Käejooned annavad metsikult infot nii selle kui eelmiste elude kohta

Me võtame oma käsi kui iseeneselt mõistetavaid kehaosi ega pööra neile erilist tähelepanu. Tegelikult annavad käejooned meile hulganisti infot eelmiste elude, tšakrate seisundite, tervisliku seisundi ja eluplaanide seotud ajastustest.

Koolitaja, astroloog ja kirjanik Erkki Lehtiranta esimene kokkupuude peopesa teadusega algas käsikäes tema huviga astroloogia vastu mitmed aastakümned tagasi. Kõik hakkas tunduma loogiline niipea, kui ta sai aru, et sõrmed ja peopesa jooned on omavahel ühenduses planeetidega. “Vana Hermeticu vanasõna ütleb: “Nii nagu üleval, nii ka all”. See on täpselt nii planeetide ja kätega. Minu jaoks oli selle ühenduse mõistmine ja kahe spirituaalteaduse “suhtlemine” kui ilmutus, mis moodustab suurepärase paari,” kõneleb koolitaja ja astroloog Erkki Lehtiranta.

Nii võib öelda, et kõik sai alguse taevast, millest Lehtiranta on alati olnud võlutud. Taeva majesteetlikkusest ja imedest. Väga noorena küsis ta oma vanematelt: Mis on tähtede taga? Nad olid kimbatuses. “Ja mina olin ka,” tunnistab ta. Astroloogia ja spirituaalsus on mehe elus käsikäes kõndinud juba 70ndate lõpust, kui ta alustas oma Raja Yoga praksist ja samal ajal leidis paeluva raamatu “Esoteeriline astroloogia”, kirjutatud Alice A. Bailey poolt.

Lehtirantal oli kohe tahtmine ka oma teadmisi teistega jagada, olla kui teenäitajaks parema elu poole. Tema esimene artikkel ilmus kohalikus ajalehes, kui ta oli 15. aastane. Sellest ajast alates on ta kirjutanud sadu artikleid ajalehtedesse ja ajakirjadesse.

Tuhanded astroloogilised tõlgendused 6 erineval kontinendil

“Alguses oli see kõik lihtsalt hobi, aga 90ndate alguses sai sellest hobist minu elukutse. Jätkasin nii kirjutamisega kui hakkasin tegema ka astroloogilisi konsultatsioone. Tänaseks olen teinud tuhandeid astroloogilisi tõlgendusi kuuel erineval kontinendil,” lausub ta.

Milleeniumi alguses võttis mehega ühendust Soome kirjastaja ja soovitas tal kirjutada raamat muusika ja häälte spirituaalsest poolest. Ta teadis Lehtiranta muusiku tausta ja samuti tema huvi muusika spirituaalsest toimimisest. Nii algas uus eluetapp – raamatute kirjutamine.

“Minu raamat “Muusika kõrgeimad oktaavid” ilmus 2004. aastal ja peale seda olen kirjutanud kokku veel 12 raamatut. Motivatsioon selle taga on jagada spirituaalset, hästi kontrollitud informatsiooni ja ideid, mis kataksid kaasaegse inimese vajadused,” nendib Erkki. Lehtiranta sai aina rohkem aru, et tõdede paremaks mõistmiseks tuleb spirituaalsed teemad kombineerida praktiliste väljunditega. “Me kõik vajame juba testitud tööriistu spirituaalseks eduks. Tööriistu, mis aitaksid meid igapäeva elus.”

Ta on näinud inimeste käsi sedavõrd mitmel maal ja täheldanud, et alati on olemas suur variatsioon erinevaid käevorme erinevates maades. Lausa 7-8 miljardit erinevat varianti neis viie sõrmega peopesa joontes koos individuaalsete variatsioonidega ja selles peitubki Lehtirantale asja võlu. “Kiroloogia saab alguse juba kätlemisest, sest üks käepigistus sisaldab palju informatsiooni! Kes oskab, saab käest lugeda palju ka juba selle hetkelisest nägemisest näiteks käega lehvitamisel,” täpsustab ta. Samas etnilisi erinevusi on vähem ja nii võib öelda, et näiteks Eesti ja Soome inimeste käed on üsna sarnased.

Käte lugemine ei vaja erilist annet

Küsimusele, millise käe jooni tuleviku vaatamisel tuleb kasutada, kas parema või vasaku käe omi, lausub Lehtiranta kavalalt, et soovitavalt mõlemaid. Kord kõneleb paremini üks, kord teine. Kuid põhimõtteliselt peaks lugema aktiivset kätt. Paremakäelistel on vasak käsi kui tööriistakast, millest parem näitab, kuidas tööriistu on kasutatud.

