Käelugemise saladused | Sõrmede kuju näitab sinu iseloomu ja võimalusi eduks

Käelugemine ehk hiromantia on salapärane kunst, mis on olnud iidses Indias ja Hiinas kasutusel juba aastatuhandeid. Inimese käsi peidab endas nii tuleviku saladusi kui ka näitab inimese iseloomu ja võimalusi elus edukalt läbilöömiseks. Vaata, mida näitavad sõrmeotsad sinu kohta!

Lapikud sõrmed

Sellised sõrmed on enamasti töölistel, käsitöölistel, skulptoritel, poliitikutel ja arstidel. Lapikute sõrmedega inimesed kipuvad olema oma maitse-eelistuste, instinktide ja kalduvuste osas pigem materiaalsed, maised ja isegi pisut toored.

Kandilised sõrmed

Sellised sõrmed kuuluvad määratletud tegevusega inimesele. Nende inimeste intellektuaalne tase on kõrge, nad mõistavad hästi kunsti ja keerukate teooriate olemust. Sellised sõrmed on reeglina inseneridel, professoritel, süstemaatikutel, dogmaatikutel ja praktilistel mõtlejatel. Kandiliste sõrmedega inimestel on küllaldaselt eelarvamusi ning tihti on nad pedandid. Neid võib kohata kõigil ühiskonnaastmetel, eriti aga on neid administraatorite, funktsionääride ja bürokraatide seas.

Ümmargused sõrmed

Selliste sõrmedega inimesi on väga palju. Ümmargused sõrmed näitavad keskklassi inimest, mis ei tähenda sugugi, et inimene oleks rumal, kuid viitab siiski sellele, et inimesel pole kas jõudu, soovi või oskusi jõuda päris tippu. Selliseid inimesi töötab palju kaubanduses ja kontorites, samuti tööstusettevõtetes.

Koonilise sõrmed

Sellised sõrmed on kunstnikel, poeetidel ja kõigil neil, kel on laitmatu intuitsioon, hea kujutlusvõime ja arenenud ilumeel. See aitab neil pageda aegajalt reaalse elu rutiini ja raskuste eest. Sellised inimesed kipuvad olema ka ebapraktilised ja kergeusklikud ning tegutsevad tihti tunnete ajendil. Nad on pigem teoreetikud ning tihtipeale piisab neile õnnetundeks ka pelgalt nende unistustest.

Teravaotsalised sõrmed

Niisugused sõrmed tähistavad puhast idealismi ja tõkestamatut müstitsismi. Teravate sõrmedega inimesed on sageli kardetavalt utoopilised ja tusased, kuid ideeliste inimestena käib nende käsi materiaalses elus hästi. Kuni neil pole võimu, on nad süütud unistajad või üliinimlikud vaimuinimesed, saades võimule, võivad nad olla vägagi despootlikud valitsejad.

Allikas: M. Decrespe “Käsi ja tema saladused”

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: See, millises sõrmes sa kannad sõrmust, mõjutab su saatust!

Hiromantia: mida räägivad sinu käejooned armastuse ja abielu kohta?

Seotud