Kadri Luik: deitimismeelespea naistele

Kuidas peaks käituma naine, kes soovib kohtuda oma härra Õigega? Siin on kümme tarka ja elulist deitimisnippi, mis pärinevad varalahkunud Kadri Luige viimasest raamatust “Julgus mõelda, julgus öelda 3”.

1. Ole enesekindel! Mitte ühtegi meest tegelikult ei huvita, kas sul on punane küünelakk või prantsuse maniküür. Kui mees hakkab säärastele detailidele ülearu tähelepanu pöörama või selle kallal nokkima, on see märk, et ta pole pühendumiseks valmis või pole sina päris tema cup of tea. Jumal temaga, las siis läheb otsib edasi oma miss perfektset.

2. Ära klammerdu! Mehe jaoks pole midagi hullemat naisest, kes tahab kohe hakata perekonda mängima. Ükski normaalne inimene ei vali endale kaaslast esimese õhtu või öö põhjal, aga mees ei tahagi sind tundma õppida, kui sa juba pärast esimest kohvi pereplaneerimisega tegeled. See hirmutab mehi. Isegi kui sa tunned, et kellelgi on kõva potentsiaal, hoia oma suu kinni ja lase mehel natuke vaeva ka näha. Mees kaotab kiirelt huvi, kui naises ei peitu väljakutset tema jaoks.

3. Ära mõtle liiga palju sellele, kuidas on õige. Kas seksima peaks esimesel, teisel või kolmandal kohtingul? Need on ajast ja arust moraalinormid. Iga inimene peab ise tundma, kunas on millegi jaoks õige aeg. Ja ära lase mehel endale selles osas ka ettekirjutusi teha. Ainult seksi peal väljas olev mees hakkab EI puhul ajudele käima. See, kes päriselt huvitatud on, ootab alati ära, mis ei tähenda muidugi, et naine peaks surmatunnini jalgu risti hoidma.

4. Kui sa tahad, et sind koheldaks nagu printsessi – lilled, kingitused, õhtu restoranis, piknik Munamäe jalamil -, siis õpi olema see naine, keda mees nõnda kohelda tahab. Keegi ei kannata virila näoga vingatsit, kes aina kurdab, kuidas keegi teda ei armasta ja kõik mehed on sead.

5. Ära oota ega looda midagi! Enamik haigetsaamisi saab alguse asjaolust, et luuakse illusioonid. Lase asjadel voolata ja ära püüa elu kontrollida.

6. Austa meest, mitte lihtsalt oma deiti. Ei ole just atraktiivne, kui kukud seletama, millise tõpra otsa sa just eelmisel nädalal komistasid.

7. Ära ole voodis hinnanguline, vaid anna aru, et kõik naised on erinevad ja mees ei peagi teadma, mis sind käivitab või sulle meeldib. Ent selles on vahe, kuidas öelda.

8. Naerata ja ole alati tänulik. Mees on ju leidnud sinu jaoks aega ja ilmselt ka oma rahakotti tuulutanud. Isegi lilleõis maksab!

9. Ole aus ja siiras (see tähendab muuhulgas ka iseendaks olemist). Meeste tunnetega pole tarvis mängida. Kui sa pole endas kindel, siis ole ka selles osas aus. Ausus tekitab usaldust, kaunistab naist ja meeldib meestele.

10. Ole kõigele avatud! Vahel võib esimene kohting aset leida kummalises kohas või võib sinu printsiks osutuda hoopis teist tüüpi mees, kui sa eales arvata oskasid. Anna armastusele võimalus!

Ma olen aru saanud, et mehest saab mees siis, kui ta kaotab ära kompleksi naist teenida. Ainult väga küpsed mehed suudavad seda. “Poisikene” mõtleb veel nõnda: “Ma ei taha mingi naisetuhvlialune olla.” See on EGO. Mees, kes on juba MEHEKS sirgunud, näebki naist kui oma kuningannat, keda tal on au imetleda ja teenida. Kui mees oma armastust naise vastu häbeneb, siis sellise koht pole naise kõrval. Las ta siis elabki koopas omaette ja teenib oma ego.

Allikas: Kadri Luik “Julgus mõelda, julgus öelda 3”, kirjastus Pilgrim

Loe lisaks: David Deida “Sellised need mehed ongi”, kirjastus Pilgrim

Seotud