Juba sel nädalavahetusel on huvilistel võimalus kohtuda maailmatasemel konstellööriga

Sel nädalavahetusel – reedest kuni pühapäeva õhtuni – on Tallinnas võimalik kohtuda Läänemere piirkonna ühe võimekama konstellööri Oksana Borodjanskajaga.

Kui enamik konstellööre tunnistab ausalt, et nad tegelikult ei tea, millise mehhanismiga konstellatsioon töötab – see lihtsalt töötab ja on efektiivne -, siis Oksana on juba aastaid süvenenud energeetika saladustesse.

Eestiski on toimunud esimene kanalitekool, kus poole aasta jooksul õpitakse tundma meie maailma peamiseid, eri kvaliteediga ja eri vibratsiooniga energiakanaleid. Nende tundmaõppimine ja oskus neid kasutada muudab inimese elu maagiliseks.

Isegi nt surmakanalit võib ja peab kasutama. Mõelge, et olete ostnud vana, nö ajalooga maja, mis on näinud absoluutselt kõike. Hoiate sel majal surma kanalit ja see puhastab teie ostu täieliku efektiivsusega võõrast ja isegi kahjulikust energiast.

Või olete mahajäämas lennukist, kuhu pääsemine on teile ülioluline. Kasutate 14. kanalit, mille omadus on transformastioon ja teil on võimalik tekitada ajamull, mis võimaldab teil aeg seisma panna, samas kui teie takso jõuab lennujaama kihutada.

Reedel, 30. septembril kell 18.00-22.00 leiab aset III Oksana Borodjanskaja juhendatud Lila Mäng Eestis. Lila Mäng on iidne müstiline India-päritolu mäng/protsess, mille käigus saame vastuseid oma olulistele küsimustele. Mängu võib siseneda mis tahes küsimusega, mis on praegusel hetkel aktuaalne või taotlusega oma eluülesande ja/või elutee kohta.

Lila Mängu osalustasu on 250 eurot. Grupi suurus on piiratud arv inimesi. Registreerumine sel lingil: https://forms.gle/ZpHg3iJ2xvYUmmtz8

Laupäeval, 1. oktoobril kell 10.00-22.00 toimub Oksana energiaseminar, mis on mõeldud mis tahes taseme energiapraktikutele; neile, kes on osalenud kanalite- ja sefiiridekoolis; neile, kes ei tea kuidas, aga kes tahavad alustada tööd energiatega.

Seminaril tuvastatakse osalejate peamised energiakvaliteetid; omandatakse/süvendatakse oma energiatetunnetust; vaadeldakse, kuidas erinevaid energiaid igal hetkel oma hüvanguks kasutada; saadakse teada, kuidas ammutada vajalikke energiaid mis tahes energia-, väepaikadest.

Oskuste lihvimise käigus õpitakse sisenema koodsõna abil oma baasenergia-voogu; utiliseerimis- ja puhastuskeskuste sisselülitamist Hutta bloki kaudu; oma ajutiste virtuaalsete koopiate loomise praktikat; töötama kätega tervenduskeskuse läbi jpm.

Osalustasu seminaril on 210 eurot. Seminarile saab registreeruda sel lingil: https://forms.gle/vk9XCkcs69JvJqcY9

Pühapäeval, 2. oktoobril kell 10.00-22.00 leiab aset Oksana Borodjanskaja konstellatsiooniseminar. Oksana ise nimetab oma unikaalset tehnikat Energoinformatiivseks Süsteemseks Praktikaks (EISP).

Kui kellegi on oluline päring ükskõik mis vallas, saab kindlasti Oksana konstellatsiooni käigus sellele selgust.

Pelgalt seminaril osalemine maksab 30 eurot, diagnostika 100 eurot, konstellatsioon 450 eurot. Konstellatsiooni või diagnostika tellinu saab osaleda kogu üritusel tasuta.

Konstellatsioonidel osalemine annab samuti olulise kõrvalefekti. Kui teie teemad resoneeruvad Väljal toimuvaga, võivad need saada lahenduse lihtsalt sellega, et osalete konstellatsioonil.

Konstellatsiooniseminarile saab registreeruda sel lingil https://forms.gle/FWgiv2NMLoRCLNfx8

Kõik Oksana Borodjanskaja seminarid Eestis on eestikeelse tõlkega. Reedest kuni pühapäevani toimuvad seminarid leavad aset aadressil Mai tn. 18a (Nõmme), Tallinn.

Eeloleval teisipäeval algab teistkordselt ka järjekorras teine eestikeelne kanalikool, aga saamaks selle kohta täpsemat informatsiooni, peaks tulema nädalavahetusel imekaunisse villasse Nõmmel.

Tekst: Teet Korsten

Seotud