Käivitus Eesti esimene e-mälumäng

Mälumänguhuviliste rõõmuks käivitus äsja Eesti esimene e- mälumäng, kus veebiaadressil www.malumang.ee saavad mängurid oma teadmisi proovile panna enam kui 2500 küsimusega ja üheksas teemavaldkonnas.

“Tegemist on esimese omasuguse mänguga Eestis, mille idee tekkis sellest kui tahtsime sõpradega laupäeva õhtul mälumängu mängida, aga polnud kaasas tavapärast pappkarbis mängu. Sellest tulenevalt mõtlesimegi, et oleks väga lahe kui saaks veebis mängida ja ei peaks ise küsimusi välja mõtlema, vaid mängurit ootaks ees juba valmis valik nutikaid, lahedaid ja teadmisi arendavaid küsimusi,” räägib e-mälumängu sünniloost selle looja Rain Siemer.

E-mälumängus on hetkel üle 2500 küsimuse üheksast erinevast teemast: Eesti, kool, ajalugu, eesti keel, geograafia, kultuur, loodus, sport, varia.

Mängudest kolmandik on kõigile tasuta mängimiseks. Kui aga on soovi pääseda ligi kõikidele mängudele, siis seda võimaldab 1,99 eurone kuutasu, mille sees on lisaks ligipääsule ka võistlemisvõimalus teiste mängijatega ja TOP ehk mängijate edetabeliarvestus, siis näeb ka oma mängude statistikat ning avaneb sõbramäng ehk võimalus oma sõpradele mänge korraldada.

Sõbramäng on e-mälumängu võimalus, kus kuutasuga kasutaja saab lihtsal viisil oma sõpradele mälumängu väljakutseid luua: saab valida teema ja mängu küsimuste arvu ning seejärel selle mängu elektronpostiga sõpradele saata, kes saavad e-mailile teavituse, et neid ootab ees põnev oma teadmiste proovilepanek. Sõbramängus näevad mängijad nii enda kui ka teiste samas mängus osalenute tulemusi. Sõbramängu saab osalema kaasata sõpru kõikjalt üle kogu maailma, kes kasutavad internetti ja e-maili ning naudivad teadmiste horisonti avardavaid mõttemänge.

“E-mälumängu eelis on see, et saad seda mängida igal pool ja igal ajal kui isu peale tuleb ning selleks pole vaja midagi kaasa võtta – peale oma internetiühendusega nutiseadme, mis niikuinii enamustel inimestel tänapäeval taskus on,” räägib kaasahaarava seltskonnamängu looja Rain Siemer.

Eesti esimese e-mälumängu leiab aadressilt 7 supertoitu mälu parandamiseks

Päevane uinak aitab parandada mälu ja suurendada loovust

Ruttu liikuma! Liigne istumine röövib mälu!

Kipud unustama? Siin on sulle 11 suurpärast nippi hajameelsuse vastu

Soovitusi meie mälult: pildistage vähem ja vaadake rohkem!

Seotud