Juunikuu energiad toovad kaasa teadlikkuse tõusu

Teretulemast juunisse, armsakesed! Kui me keerame uue kuu peale lehekülje, tervitab meid juuni kaunis ja jõudu andev energia. Päike paistab eredalt, lilled õitsevad ja suvi piilub tasapisi horisondi taha, valmis meid oma sooja ja armastava embusega tervitama. On aeg olla tänulik elu ja läbielatud kogemuste eest, isegi täieliku kaose keskel. Käes on aeg tunnustada ja hinnata ilu väikestes hetkedes ning leida rõõmu lihtsatest asjadest. Sel kuul tunneme end rohkem ühendatuna oma tõe, autentsuse ja emotsioonidega. Me ei karda enam oma arvamust avaldada ega oma tundeid väljendada, kui haarame kinni kõrgeimast potentsiaalist igas hetkes, vahendab Kristallikoda.ee.

Juuni on tuntud kui kuues kuu. Siiski kannab juuni 2023 kollektiivne numeroloogia endas „number nelja“ vibratsioone ja selles ka enesekindlust, stabiilsust, tugevust ja turvalisust.

Nelja energial on ka magnetilised vibratsioonid:

– Kaitse

– Struktuur ja kord

– Distsipliin ja paindlikkus

– Võim, autoriteet ja alustalad

Mida oodata astroloogiliselt juunis 2023

Juuni üles ärkamise energia viib meid tavapärasest kõrgematesse seisunditesse. Me saame vabastada end vanadest kihtidest ja võtame vastu uue terviklikkuse ja pühendunud ühendustunde. See võib tunduda nagu meil oleks täiesti uus garderoob, mis on ideaalselt kohandatud meie ainulaadsele ja iseseisvale minale.

Tunnetame üha rohkem oma Tõelist Olemust ja väljendame end autentsel viisil, mis on kooskõlas meie hingepõhise eesmärgiga. Meie piirid tugevnevad, aidates meil teha valikuid, mis austavad meie sisemist tõde.

Selle kuu energiad on seotud soojuse, valguse ja ühendusega. Kui liigume külluse ja kasvu ajastusse, julgustatakse meid vastu võtma muutusi ja uusi algusi. Päikese kiired meenutavad meile meie sisemist valgust, kutsudes meid selle energiaga ühendust looma ja seda väljapoole kiirgama.

Kuu algab tulise täiskuuga Amburis, Veenuse liikumisega Lõvisse, Merkuuri naasmisega koju ja Pluuto tagasiliikumisega Kaljukitsesse viimast korda, koos uue kuuga, millele järgnevad Saturni retrograad ja Vähi hooaeg. Need taevased sündmused toovad kaasa kirge ja muutusi, kutsudes meid vabastama vana ja omaks võtma uut.

Sel kuul kogeb kollektiivne teadvus suurt nihet karmilistes suhetes. Need on suhted, kus töötame läbi minevikus tekitatud haavad, tasakaalutused ja ebasoosivad hingekokkulepped. Kuigi need suhted võivad olla väljakutsuvad, annavad nad samas suurepärase võimaluse kasvuks ja õppimiseks. Seega, kui leiad end intensiivsete suhete dünaamikast, tea, et see on võimalus sügavaks tervenemiseks ja muutumiseks positiivses suunas.

Kuna haavatavuse energia sel kuul tõuseb, on oluline meeles pidada, et võid tunda end praegu eriti haavatavana ja paljastatuna. See võib viia draama ja konfliktideni, kui sa ei ole teadlik sellest, kuidas su emotsioonid mõjutavad su vaatenurka ja reaktsioone.

Seega, kui tunned end ego võimusesse sattuvat, hinga sügavalt sisse ja astu samm tagasi. Naer on parim ravim; lähene elule huumori ja mängulisusega, seda õpetab Maagi arhetüüp neutraliseerides sisemist sabotööri.

Uurime lähemalt selle kuu astroloogilisi üleminekuid!

1. juuni: Jupiter-Põhjanael konjunktsioon

Spirituaalse pangakonto kasutamine

Kuu algab Jupiteri ja Põhjanaela liitumisega 14 kraadi Sõnnis. See konjunktsioon tähistab kiirendatud laienemise, külluse ja kasvu aega. See on võimalus pääseda ligi Universumi piiramatule potentsiaalile ja manifisteerida oma unistused reaalsusesse.

