JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

Suur ja särav Jupiter, päikesesüsteemi hiiglane, liigub 2. detsembri õhtul Kaljukitse sodiaagimärki. Ta jääb sinna peaaegu kogu järgnevaks aastaks – 19. detsembrini 2020, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel. Astroloogias peetakse Jupiteri suure õnne planeediks, mis annab võimalusi, laseb tegevusvälja avardada, loob soodsa pinnase õppimiseks ja arenguks. Loe, kuidas mõjutab Jupiteri liikumine Kaljukitse märki just sind!

Jäär ♈️ 21. märts – 19. aprill

Jupiter jõuab su horoskoobi kümnendasse, karjääri, eneseteostuse ja reputatsiooni sektorisse. Kui tegutsed targalt, on edasiminek kiire. Suurepäraseid võimalusi võib avaneda töises vallas. Ole inimeste hulgas, suhtle avatult ja võimalused leiavad ise tee sinuni. Sulle pakutakse ehk paremat töökohta või siis avanevad uksed, mida alatiseks sulgunuks pidasid. Demonstreeri oma tugevaid külgi – ülemustele ja mõjuvõimsatele isikutele on lihtne silma jääda. Võimalik on avalik tunnustus, pikad tööreisid ja esinemised välismaal. Võid saada vastutusrikkama töökoha, ent seejuures pea silmas, et olulised on suhted kõigi kolleegidega! Väldi domineerimist ja käsutamist, kui ülbitsed, siis koostöö ei suju.

Sõnn ♉️ 20. aprill – 20. mai

Eriti edasiviiv ajajärk sinu jaoks algab nüüd ja kohe, 2019. aasta detsembris, mil Jupiter teeb edasiviiva trigooni Sõnni märgis liikuva Uraaniga. Su pilk on tulevikku suunatud, see on superhea periood muudatuste tegemiseks. Ole julge, ära pelga riskida! Jäta maha see, mis on oma aja ära elanud, siis saad teha oma elus ruumi uuele ja huvitavale! Õppimiseks, õpetamiseks ja avalikuks esinemiseks on algav aastane periood väga hea. Võid leida uue eriala, mille õppimine on sinu jaoks tohutult köitev. Samuti sobib aeg pikema välisreisi ette võtmiseks, aga ka näiteks raamatu kirjutamiseks või kirjastustegevuseks. Ära ainult kõike korraga ette võta – võimalusi on palju, tuleb teha õige valik!

Kaksikud ♊️ 21. mai – 21. juuni

Jupiter väisab su horoskoobi kaheksandat maja, luues eeldused loovate muudatuste tegemiseks. Sul on vaja julgema pilguga peeglisse vaadata, ehk seejuures ka abi kasutada. Suudad mõista elu sügavamaid hoovusi, avardada teadmisi psühholoogia vallas või leida äratundmist esoteerikast. Tajud, et maailm on üks suur süsteem, kus miski pole juhuslik. Materiaalsel tasandil on see soodne periood hea partneriga koos äri tegemiseks, ka võid saada kuidagimoodi kasu teiste inimeste rahast. Ehk saad kopsaka kingituse või pärandatakse sulle midagi. On sobiv aeg pangalaenu või projektitoetuse taotlemiseks.

Vähk ♋️ 22. juuni – 22. juuli

Sina oled see õnnelik, kel Jupiter järgneva 12 kuu kestel partnerlussuhete arendamist soosib! Aeg pakub soodsaid olukordi nii armuasjus kui ka äri vallas. Võid leida asjaliku äripartneri või nõuandja. On väga hea aeg nii armusuhete alustamiseks kui ka arendamiseks. Kui otsid kaaslast, võid nüüd enda kõrvale leida targa, vastutustundliku ja austusväärse inimese. Kui su kõrval juba on kindel partner, on õige aeg pulmad korraldada, kooselu seadustada. Kallimaga koos olemiseks võta kindlasti ohtralt aega, ühised hetked kujunevad naudingurohkeks. Teisega suheldes õpid tundma ka iseennast, su maailmapilt avardub. Võimalik on sõprade/partnerite leidmine välismaalaste hulgast.

