Kas mehed tahavad teiste meeste seas naisteküti mainet omada?

Enamasti küll, sest see lisab staatust. Aga sellega on umbes nii, nagu öeldakse – räägib see, kes ei tea, ja oma rikkust püüab enamasti demonstreerida pigem see, kel seda veel piisavalt pole. Ehk siis enda vallutustega hooplevad enamasti ainult võlts-naistemagnetid, sest üks õige võrgutaja on pigem tegude- kui sõnademees, kirjutab Margus Vaher.

Ja kogemus on talle näidanud, et tark naistelemmik enda vallutustega ei kelgi, sest liiga palju teadjaid tekitab liiga palju kära ja vähendab jahi efektiivsust. Hunt lambanahas ei hüppa ka ju lammaste hulka suure kisaga: “Teate vä, ma olen tegelikult võsavillem!”. See muudaks ta maskeeringu mõttetuks.

Harilikult hoiab tõeline naistemurdja madalat profiili nagu lennuk, kes tahab vaenlase radarist mööda hiilida. Mitte et ta naisi enda vaenlasteks peaks, otse vastupidi, aga üllatusmoment on tema suurim relv, kui ta mängleva kergusega järjekordset naist osava keele ja ilusate sõnadega võrgutama asub. Ja talle pole vaja kadedaid konkurente, kes tema kohta linnapeal nõmedaid kuulujutte levitaks, sest mehed võivad olla mõnikord suuremad klatšimoorid kui Isaura Ladina-Ameerika seebikast.

Seega on üks professionaalne võrgutaja tarbetust tähelepanust ja enesehaipimisest sama huvitatud kui taimetoitlane mahlasest steigist. Kelkiv mees on enamasti kehvik. Tegija hoiab lõuad koomal ja kasutab suud vaid sihipäraselt ning oma rikkaliku jahisaagi üle rõõmustab pigem omaette.

Allikas: Margus Vaher “Aga miks mehed sellised on?”

Alkeemia lugemisnurk: Margus Vaher: miks mehed petavad?

Alkeemia lugemisnurk | Margus Vaher: Miks keskeakriis meestel pea sassi lööb?

Margus Vaher: armastuse alkeemia ehk mõned salanipid

Seotud