Jupiter, külluse planeet, liitudes uue tsükliga Põhjanaelaga, mis esindab meie kollektiivset saatust, toob see üleminek meie ellu eesmärgitunnetust ja suunda. See energia toetab finants-, äri- või materiaalsete küsimuste edendamist. See on aeg võtta kalkuleeritud riske ja usaldada oma võimet luua jõukust ja küllust. Selle tulemusena võid teha märkimisväärseid edusamme karjääris, luua ootamatuid võimalusi või kogeda rahalist jõukust.

3. juuni: Täiskuu Amburis

Minevikuvigadest ülesaamine

3. juunil jõuab täiskuu Amburisse, viies meid kõrgema teadmise ja tõe laineteni. Täiskuud tähistavad kuu tsükli kulminatsioonipunkti, kutsudes meid tähistama seemnete õide puhkemist, mille istutasime Uue Kuu ajal. Kuu hakkab igal ööl üha vähem valgust saades julgustama meid aeglustuma ja mõtlema oma kasvu ja edusammude üle.

See täiskuu Amburis on nagu tseremoniaalne lõke, valgustades meie teed ja äratades meis uusi viise iseenda ja ümbritseva maailma avastamiseks. Kosmos kutsub meid maanduma ja keskenduma oma eesmärkidele ja ambitsioonidele, samal ajal jäädes avatuks spirituaalsetele vaatlustele ja sisemisele juhatusele.

Täiskuu moodustab ka trigooni Jäära jääva Chironiga, avades ukse sügavale tervenemisele. See on aeg vabastada vanad haavad ja omaks võtta uusi algusi, astudes oma väkke, austades oma tõelist olemust. Lisaks süütas täiskuu hiljutise trigooni Marsiga Lõvis ja sellega ka kire ja loovuse meis, samuti ka intensiivsemad emotsioonid. Samal ajal kutsub ta Saturniga Kalades ruudus olles meid silmitsi seisma hirmudega ja vabastama negatiivsed mõtteviisid või käitumismustrid, mis takistavad meid saavutamast oma kõrgeimat potentsiaali.

Üldiselt on see täiskuu võimas aeg, et avastada oma spirituaalset teekonda avatud südame ja uudishimuga. Luba täiskuu valgusel juhatada end ja tõuse selle kuu tsüklist uuena, värskena ja valmis vastu võtma järgmist kasvu- ja muutumisfaasi.

5. juuni: Veenus siseneb Lõvisse ja moodustab Pluutoga opositsiooni

Aeg lepitada südame vastandumine

5. juunil liigub armastuse, ilu ja harmoonia planeet Veenus enesekindlasse ja kirglikku Lõvisse. See taevane sündmus äratab meis sisemise tule, inspireerides meid omaks võtma oma unikaalseid andeid ja soove. Veenuse läbimisega Lõvis kutsutakse meid astuma oma südame keskmesse ja ühenduma oma sisemise lapsega. Lõvi on tuntud oma lapsemeelse imetluse ja loova eneseväljenduse poolest. Veenusega selles julges ja kirglikus märgis julgustatakse meid pääsema nendele energiatele ligi ja väljendama end autentselt.

Siiski on sellel teekonnal väljakutseid. Veenus Lõvis moodustab opositsiooni retrograadis liikuvale Pluutole Veevalajas, luues pinge meie soovis armastuse ja ühenduse järele ning meie hirmus haavatavuse ja muutuse ees. Kuid pole vaja karta, see vastandus on võimalus muutumiseks ja kasvuks. Retrograadne Pluuto Veevalajas palub meil loobuda vananenud uskumustest ja struktuuridest, mis meid enam ei teeni, ning omaks võtta oma individuaalsus ja meie autentne tee.

8. juuni: Veenuse opositsioon Põhja- ja Lõunanaelaga

Teekond suhete ristmikule

Neljapäeval, 8. juunil, põrkub Veenus Lõvis Põhja- ja Lõunanaeltega, pakkudes uusi võimalusi tervenemiseks ja kasvuks armastuse tähelepaneliku häälestumise kaudu. See transiit on seotud karmiliste tsüklite ja eraldumise mustrite murdmisega, alistudes kõrgemale kutsele. See energia tõstab entusiasmi ja kirge neil, kes tunnevad end oma armuelus või loomingulistel ettevõtmistel veidi kinni või takerdununa.