Lõvi ♌️ 23. juuli – 22. august

Jupiter on nüüd su horoskoobi kuuendas sektoris, mille märksõnadeks on töö ja tervis. Tähelepanu on igapäevastel kohustustel ja töösuhetel. Sind saadavad väikesed, aga ehk ka suuremad õnnestumised. Igatahes suudad nüüd pisimatestki edusammudest rõõmu tunda ja indu juurde saada. Kolleegide ja koostööpartneritega asjaajamine võib pakkuda väga meeldivaid emotsioone, ehk suhtled nendega ka vabadel hetkedel. Teised on sinu suhtes heatahtlikud ja abivalmid. Kui sa enda tööga rahul pole, on nüüd võimalusi parema ja tulusama töö leidmiseks. Tervise tugevdamiseks on aeg väga hea, süsteemse tegutsemise puhul õnnestub ehk üle saada ka kroonilistest vaevustest. Hästi palju õnnestub tervislikku seisundit reguleerida toitumise abil. Liialdamine on selles vallas lubamatu.

Neitsi ♍️ 23. august – 22. september

Jupiter on jõudnud su horoskoobi viiendasse sektorisse, mille peamisteks teemadeks on eneseväljendus, looming, hobid, lõbu, vallatus, mängulisus ja flirt, lapsemeelsus ja lastega suhtlemine. See on eluterve egoismi aeg – julge olla sina ise, lähtu enda soovidest ja vajadustest! Väljenda ennast loominguliselt, tegele asjadega, mis sind paelusid juba lapsepõlves, naera ja naudi elu. Niisuguse Jupiteri seisu ajal on lihtne endale tähelepanu tõmmata, vastassooga kontakti saada, suhteid alustada. Käi seltskonnas, naudi pidu ja pillerkaaritamist! Kui oled lapsevanem, siis võta aega selleks, et järeltulijatega koos tegutseda. Sul on neile mõndagi õpetada, ent – oh üllatust! – sul on neiltki palju õppida! Õnnemängudes võib nüüd vedada, aga kindlasti tuleb hoiduda liigsest riskimisest. Elu päikselisemat poolt nautides ei tohi kohustusi unarusse jätta.

Kaalud ♎️ 23. september – 23. oktoober

Jupiter liigub nüüd su horoskoobi neljandas, kodu ja pere sektoris. See on aeg tagala kindlustamiseks – panusta peresuhetesse! Pööra armsatele inimestele tähelepanu, suhtu neisse austuse ja tänutundega. Õpi tundma oma suguvõsa ja ole tänulik vanematele. Kui nad ka polnud täiuslikud, andsid nad sulle kõige suurema kingituse – elu! On hea aeg kinnisvaratehinguteks, kodu ostmiseks, remontimiseks, laiendamiseks. Hingetasandil on see sisemise rahu ja tasakaalu otsimise aeg. Iseenda tundma õppimine, enda hirmude ja haavade tunnistamine aitab enesekindlamaks saada. Sel perioodil tuleb jälgida toitumist – eelkõige emotsionaalne ülesöömine kergitab kiirelt kehakaalu.

Skorpion ♏️ 24. oktoober – 21. november

Jupiter jõuab sinu horoskoobi kolmandasse, kommunikatsiooni sektorisse. Algab suurepärane periood õppimiseks ja info kogumiseks. Hästi edeneb kirjatöö ja sõnaseadmine. Kui su mõtteis mõlgub raamatu kirjutamine, siis võta see töö ette! Suhted sugulaste, eriti õdede ja vendadega, aga ka kogukonna inimestega tihenevad, võimalik on nendega lähedasemaks saada ja ebakõlad klaarida. Eelarvamused mõjutavad sind vähem, suhtud teiste inimeste eripäradesse tolerantselt, aktsepteerid ka arvamusi, mis sinu omaga kokku ei lange. Saad paljugi huvitavat teada teistega suheldes, aga ka (üli)kooli astumiseks või õppimise eesmärgil välismaale sõitmiseks on aeg hea.

