. See loob sobiva häälestatuse ja sünkroonsuse sündmuste ülesehitusele, õhustikule ning kogu festivaliperele tervikuna.

Seekordse viie müstilise päeva sündmustik on nagu kaunite kroonlehtedega avanev roos, kus kiht-kihi haaval minnakse erinevate harjutuste ja praktikatega üha sügavamale südame avarustesse, kus teadaolevalt asub meie piiritu armastus. Ainult iseenda sügav tundmine, tingimusteta aksepteerimine ja armastamine loob võimaluse tunda tõelist lähedust enda, kaaslase, ümbritsevate inimeste ning kogu looduga.

Hommikuste meditatsioonide ning joogaga häälestatakse osalejad ette töötubades asetleidvateks praktikateks. Suurte teadmiste ja kogemustega juhendajad viivad erinevatel tasemetel olevad osalejad oskuslikult sisemistele rännakutele ja isiklikku protsessi. Valmisolek ja isklikud kindla sooviga taotlused annavad veelgi hoogu juurde ning võimaluse kogeda võimsaid arenguid ja kogemisi. Õhtune muusika, tants ja kontserdid aiatavad lõõgastuda päevastest intensiivsetest praktikatest ja tunda rõõmu liikumisest, meeliköitvatest helidest ja kaaslastest.

SOODUSPILETID on saadaval kuni neljapäevani, 21. aprillini. NB! Festvalil koduse ja hubase õhkkonna hoidmiseks läheb Eestis müüki vaid 110 piletit ja kokku vaid 220 piletit.

Vaata festivali kohta lähemalt kodulehelt www.highonlifefestival.com ja facebookist

Seotud