Tõsinedes selgitab ta, et kätelt lugemine ehk peopesa teadus on nagu iga teine õppeaine – sa pead tegema kodutööd, õppima kannatlikult ja hea motivatsiooniga. “Sul ei ole vaja selleks mingit erilist annet – kõik suudavad selle vähemalt mingi tasemeni ära õppida. Ja loomulikult peab olema huvi inimeste ja selle vastu, mis paneb neid nii öelda liikuma,” räägib koolitaja ja astroloog oma õpetuste omandamise eeldustest. “Veelgi enam, peab olema omakasupüüdmatu motivatsioon, siiras tänulikkus ja armastus inimeste vastu. Ilma universaalse armastuseta on õigem see teema üldse vahele jätta,” toonitab ta.

“Spirituaalset informatsiooni tuleb alati kasutada eetilisest perspektiivist lähtudes, vastasel juhul võib praktiseerija luua massiivse karma koorma, mis tuleb ära lahendada kas selles või järgmistes inkarnatsioonides. See kehtib kõigi spirituaalsete tööde puhul.”

Kätelt leitav info on oluline enese sügavamaks mõistmiseks

Käed moodustavad hiiglasliku raamatukogu tähendusliku informatsiooni osas nagu iseloom, eripärad, nõrkused, tugevused, karma teemad minevikust, elust ja ajastustest. See aga ei tähenda, et kellegi käsi uurides oleks kõik paljastatud! Siiski, leitav informatsioon on Lehtiranta sõnutsi oluline enese mõistmiseks ja ta usub, et peopesa teadus on kiireim viis saada sügav arusaam inimese loomusest ja isiksuse omadustest.

Kõik algab kolmest põhilisest peopesa joonest – emotsionaalne südamejoon, mentaalne ehk peajoon ja füüsiline võimekus ehk elutee joon. Need moodustavad energia kolmnurga ja ei ole just väga keeruline märgata, milline neist energia joontest on tugevaim või nõrgim. Lehtiranta sõnul on alati oluline ära märkida nõrkused, et siis hakata nendega tegelema, neid parandada.

Laste käejooned tuleks üles pildistada

Käejooned hakkavad kujunema lootel kuuendast kuust. Algfaasis on need vaid suurte joonte algkodeeringud. Lehtiranta soovitab laste kätest teha iga poole aast tagant pilt, sest pilte ja käejooni võrreldes saab neilt palju informatsiooni.

Jooned peopesal muutuvad, järgides inimese kasvamise progressi sel ilusal planeedil tehtud rännakutel. “Meie käe ja aju vahel on tohutu hulk radasid. Kui me siiralt töötame oma iseloomu ja spirituaalsusega, võime panna tähele muutusi ka oma peopesas. See ei juhtu muidugi väga kiiresti. Tavaliselt võib muutusi näha 6-12 kuu järel. Alati tuleb meeles pidada, et käed on ausad – nad räägivad meile sellest, kuidas asjad ON, mitte, mida me arvame neid olevat,” täpsustab ta.

Nii peab Lehtiranta käejälge väga kasulikuks tööriistaks igaühele, kes on huvitatud peopesa teadusest. “Kui kaart on hästi tehtud, paljastab see isegi pisimad jooned, mida on palja silmaga raske näha. Vaatamiseks võib appi võtta ka suurendusklaasi, kuid kindlasti on abiks kannatlikkus. Võtab omajagu aega, et panna käsi rääkima, aga see on seda väärt,” kinnitab Erkki.

Kel spirituaalse astroloogia vastu huvi on, saab tulla kuulama Erkki Lehtiranta seminari Käejooned ja vaimne areng 20. novembril ja töötuba Spirituaalne astroloogia ja heaolu – astroloogilised edukoodid ja heaolu tegurid 2.-4.novembril ning võrrelda oma sünnikaarti käejoontega töötoas Spirituaalne astroloogia ja käejooned 30.11-2.12.2018.

Loe koolituse kohta täpsemalt siit:

Spirituaalne astroloogia ja heaolu – astroloogilised edukoodid ja heaolu tegurid 2.-4.11.2018

Käejooned ja vaimne areng 20.11.2018

Spirituaalne astroloogia ja käejooned – astrokiroloogia alused 30.11-2.12.2018

Seotud