Ambur ♐️ 22. november – 21. detsember

Jupiteri liikumine su horoskoobi teises, väärtuste ja väärtushinnangute sektoris toob tähelepanu materiaalsetele teemadele. On soov õhinaga äriasju edendada, rikkust koguda. Sul on suured plaanid ning nende teostamine õnnestub kiirelt ja kergelt, iga edusamm annab sulle aina hoogu juurde. Raha tuleb külluslikult, kui aga seda iseenesest mõistetavana võtad, kulub see veelgi kiiremini! Jää kahe jalaga maa peale, eriti olukordades, kus kellegagi rahalisi kokkuleppeid sõlmid. Veendu, et saate teineteisest õigesti aru, koostage korrektsed, seaduslikud lepingud. Rahateenimise kõrval ära unusta vaimseid väärtusi!

Kaljukits ♑️ 22. detsember – 19. jaanuar

Palju õnne, Kaljukits! Jupiter jõuab sinu sodiaagimärki ehk su horoskoobi esimesse, isiksuse sektorisse. See on uue kasvutsükli algus su elus! Enesekindlust, julgust ja optimismi on rohkem, kätte on jõudnud aeg, mil õppida ja ennast arendada, täiustada, isiklikke projekte käivitada. Asjad edenevad kiirelt ja tõhusalt, sul võib lihtsalt vedada! Su ellu tulevad inimesed, kellega suhtlus on kasulik ja edasiviiv. Ära raiska aega niisama elu nautimisele, kasuta soodne aeg täiega ära! Alusta uusi ettevõtmisi, hinnates oma võimekust realistlikult. Vältima pead uhkust, ülbust ja enda teistest paremaks pidamist!

Veevalaja ♒️ 20. jaanuar – 18. veebruar

Jupiter on nüüd su horoskoobi viimases, 12. sektoris. See on aeg, mil tasub rohkem endasse pöörduda, oma sisemaailma süveneda. Nüüd on aeg vanad asjad lõpetada ja minevikuga rahu teha, et saaksid aasta pärast – mil Jupiter Veevalaja märki jõuab! – uhkelt uusi asju alustada ja enesearengule pühenduda. Sinu teadmistejanu on suunatud varjatud teemadele, hõlmaku need siis sinu hinge hoovusi või ühiskonnas toimuva tagamaid. Kui saladuses olnu nähtavaks teha, saab seda muuta ja tervendada. Hakkad aru saama sellest, mida silmaga ei näe ja käega katsuda ei saa, ent mis meid ometi alateadlikult tugevalt mõjutab.

Kalad ♓️ 19. veebruar – 20. märts

Sinu pilk on tulevikku suunatud, teed julgeid, uljaid plaane. Tähtis on tegutseda teistega koos, seada esikohale koostöö ja ühised eesmärgid. Üksinda sa palju ei saavuta, ent hea meeskonnaga koos võid lausa mägesid liigutada! See on ka parim aeg sõprussuhete loomiseks ja arendamiseks, leiad enda kõrvale inimesi, kellega on sarnane maailmavaade või kellelt on palju õppida. Nüüd on lihtne kohustusi ja lõbu ühendada. Tööasjade korraldamiseks soodsad mõtted tulevad pähe pigem vabas õhkkonnas, lennukad ideed sünnivad näiteks väljasõiduseminaridel. Ole aus, õiglane, arvesta teistega. Jäta meelde – see, mida välja annad, tuleb suuremas koguses sulle endale tagasi!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Energiavampiirid perekonnas: kuidas neid ära tunda ja end nende eest kaitsta?

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Kas oled “vana hing”? 6 probleemi, millega kõik “vanad hinged” kokku puutuvad

Palve kõige elava hüvanguks

Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel

Seotud