Just nende nelja sodiaagimärgi esindajad on kõige kirglikumad ja seksikamad!

Kas sa tead, millised sodiaagimärgid annavad oma esindajatele kaasa just need omadused, mis teevad neist eriti seksikad, kirglikud ja vastupandamatud kaaslased? Kui ei, siis tasub sul lugemist jätkata!

Igal sodiaagimärgil on omad nõrkused ja tugevused. Mõni on tundelisem, mõni praktilisem ja mõni sensuaalsem. Kui vaatame just neid märke, kes armuelus kõige vastupandamatumad on, siis peab eraldi välja tooma just need neli:

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Skorpioni kirglikkusest ja salapärast on ilmselt küll kõik kuulnud. Seks on tema jaoks suhtes väga oluline. Kui tema partner ei suuda talle pakkuda küllaldaselt rahuldust pakkuvat intiimelu ja lähedust, siis ei ole sellel suhtel ka pikka pidu. Skorpioni jaoks on flirt, armastus ja kirg igapäevaelu lahutamatud osad. Paljudel Skorpionitel on küllalt keeruline oma partnerile truu olemine, sest neid erutab kõik keelatu. Seksi osas meeldivad neile tihti nö pisut kummalisemad asjad, nad soovivad katsetada iseenda ja oma kaaslase piire ja proovida alati midagi uut. Kui armud skorpionisse, siis ole valmis selleks, et sinu armuelu ei ole enam kunagi endine.

Võibolla tuleb üllatusena, et ka Kaalud on siia nimekirja sattunud. Hoolimata oma väljapeetud ja harmoonilisest mainest on Kaalud oma loomult siiski väga kirglikud. Selleks, et Kaalud saaksid oma tõelise olemuse valla päästa, peab küll olema eelnevalt teatud hulk tingimusi täidetud. Kui kõik on nende jaoks õige, siis avaneb nende kirglikkus täies ilus. Kaalud lasevad oma partneril nautida hoolitsusi ja õrnusi, mis on justkui unistuste täitumine. Kaalud oskavad pakkuda naudinguid ning neile on äärmiselt tähtis, et nende partner oleks rahul ja rahuldatud. Nad hindavad kõikjal elus, ka magamistoas, eelkõige mängu ilu.

Loe lisaks: TÄHED TEAVAD! Need on 4 sodiaagimärki, mille esindajad saavad kõige tõenäolisemalt kuulsaks

Nende nelja sodiaagimärgi esindajatel on kõige pikem eluiga

Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!

Seotud