Käes on uus ajajärk: talumise ja reageerimise asemel tuleb looma hakata

Oleme sisenenud suurte muutuste ajajärku. Vana ja jätkusuutmatu hakkab järjest kasvavas tempos lagunema tuues kaasa kaose. Kaos on see, mis oli enne ja mis tuleb pärast, kosmiline vahestaadium vana hääbumise ja uue loomise vahel, vahendab Kristallikoda.ee.

Kaose tühjuses näeme selgelt läbitud etapi puudujääke ja selle jätkusuutmatuse põhjuseid, kõik mis oli varjatud saab nähtavaks. Kaos on aus ja eelistusteta, ta peegeldab kõike erapooletult. Kaoses on olemas kõik võimalikkused, tohutu loomepotentsiaal. Vaid muutustega leppimine annab turvatunde. Nüüd on eesmärgiks muundumine ja ümberkujundamine, mitte parandamine. Uus kvaliteet on nüüd meie endi teha. On aeg hakata looma tuleviku struktuuri.

Kõigepealt on vaja võtta aega vaadata peeglisse, enese sisse. Vaata üle ja teadvusta oma tunded, suhted, kuuluvus. On aeg võtta oma pea liiva alt või pilvedest välja, teha silmad lahti ning võtta vastutus oma elu, tervise ja valikute eest. Nii kollektiivselt kui ka indiviididena on meil vaja tulla välja ohvriseisundist, lõpetada süüdistamine, vastandamine, hinnangute andmine. Vaata, kus sa omadega praegu oled ja kas see on see, kus sa olla tahad ning mõtle kuhu sa tahad edasi minna.

Lõpeta süüdistamine, põgenemine, vastuhakk ja hakka looma. Võta ühendust oma sisemise väega. Loo rahu enda sees, oma südames. Astu välja vaidlustest ja draamadest, mida väline elu praegu nii ohtralt pakub. Katsu oma südames läbi kõik, mida väljastpoolt pakutakse ja vaata, mis on selle taga, vabastades end kõigest, milles puudub armastus ja puhas olemise voog.

Tee koostööd sügavamatele tõdedele toetudes, selle asemel, et vastanduda. Vanade mustrite kustutamine läheb lihtsamalt andestades, vabastades ja õnnistades. Toida oma mõtete, tähelepanu ja energiaga seda, mida soovid kestma jäävat.

Suurte muutuste käivitaja on sel etapil Veevalaja. Nagu ka Veevalaja märgilt näha, hakkab nüüd staatika asenduma voolamisega. Vaja on jõuda fikseeritud ja rangelt piiratud energiast vaba voolamise energiasse.

Oleme valinud kehastuda selle suure pöörde algusaega ja seda põhjusega. Meie hinged kannavad seemneid uue ajastu loomiseks. Meie eneste seest saavad alguse suured ja võimsad, maailma muundavad protsessid. On aeg talumise ja reageerimise asemel hakata looma.

Allikas: Alexis Varnum: käimasolev transformatsioon paneb sind kogema erilisi tundeid

NÄDALA TAROSKOOP | Hoia end äärmuslike emotsioonide ja kurnatuse eest

Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2021 suure armastuse

Seotud