Just see on suurepärase seksuaalelu saladus!

Üks vana suhtetarkus ütleb, et kui seks on hea, määrab see 20 protsenti suhtest; kui seks on halb, määrab see 80 protsenti suhtest. Selge on see, et seks on vaid üks suurepärase suhte element, kuid see on suhte nurgakivi, mistõttu sellega peab kõik korras olema. Kui sellega pole kõik korras, hakkab see mürgitama kõiki teisi suhte aspekte. Õnneks on meeste puhul nii, et enamasti piisab sellest, kui seks on regulaarne, siis nad ei nurise. See on üks neist haruldastest asjadest, kus sulle jagatakse punkte ainuüksi hea tahte eest, kirjutavad Matthew Hussey ja Stephen Hussey oma raamatus „Leia õige suhe. Kuidas leida ja hoida mehe armastust“.

Enesekindlus oma keha suhtes

Hea seks ei rajane mitte sellel, mida tema sinu kehast arvab, vaid sellel, kuidas sina oma kehasse suhtud. Seksuaalne külgetõmme ei sõltu sellest, kui objektiivselt ilus sa oled. Ma tean, et naised on oma keha suhtes väga ebakindlad. Sama kehtib meeste kohta! Sa võid oma tagumiku või kõhu pärast meeleheitel olla, või oma jalgu liiga paksuks pidada, või vihata sünnimärki oma kaelal. Aga palun, palun, palun – sa ei pea oma seisukohti oma meesterahvaga jagama. Kui ta sind lahti riietab, tahab ta näha ja nautida kogu su keha.

Levinud ja masendav stsenaarium: mees hakkab naist esimest korda lahti riietama – see on tegevus, mis enamusele meestest meeldib – ja järsku rabeleb naine end tema käte vahelt lahti, kepsleb toas ringi, lülitab kustu kõik tuled ja sülearvuti ekraani. Mees, kes alles mõni hetk tagasi oli veendunud, et see naine on täielik jumalanna, kes oli hetkesse uppunud ja naisest üdini sisse võetud, saab järsku teada, et naine on meeletult ebakindel.

Meest erutab mõte seksist naisega, keda ta ihaldab. Aga kui naine ei käitu nagu ihaldusväärne naine, erutab olukord meest palju vähem. Ta märkab iga kord, kui sa tema käe oma kõhult puusa poole nügid. Ta ei saa aru, miks sa ei pea end sama seksikaks nagu tema. Ta tahab, et sa oleks auhind, keegi, kellele meeldimise üle ta on tänulik.

Kui jutt käib meie ebatäiusest, on kaks valikut: teha midagi olukorra muutmiseks või õppida oma puudusi armastama. Enamasti meestele meeldivad väikesed ebatäiuslikud detailid. See arm? Tegelikult oli see tema arvates omamoodi armas ja ta tahtis seda suudelda. Puusad, mis sinu arust võiks kitsamad olla? Talle meeldib, kuidas nad tema käe all tunduvad. Kõht, mida sa peita tahad? Talle meeldib seda silitada.

Üks, millele sa kindel võid olla – kui mees sinuga magab, on ta juba otsustanud, et peab sind seksikaks.

Seksuaalne enesekindlus

Seksuaalne enesekindlus ei ole sama, mis seksuaalne kogemus. See ei tähenda kõige teadmist; see tähendab seksi nautimist sedavõrd, et sa oled valmis katsetama, sellesse sukelduma ja avastama, mis sulle meeldib. Mis tahes seksuaalsuhte kvaliteedi määrab ära see, mil määral partnerid end vabaks lasta suudavad. Kuid jällegi, enamus mehi on õnnelikud juba siis, kui sa seksi vastu huvi tunned.

Mitmekesisus

Sageli, tavaliselt varases nooruses, tahab mees olla vallaline, vaba ja unistab metsikust seksist võimalikult paljude naistega. Olenemata sellest, kas see fantaasia kunagi realiseerub või ei, rajaneb see mehelikul vajadusel vahelduse järele.

Oma partnerit ja suhet armastava mehe vajadus seksuaalse mitmekesisuse järele pole väiksem kui naistemehel. Ainus erinevus seisneb selles, et ringitõmbaja rahuldab oma vajadust vahelduse järele sellega, et magab erinevate naistega, samal ajal kui suhtes mees, kes on teadlikult sellest võimalusest loobunud, avastab oma ihasid ja proovib uusi asju oma partneriga.

Õnnelikus suhtes olev mees tunneb, et saab seksuaalselt kogeda selliseid asju, mis talle vallalisena kättesaamatuks jäid. Tal on vaja seda uskuda, et leppida monogaamse suhtega, eriti pikas perspektiivis. Sa saad talle seda tunnet tekitada, näidates, et mida rohkem ta sulle pühendub, seda lõbusamaks, mängulisemaks, metsikumaks ja põnevamaks asjad seksuaalselt muutuvad.

Suhtes olev mees, kelle seksuaalsed vajadused on täidetud ja kes tunneb, et saab teha asju, millest ta fantaseerib, elab enamiku meeste unistuste elu. Ja mis veelgi enam, vallalisena on peaaegu võimatu paljusid neid fantaasiaid ellu viia. Kui mehel on kellegagi üheöösuhe, ei hakka ta südant puistama ega räägi kõikidest kreisidest asjadest, mida ta magamistoas alati teha on tahtnud. Ta ei palu mingit ebatavalist poosi võtta ega oma käsi siidsalliga kokku siduda. Sellistest asjadest saab rääkida vaid keskkonnas, kus ta tunneb end turvaliselt ja talle ei anta hinnanguid.

Avatus ja ausus

Mitmekesise seksuaalelu jaoks on ülioluline olla avatud ja aus. Nii mehed kui naised on reeglina veidramate huvidega kui keegi kõrvaline arvata oskaks. Me kipume eeldama, et oleme ainsad, keda erutavad ebatavalised asjad, aga ma garanteerin, et kõigil inimestel on külg, mida nad igatsevad jagada kellegagi, kes neile hinnanguid ei anna ja kelle jaoks see imelik pole. Ja kui mees tunneb, et tema suhe võimaldab seda, on see tema jaoks suur pluss. Uskumatult võimas on see, kui naine mõistab ja julgustab mehe seksuaalseid vajadusi. Mees jääb harva fantaseerima paljude naistega magamisest, kui tal on kodus naine, kes on valmis looma päris oma seksuaalse maailma.

Oskus mängida

Seks ei ole lõpueksam. Seks ei ole detailplaneeringu kehtestamine ega maksudeklaratsiooni esitamine. Magamistuba peaks olema koht, kus kaks inimest saavad end täiesti vabalt tunda, mängida, koos itsitada ja katsetada. Valmisolek seksi lõbuga võtta, võtab ka mehe jaoks pinge maha. Mida rohkem ta tunneb, et teie magamistoa õhustik on aktsepteeriv ja veidi mänguline, seda suurema tõenäosusega suudab ta lõõgastuda ja sind rahuldada.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Matthew Hussey, Stephen Hussey raamatust „Leia õige suhe. Kuidas leida ja hoida mehe armastust“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.