Siiski võite tunda mõningaid intensiivseid emotsioone tõusvat pinnale koos opositsiooniga Skorpioni Lõunanaela suhtes. Võid end leida heast kohast vabaduse ja turvalisuse vahel, kui vabastad end emotsionaalsetest köidikutest ja liigud stabiilsuse poole. On aeg tõsta end kõrgemale nii armastuse kui k mõistuse sagedustes.

11. juuni: Merkuur siseneb Kaksikutesse ja Pluuto siseneb Kaljukitse

Uute kollektiivsete kokkulepete sõlmimine

11. juunil teravneb meie meel, laieneb teadvelolek ja aitab meil sügavuti sukelduda oma sisemisse tarkusesse. Merkuur Kaksikutes kutsub sind uurima uusi ideid, pidama sügavaid vestlusi ja omaks võtma sõnade väge. See transiit on soodne õppimiseks, õpetamiseks, suhtlemiseks ja teadmiste jagamiseks teistega. Sinu meel on nagu käsn, mis imab ja töötleb infot erakordselt kiiresti. Kui liigume selles energias, on maandatuse ja keskendumise säilitamine hädavajalik kuna võime kergesti kaotada kontakti oma keha ja vaimuga. Selle asemel tuleks mediteerida, ühenduda loodusega, toita oma hinge ja mäletada, et oled rohkem kui lihtsalt oma mõtted ja ideed; et oled jumalik olend lõpmatute võimalustega.

Samal päeval, planeetide muutumise tõttu, liigub Pluuto, muutuste ja uuestisündi planeet, tagasi Kaljukitse märki, tehes viimase muutuse enne tagasipöördumist Veevalajasse jaanuaris 2024. See on võimas aeg olulisteks muutusteks kollektiivi jaoks, kuna Pluuto lahkub lõplikult Kaljukitsest pärast selle märgi valitsemist alates 2008. aastast. Pluuto Kaljukitse märgis on olnud aeg intensiivseteks pööreteks ja ümberkorraldusteks võimu, autoriteedi ja valitsuse valdkondades. Oleme näinud suuri muutusi meie poliitilistes ja majandussüsteemides ning vanade struktuuride lammutamist, mis meid enam ei teeni. Pluuto tagasiliikumisega Kaljukitsesse antakse meile üks viimane võimalus külastada neid teemasid uuesti ja siduda kõik lahtised otsad.

17. ja 18. juuni: Saturni tagasiliikumine Vähis ja Uus Kuu Kaksikutes

Mõtte alkeemia kunst

Juuni edenedes läheb Saturn, distsipliini ja vastutuse planeet, retrograadi 7 kraadi Vähis, kutsudes meid peegeldama oma tegusid ja võtma oma elu ülesehitamisel konstruktiivsemat vastutust. See tagasiliikumine on võimas aeg vaadata üle õppetunnid, mida oleme õppinud viimaste kuude jooksul, ja teha vajalikke kohandusi, et olla kooskõlas oma kõrgeima potentsiaaliga.

Samal ööl jõuab maagiline Uus Kuu 26 kraadi Kaksikutesse, kutsudes meid istutama uusi seemneid ja omaks võtma värskete alguste energiat. See Uus Kuu on võimas aeg ühenduda oma sisemise tarkuse ja intuitsiooniga, ühenduda Universumi väega ning seada oma kavatsused järgmiseks kuu tsükliks.

Ruudus Neptuunile Vähis kutsub see Uus Kuu meid seisma silmitsi illusioonide või eksitustega, mis meid tagasi hoiavad, ja alistuma Universumi voolule. See on aeg loobuda vastupanust või keskendumisest tulemustele ning usaldada, et sind juhitakse oma kõrgeima hüve poole.

Teemad, mis sellel Uuel Kuul võivad kerkida:

– Emotsionaalse küpsuse arendamine

– Suhtlemisprobleemide ületamine

– Uued rõõmuallikad nendele, kes kipuvad olema halvas tujus

– Uued inspireerivad ideed ja meeldiva õhkkonna loomine

– Probleemide ületamine seoses külluse või ressursside puudumisega

– Sakraal, päikesepõimiku ja kurgu tšakra tervendamine ja aktiveerimine

19. juuni: Jupiter-Saturni sekstiil

Praktiline laienemine

19. juunil moodustab Jupiter Sõnnis kasvava sekstiili 7 kraadi Saturniga Vähis. See tähistab nende suurt konjunktsiooni 2020. aastal, kui need kaks planeeti liitusid Veevalajas ja seadsid ette suuri muutusi meie kollektiivses teadvuses. Nende võimsa sekstiiliga kutsutakse meid nende energiatesse ligi pääsema ja omaks võtma laienemist ja struktuuri. Jupiter Sõnnis toob õnnistusi jõukuse näol, samal ajal kui Saturn Vähis kutsub meid ühenduma oma vaimse minaga ja looma kindlat alust oma unistuste jaoks.

Siiski mõjutab Jupiteri sekstiil Saturniga ka meie individuaalsetest eludest laiemalt. See muudab ka meie kollektiivset teadvust positiivsemas ja laienemas suunas. See üleminek julgustab meid mõtlema väljaspool enda piire ja töötama parema tuleviku nimel kõigi huvides. Selle energia omaksvõtmise kaudu võime näha rohkem sotsiaalseid ja keskkonnasõbralikke liikumisi ning suuremat rõhku kogukondade loomisele ja koostööle. Lisaks võime näha, kuidas rohkem inimesi tulevad kokku ühiste eesmärkide nimel ning toetavad üksteist vajaduse korral.

See transiit toob kaasa võimalusi kasvuks ja laienemiseks hariduses, kunstis ja kultuuris. See on aeg omaks võtta uusi ideid ja väljakutseid vanadele mõttemustritele.

21. juuni: Päikese liikumine Vähki ja suvine pööripäev

Emotsionaalse intelligentsuse uute tasandite omaksvõtmine

21. juunil liigub Päike Vähi märki, tähistades Vähi hooaja ja suvise pööripäeva algust, märkides aastas pikimat päeva ja võimsate kosmiliste allakirjutuste aega.

Vähi hooaeg on aeg hooldamiseks, tervendamiseks ja emotsionaalseks enesevaatluseks. Kuule alluva tähemärgina julgustab Vähk meid ühenduma oma emotsioonidega ja looma endale ja oma lähedastele turvalist ruumi. Suvine pööripäev tähistab võimsat aega astroloogilises kalendris, kui Päike jõuab oma kõrgeimale punktile taeva kohal ja me tervitame uue aastaaja algust. See taevane sündmus omab erilist tähtsust paljudes kultuurides, sümboliseerides külluse, kasvu ja valguse võidu aega pimeduse üle.

Sellel ajal oleme kutsutud austama oma tundeid, vabastama emotsionaalset pagasit ja looma tervislikke piire, mis toetavad meie emotsionaalset heaolu. Sel ajal õnnistab meid võimsate energiatega ka täht Sirius. See täht sisaldab iidset vaimset tarkust ja ühendust kõrgemate tasanditega. Kui me sellega ühendume, kutsutakse meid vaimsele kasvule ja laienemisele, ühendades meid oma sisemise tarkusega ja omaks võttes oma vaimse teekonna.

Vähi hooaeg soovib, et austaksid oma emotsioone, ühenduksid oma vaimse teega ja usaldaksid ees ootavat.

26. juuni: Merkuur siseneb Vähki

Suhtlemine kõrgemate tasanditega

Kuu edenedes siseneb Merkuur hoolitseva Vähi märki, liitudes Päikesega ja suunates meie vaimse fookuse südamega seotud emotsioonide poole. Võid oodata suurenenud empaatiat ja intuitsiooni, mis julgustab sind paremini häälestuma ja kuulama oma tundeid ja emotsionaalseid vajadusi või plahvatusi. Võid mõelda minevikule ja otsida vanade haavade sulgemist. Usalda oma intuitsiooni ja suhtle südamest.

30. juuni: Neptuuni tagasiliikumine Vähis

Segaduse looride purustamine

Kuu lõppeb Neptuuni tagasiliikumisega 27 kraadi Vähis 30. juunil. See transiit kestab kuni 6. detsembrini 2023, kutsudes meid vaatama enda sisse ja uurima oma unistuste ja soovide sügavamat tähendust. Neptuuni tagasiliikumine on aeg lasta lahti illusioonidest või eksitustest, mis võivad meid takistada elamast oma tõelist eesmärki.

See on aeg loobuda takerdumisest materiaalsetesse asjadesse või pinnapealsetesse suhetetesse ja keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on. Meie valmisolek eristada tarkusega ja mitte eirata õppetundide sagedust aitab sünnitada kõrgemat potentsiaali.

Kuidas kasutada juuni kosmilisi energiaid produktiivselt?

Juuni kosmilisel energial on võimas ja muutustele suunav jõud, mida saad kasutada eesmärgipärase ja täisväärtusliku elu loomiseks. Siin on mõned vaimselt toetavad viisid, kuidas seda energiat produktiivselt kasutada:

– Ühendu oma sisemise tarkusega: Leia aega ühenduse loomiseks oma sisemise minaga läbi meditatsiooni või päeviku pidamise. Kuula oma südame sosinaid ja lase neil juhatada sind oma kõrgeima eesmärgi suunas.

– Sea eesmärgid ja tegutse: Uus Kuu Kaksikutes kutsub sind seadma uusi kavatsusi tulevikuks ja võtma inspireeritud samme oma eesmärkide suunas. Kasuta seda energiat oma unistuste planeerimiseks ja esimeste sammude astumiseks nende poole.

– Võta omaks muutusi ja transformatsiooni: Kui Saturn läheb retrograadi Vähis, lase endal omaks võtta sellega kaasnevaid muutusi. Usalda, et Universum juhib sind kõrgeima hüve suunas, ja usu sellesse transformatsiooniteekonda, mis sind ees ootab.

– Toeta oma vaimset kasvu: Kasuta seda aega oma vaimse praktika süvendamiseks ja avardamiseks. Proovi uusi meditatsioonivorme, loe vaimseid raamatuid või osale töötubades või retriitidel, et toita oma hinge.

– Praktiseeri tänulikkust ja teadlikkust: Kultiveeri tänulikkuse ja teadveloleku hoiakut oma igapäevaelus. Võta aega, et hinnata oma elus olevaid õnnistusi, jää igasse hetke kohaloluga, luues sisemise rahulolu tunnet ja lase endal täielikult kogeda maailma ilu ja imet.

– Hoolitse iseenda eest: Hoolitse oma keha, meele ja vaimu eest tegeledes tegevustega, mis toidavad sind. Puhka piisavalt, söö toitainerikkaid toite ja leia aega tegevusteks, mis toovad sulle rõõmu ja lõõgastust.

– Leia kontakti teistega: Kasuta seda energiat, et ühenduda samameelsete inimestega ja luua toetavaid suhteid. Otsi neid, kes jagavad sinu väärtusi ja kirge, ja tee koostööd projektides, mis on kooskõlas sinu eesmärkidega.

Kokkuvõttes on juuni teadlikkuse tõusu energia nagu kosmiline värav, mis kutsuvad meid laienemise, valgustumise ja jumaliku taju kõrgemale tasandile. Intensiivne energia on taevastel radadel keemas, lükates meid kõiki muutuse ja kõrgema tõe portaali kaudu. Kuigi need muutused on loonud optimismi selle kohta, mis ees ootab, on kahtluse ja ebakindluse tunded endiselt olemas.

Kuid ära karda, sa pole sel teekonnal üksi. Universum töötab sinu kasuks ja sul on kõik vajalik oma soovitud elu loomiseks. Püsi kindlalt oma vaimses praktikas ja jää iseendaks ning saad kasutada kosmose rikkalikke energiad ja manifesteerida oma sügavaimaid soove. Universum on valmis ja nõus sind toetama, olgu see siis armastuses, külluses või integratsioonis.

Seega, tee üks sügav hingetõmme ja astu enesekindlalt ja julgelt uude kuusse. Universumil on sulle imelised üllatused varuks.

Allikas: Kristallikoda.ee

Seotud