Jõulise mõjuga Lõvi sodiaagimärgi täiskuu toob kaasa emotsionaalse aja

Seekordne täiskuu on selle aasta esimene nn superkuu, mida kutsutakse ka lumekuuks, kuna harilikult on veebruar kõige külmem ja lumerohkem aeg. Järgmine superkuu ootab meid ees 9. märtsil. Täiskuu on Lõvi sodiaagimärgis ning see annab meile jõudu ja enesekindlust, et tegeleda kõigi nende teemadega, mis on siiani muret valmistanud või takistuseks olnud. Täiskuu tipphetk on 9. veebruaril kell 9.33, kuid ka paar päeva enne ja peale sündmust on kuu mõjud tugevalt tunda.

Lõvi sodiaagimärk toob inimestes esile soovi olla tähelepanu keskmes. Ollakse dramaatilisemad kui tavaliselt ning kiputakse vahel ka oma emotsioonide väljendamise osas liiale minema. Praegu tasuks teadlikult jälgida, millised tunded üles kerkivad ning kasutada täiskuu poolt mõjutatud perioodi oma sisemaailmaga tegelemiseks. On hea tegeleda endasse vaatamisega ja mediteerimisega. Proovi: Lihtne meditatsioon algajale.

Praegu on hea aeg ka suhtlemiseks, külas käimiseks ja pidude korraldamiseks. Inimesed on avatud, tahetakse näidata end parimast küljest ning ka seksuaalne pool on aktiveerunud. See tähendab nii kirglikku armumist kui ka võimalust hoopis tulisteks tülideks. Enne kui reageerid, loe mõttes kümneni.

Seekordse täiskuu ajal tasub olla tähelepanelik oma tervise osas. Lõvi märgi Kuu ajal on võimalik igasugused liigsest pingutamisest ja stressist tulenevad tervisemured, kuna soovitakse olla kõigist parem ja välja paista oma saavutustega. Tasuks hoida ka selga ja südant. Hea aeg on tegeleda oma päikesepõimiku tasakaalustamisega läbi meditatsiooni.

Täiskuu ajal tasub alati teha ka mõnda maagilist rituaali. Loe lisaks siit: TÄNA SÄRAB TAEVAS TÄISKUU: viis maagilist toimingut täiskuu ajaks

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.