Jõukus on sinu sünnipärane õigus ja sinu käes on võti igas eluvaldkonnas suurema külluse saamiseks, kui suudad ettegi kujutada

Raha Saladus on sinu võti pälvimaks sellist elu, mida oled alati soovinud ja mida sa väärid. Kõik head asjad kuuluvad sünnipärase õigusega sulle ja Raha Saladus näitab, kuidas saad luua kõike seda, mida soovid. Tere tulemast maagilisse ellu!

Mis on raha saladus? See on tõesti miljoni dollari küsimus, sest kui avastad raha saladuse, siis tead ühtlasi ka elu saladust. See aga ei tähenda, et raha on elus kõige tähtsam – kaugel sellest. Aga kui sa Saladuse selgeks saad, siis mõistad, et võid elus saada kõike, mida soovid, sealhulgas õnne, tervist, suurepäraseid suhteid ja muidugi ka palju raha.

Jõukus on sinu sünnipärane õigus ja sinu käes on võti igas eluvaldkonnas suurema külluse saamiseks, kui suudad ettegi kujutada. Ja iga kord, kui kujutad end elamas külluslikku elu, siis määrad ühtlasi oma elu kulgu kõige võimsama loodusseaduse – külgetõmbeseaduse – abil.

Tõmba puuduse asemel ligi küllust!

Inimesed, kes on toonud oma ellu rikkust, kasutavad kas teadlikult või alateadlikult selleks Saladust. Nad mõtlevad küllusele ja jõukusele ega lase mingitel vasturääkivatel mõtetel oma peas kanda kinnitada. Nende valdavad mõtted keerlevad jõukuse ümber. Nad on teadlikud ainult jõukusest ja nende mõtetes pole kohta puudusele. Olenemata sellest, kas nad ise seda teavad või mitte, on just nende valdavad mõtted jõukusest nende ellu päriselt jõukuse toonud. See ongi külgetõmbeseaduse mõju.

Põhjus, miks kõigil pole piisavalt raha, on selles, et nad takistavad oma mõtetega rahal endani jõudmast. Iga negatiivne mõte takistab kõigel heal sinuni jõudmast ja see hõlmab ka raha. Asi pole selles, nagu universum hoiaks raha sinust eemal, sest kogu raha, mis sul vaja võib minna, on juba praegu nähtamatuna olemas. Kui sul pole piisavalt raha, siis on põhjuseks see, et sa peatad oma mõtete jõul rahavoolu jõudmist endani. Pead kallutama oma mõtete tasakaalu rahapuudusele mõtlemisest pigem küllusele mõtlemise suunas. Kui mõtled rohkem jõukusele kui puudusele, siis oledki edukalt tasakaalu enda kasuks kallutanud.

Ära ütle iial: „Ma ei saa seda endale lubada!“

Kui sõnad „ma ei saa seda endale lubada“ on sinu suust kuuldavale tulnud, on su võimuses olukorda kohe muuta. Asenda öeldu sõnadega: „Ma võin seda endale lubada! Ma võin selle osta!“ Korda seda üha uuesti nagu papagoi. Võta endale järgmise kolmekümne päeva jooksul eesmärgiks, et iga kord, kui midagi huvipakkuvat vaatad, ütled endale: „Ma saan seda endale lubada. Ma võin selle osta.“ Kui näed endast mööda sõitmas oma unistuste autot, siis ütle: „Ma võin seda endale lubada.“ Kui näed meelepäraseid riideid ja mõtled suurepärasele puhkusreisile, siis ütle: „Ma saan seda endale lubada.“ Seda tehes hakkad ennast muutma ja parandad ka oma suhtumist rahasse. Hakkad end veenma, et võid endale neid asju lubada, ning seda tehes muutub ka sinu elukuvand.

Sa pead oma mõtetega saatma uue signaali ja need mõtted peaksid keerlema selle ümber, et sul on praegu olemas enam kui piisavalt raha. Sa pead tõesti oma kujutlusvõime appi võtma ja teesklema, nagu sul oleks soovitud raha juba olemas. Ja seda on väga lõbus teha! Sa märkad rikkuse teesklemise ja uskumise käigus, et tunned end raha suhtes kohe paremini, ning mida paremini sa end tunned, seda rohkem hakkab raha sinu ellu voolama.

Kui usud, et oled küll keskendunud küllusele, aga mingit raha ei ole ilmunud, siis ei tähenda see, et külgetõmbeseadus ei toimi. Ei saa kunagi väita, nagu külgetõmbeseadus ei toimiks, sest see toimib igal hetkel. Igaüks meist tõmbab igal hetkel oma elus midagi ligi. Kui sa pole saanud seda, mida tahad, siis näedki külgetõmbeseaduse kasutamise tagajärge. Kui sul pole seda, mida tahad, ning täheldad, et sul seda pole, ning sa mõtled sellest, et sul seda pole, siis sa loodki olukorra, kus sul pole seda, mida tahad. Sa kas tõmbad ligi seda, mida tahad, või tõmbad ligi soovitu puudumist. Sa lood igal juhul ja seadus reageerib sulle igal juhul. Ja see on nii, sest seadus on täpne, korrektne ja eksimatu. Kui tundub, et seadus ei toimi, siis võid kindel olla, et viga pole seaduses. Kui asjad ei ilmu ellu nii, nagu soovitud, siis on alati põhjus selles, et inimene ei kasuta seadust õigesti. See on suurepärane uudis! Kõndima hakkamine nõudis ju samuti harjutamist. Sõitma õppimine nõudis ju samuti harjutamist.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud