Käimas on kaootiliste ja ootamatute sündmustega täidetud aeg

Mis praegu toimub? On võimalikud erinevad kaootilised sündmused, mis võivad olla sinu jaoks täiesti ootamatud ja tekitada ebakindlustunnet. Samas on praegu kergem näha kogu asjade ja probleemide mahtu, millega oleks vaja tegeleda. Paremini saab selgeks see, mis on varjatud või ebaselge, saab ka vihjeid tuleviku kohta, kirjutab Alexis Varnum.

Paljudele on hetkel oluliseks teemaks viirused. Need, mis on siin ja need, mis võivad tulla välismaalt. Kuid ära unusta, et mida kõrgemad on Sinu vibratsioonid, seda väiksem on Sul võimalus haigestuda. Olles kõrgemates vibratsioonides, oled Sa nagu väljaspool reaalsust, kus asuvad viirused ja tunned, et need on lausa kuskil kaugel ja eemal, mis Sind ei puuduta. Sa tunned, et oled hoitud ja kaitstud. Oled seisundis: misasja, mis viirus? Sa ei viitsi kulutada isegi aega sellele teemale.

Praegu on oluline seada paika prioriteedid, tuleb teha valikuid kõikides eluvaldkondades ja valida õige emotsionaalne seisund, tuleb tasakaalustada enda sisemised lahkhelid. Parem hakka kõike aktsepteerima, siis tunned kohe, kuidas on kergem elada.

On kergem märgata, mis Sind viib tasakaalust välja, mis sobib ja mis mitte, kohe saad oma keha reaktsioone märgata. Eriti hästi on seda tunda söögi suhtes, ehk mida sa sööd ja millal, keha reageerib kohe.

Võivad tekkida situatsioonid, milles tuleb teha valikuid. Mida sa valid, kas ennast või teisi? Kõik sõltub individuaalsest olukorrast. Oska jälgida enda hinnangud, ehk kuidas Sina reageerid, teiste inimeste hinnangutele ja arvamustele. Nii sa saad teada endast palju kasuliku. Läbi selle sa mõistad, miks oled ebakindel ja pole rahul oma eluga.

Hea on aega pühendada enesearengule. Praegu tekkivad selgus ja julgus, mida Sa vajad uuteks algatusteks või oma huvide kaitseks. Ole eriti tähelepanelik selle suhtes, mis praegu toimub. Sest lähitulevikus on võimalik, et juhtuvad sündmused, mis hakkavad vajama Sinu tähelapanu. Võib olla, et tuleb midagi parandada, või ehk pead veelgi rohkem millegagi tegelema.

Kõik kohad, kus tekivad takistused on need, millega peab kohe tegelema. Praegune aeg nõuab kiiret reageerimist. Kui tekivad ootused millegi või kellegi suhtes, siis selles on Sinu vastutus.

Allikas: Need on kolm sodiaagimärki, kes võivad aastal 2020 oma vana kallimaga uuesti armastuse leida

Need on sodiaagimärgid, kes on nõus armastuse nimel kõigega riskima

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Seotud