Kadeduse energia on üks hävitavamaid energiaid universumis

Kadedus on kui hape sinu keha sees, mis hakkab hävitama sinu rakke ja mürgitab kogu su organismi, kuniks see käärib, happestub, sapistub ja kibestub. Kui tunned kadedust, ükskõik kelle suhtes, siis alati mõtle nii oma teekonnale elu algusest siiani kui mõtle, et ka sellel teisel inimesel on oma tee koos oma tõusude ja mõõnadega, kirjutab tervendaja ja selgeltnägija Triin Katriin.

Kui kuuleksid selle inimesed, kelle suhtes kadedust tunned, mõõnadest, kuidas ta jõudis sinna, mis sind täna kadedaks ajab, saaksid aru ja mõistaksid, et sa ei sooviks käia tema rada. Seega, milleks olla kade?

Hakka iseendaga tööle! Koge kadedust ja täna seda kui õppetundi, mis aitab sul liikuda edasi sinu arenguteel! Ja ära pea teist pahaks, kes sinus selle esile tõi, vaid hoopis täna seda inimest, et sina saad tõusta energeetiliselt hingena!

Kadedus on sinu äratuskell! Kui tunned kadedust, siis tea, et see on äratuskell sinu hinge poolt, sest ta tahab, et sa ärkaksid ellu ja hakksid elama oma elu täielikult! Hoolimata sellest, et su tunded käivad üle su pea kokku ja varjutavad su kainet meelt. Otsusta juba täna ära, kas hakkad hoolitsema rohkem iseenda eest, oma keha, tervise, laste, pere, kodu ja kogu oma vastutusala eest. Muuda enda elu raames paremaks see koht, mida “kadestad” kellegi teise suunas. Täiustades enda elu, pole kunagi meil põhjust tunda kadedust. Saame vaid rõõmu tunda oma õnnestumiste üle, mida elu meile annab!

Ole õnnelik juba praegusest hetkest, see on parim investeering sulle tulevikku!

Autor: Triin Katriin

Allikas Reiki õpetaja Triin Katriin: kohtumine inglitega on muutnud minu elu

Tervendaja Triin Katriin: Ärka, hing! Mine tagasi oma südamesse ning otsi uuesti üles rõõm ja armastus!

Me kõnnime hingekõrbes | Kas hakkad juba kuulma oma tõde?

Seotud