Juba homme! Oksana Borodjanskaja seminar: tule leia üles oma jõud, energia ja elutäius!

Kui Oksana Borodjanskaja 2019. aasta oktoobri lõpus Tallinnasse saabus, et esmakordselt siin kontsellatsiooniseminari läbi viia, oli ta ühest äsja läbiviidud tööst elevil. Päev enne Tallinna üritust jagas ta mulle seda lugu.

Oksana magas oma Peterburi korteris ja adus äkki, et voodi kõrval seisab tema ukrainlasest sõber, kes abi palub. Kui Oksana ärkas, sai ta aru, et tegemist polnud pelgalt unenäoga, vaid asi on tõsine. Esmalt üritas ta kõnealuse mehega muidugi telefonitsi ühendust saada, aga see tee osutus viljatuks. Siis käis ta korteri ukse taga, mida mees üüris. Keegi uksekellale ei vastanud.

Kuna Oksanal on kliente ja tuttavaid kõikvõimalikest eri valdkondadest, sai ta ühe spetsialisti kaudu ukrainlasest sõbra kõneeristuse. Oksana teadis, et mees oli äsja helistanud selle korteri omanikule, kus ta elab. Oksana poleks ju saanud ise võõra korteri ust maha lõhkuda.

Korteriomanik avas ukse ja selgus, et Oksana sõber lebas teadvusetult põrandal. Varasemalt oli mees kannatanud seljahädade käes – tegu on endise profisportlasega. Ilmselt oli ta korteris kukkunud – igatahes oli ta nüüd koomas. Mees toimetati kohe haiglasse.

Oksana pöördus abi ja toe saamiseks Andrei Promõslovi poole, kes oli tema – on olnud ka minu õpetaja Oksana koolis – energeetikaõpetaja. Promõslov uuris olukorda ja leidis, et seal pole enam midagi teha – lastagu ukrainlasel minna. Oksana aga tundis, et see pole õige ja nii asus ta koos ühe teise konstellööriga ukrainlast päästma.

Oksana kirjeldas surma eeskoda, kust kõik surijad läbi käivad. Seal on näiteks ametis tegelased, keda võib surmaõgijateks nimetada. Tegu on olenditega, kes söövad ära viimse kui energia kübeme neilt, kes surmaväravaid läbivad. Oksana sai oma ukrainlasest sõbra kätte enne, kui need surmaõgijad temani jõudsid, ja aitas tal surma eeskojast naasta.

Mees väljus koomast ja kosus üpris kiiresti. Ilmselt on Oksanal temaga seoses nüüd teatud kohustused – poleks ju tollel enam mingeid maiseid muresid, kui Oksana poleks teda tagasi siia ilma toonud. Praegu on mees taas Ukrainas ja Oksana saadab talle sageli eri kanaleid pidi raha.

Mis on loo moraal? Eks igaüks leiab lugudest enda jaoks olulise tahu. Aga Oksana, kes on meie piirkonna üks võimekamaid konstellööre, on aastate jooksul avanud Eestis väga suure hulga inimeste teadvust, on aidanud lahendada erinevaid probleeme, õpetanud erinevaid vaimseid tehnikaid ning lähenemisi. Paljud tema kliendid on ka mulle rääkinud, kuidas nende elu on Oksanaga kohtumise järel muutunud.

Reedel, 12. augustil kell 18 (sel päeval lõpetamine ca kell 21) kuni järgmise päeva õhtuni (13. august kell 10-21) viib Oksana aadressil Mai 18a, Nõmme, Tallinn läbi konstellatsiooniseminari. Oksana ise nimetab oma unikaalset tehnikat Energoinformatiivseks Süsteemseks Praktikaks (EISP).

Kui kellegi on oluline päring ükskõik mis vallast ja talle sobib selle lahendamiseks Oksana konstellastioon, tasub see kindlasti tellida. Ühe konstellatsiooni hind on 450.-, diagnostika 150 eurot. Osalemine konstellatsioonil maksab kahe päeva peale kokku 50 eurot ja kes on tellinud konstellatsiooni või diagnostika, saab seminaril osaleda lisatasuta.

Konstellatsioonidel osalemine annab samuti olulise kõrvalefekti. Kui teie teemad resoneeruvad Väljal toimuvaga, võivad need saada lahenduse pelgalt sellega, et osalete konstellatsioonil. Konstellatsiooniseminarile saab registreeruda sel lingil https://forms.gle/dvyLkhzDMqFkAgfe7.

Pühapäeval, 14. augustil toimub aadressil Mai 18, Nõmme, Tallinn kell 13.30-20.00 seminar „Isikliku energiakookoni kogumine“ .

„Normaalolukorras ärkab inimene hommikul energiliselt ja läheb õhtul magama, ilma et tunneks end tühjaksimetuna. Uni on pelgalt keha valmisolek lülituda teisele režiimile, et saadud infot unes töödelda. See tähendab, et sa tahad magada, kuid tegu ei ole kurnatuse, väsimuse ega tühjaksimetuse seisundi, vaid loomuliku ümberlülitusega. Ideaalis oleme alati energilised. Sest ilma selleta pole võimalikud muutused ja oma tee järgmine! Kui energiat pole, on kõik blokeeritud: suhted, seks, eneseteostus, rahavoog jne.

Eluks täis rõõmu, armastust, naudinguid vajame energiat – see on iga liikumise, voolamise ja muutuse lähtepunkt. Kutsun seminarile kõiki, kes tahavad olla alati oma jõus, energias, elutäiuses!“ ütleb Oksana Borodjanskaja.

Osalemine seminaril „Isikliku energiakookoni kogumine“ maksab 250 eurot. Soovitatav on kaasa võtta diktofon või salvestav telefon, et jäädvustada Oksana poolt antavad individuaalsed juhendid. Registreeruda saab sel lingil: https://forms.gle/sWdus4jiTS1J2P9h7

Esmaspäeval, 15. augustil kell viib Oksana Borodjanskaja läbi Lila Mängu. Mängu võib siseneda mis tahes küsimusega, mis on praegusel hetkel aktuaalne või taotlusega oma eluülesande ja/või elutee kohta. Lila Mängu osalustasu on 250 eurot. Grupi suurus on piiratud arv inimesi. Lila Mängule saab registreeruda sel lingil: https://forms.gle/vr8tFBsv1QT1sBX5A

Kõigil Oksana Borodjanskaja üritustel on eestikeelne tõlge.

Loo autor: Teet Korsten

Seotud