JOOGATUND! Täna õhtul toimub unikaalne ühekordne live-video joogatund sinu kodus!

Täna, teisipäeval (30.06) kell 19 on sul hea võimalus teha joogat professionaalse joogaõpetaja Tiina Pappeli juhendamisel mõnusalt ja privaatselt oma kodus: ava Alkeemia portaal ning vaata ja kuula õpetusi ning tee omas rütmis kaasa – ja seda kõike veel ka täiesti tasuta!

Osalemine on ülilihtne: registreeru joogatundi Alkeemia.ee ning asu mõnusalt joogatama!

See eriline joogakursus sobib sulle kui:

– Sa eelistad joogatunniks privaatset ja kodust keskkonda
– Sul on raskendatud pärast tööd trenni jõudmine
– Soovid peale tundi võimalust seda järele vaadata
– Elad suurematest Eesti linnadest eemal
– Elad välismaal, aga sooviksid eestikeelset joogatundi
– Soovid õpetaja ja kaasõpilastega reaalajas suhelda
– Soovid osa saada rahvusvaheliselt tunnustatud Agama joogakooli mahukast programmist, mis ühendab endas India ja Tiibeti algupärase jooga ning tänapäeva joogameistrite kaasaegsed teadmised
– Soovid lisaks joogapraktikale saada põhjalikku infot nende tehnikate päritolu, mõjude, kasude ja õige soorituse kohta ning harida end erinevatel tervist ja hingearengut puudutavatel teemadel

Mida jooga Sulle annab?

Elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine – tervendab. Aitab oluliselt parandada elukvaliteeti – saavutada paremaid tulemusi kõiges, mida ette võtad, olgu selleks siis tööalased väljakutsed, suhted või veel täitumata südamesoovid. Saad treenida oma meeleorganite suuremat tundlikkust kuni nn üleloomulike võimeteni, samas saavutades suurema kontrolli ja võime ise oma elu juhtida.

Millal: 30. juuni kell 19 toimub tasuta LIVE tund

NB! Tund ei ole järelvaadatav!

Teema: Tunnis räägime Svastikasanast, mis on seotud svastikaga, vana iidse heaendelisuse, korra ja päikese sümboliga, mis hiljaaegu “ärandati” mitte just kõige toredama poliitilise rühmituse poolt (mistõttu Euroopas teatakse seda kui haakristi). Ja pikem loeng on karma joogast ja seda peetakse selle programmi kõige olulisemaks teemaks. Karma jooga abil on võimalik kõik tegevused muuta joogaks. See tähendabki joogat läbi tegutsemise, täpsemalt läbi isetu tegutsemise. Maailma kõige suurepärasem karma jooga õpetus on Bhagavad Gita, India püha tekst, ja kõik mis seal räägitkakse, on nii sügavalt üldinimlik, et vahet pole mis ajastu või rahvusega tegu. Joogatunni pikkus on umbes 2,5 tundi.

Kuidas: registreeru joogatundi alkeemia.delfi.ee

Aeg: Varu joogatunni jaoks umbes 2,5 tundi

Õpetajaks on Tiina Pappel, kes on rahvusvahelise Agama joogakooli sertifitseeritud õpetaja ja pühendunud praktik. Tiina on aktiivselt jooga õpetamisega tegelenud viimased 2 aastat, andes lisaks videojoogale tunde värkselt asutatud Isvara Jooga joogakoolis Tallinnas.

Joogatunni ülesehitus:

Antud koolitus vastab Agama joogakooli 1. taseme programmile, mis koosneb 27 joogatunnist. Iga joogatund sisaldab pooletunnist uue kehapoosi (asana) tutvustust, millele järgneb 1,5 tunnine hatha jooga praktika koos sügava lõdvestusega. Tunni lõpetab taas teoreetiline osa, milles käsitletakse erinevaid joogaõpetuse teemasid alates sellest, mis on jooga, millised on inimese viis keha, energia polaarsus kuni erinevate puhastus-, keskendumis- ja meditatsioonitehnikateni, joogaõpetuseni eetikast ja moraalist, tervislikust toitumisest ja paljust muust.

NB! Tund toimub eelregistreerimisega. Registreerumine lõpeb tund aega enne koolituse algust. Kahjuks ei ole võimalik poole joogatunni pealt registreeruda. Küll aga on võimalik hiljem tundi tulla kui on eelnevalt registreerutud.

Joogakursuse üldine tutvustus:

Kursus koosneb 27 tunnist ning sisaldab:
– 20 klassikalise asana ehk kehapoosi põhjalik tutvustus – tehnika, mõjud, esoteerilised õpetused
– Õpetus energiakeskustest ehk tšakratest
– 6 suurepärast ja väga tõhusat puhastustehnikat ehk kriyat, mis puhastavad nii meie füüsilist keha kui ka energiakeha ning tunde-, mõtte- ja kausaalkeha
– Spetsiaalsed tehnikad keskendumisvõime parandamiseks – hea keskendumine on joogas ja ka tavaelus määrava tähtsusega
– Iidsest Indiast pärit ja joogide poolt kõrgelt hinnatud meditatsioonitehnika teadvuse avardamiseks ning tänapäevane suurepärane meditatsioonitehnika – muusikameditatsioon
– Klassikalise jooga alustalad – Patanjali joogasuutratest pärit 10 eetika ja moraalireeglit, mis pole ranged ettekirjutused, vaid näitavad suunda, kuidas saavutada tasakaalu ja harmooniat oma elus ja hoiduda endale ise negatiivse karma loomisest. Läbi nende täiusliku praktiseerimise on võimalik saavutada lausa üleloomulikke võimeid.
– Tervisliku toitumise põhimõtted: taimetoitlus, makrobiootika ja yin-yang tasakaal toitumises.
– Õpetused karma joogast ja nidra joogast – omaette joogaharud, millest esimene põhineb joogal läbi tegude ja tegutsemise ning teine räägib nn unejoogast, milles kasutatakse läbipaistvat või teadlikku unenägemist.
– Õpetus sellest, mis on tegelikult jooga, selle erinevad harud ja Patanjali klassikaline liigitus 8-astmelisest joogast
– Päikesetervitused

Registreeru 30.06 kell 19 portaalis Alkeemia algavasse tasuta live-video joogatundi SIIN.

NB! Tund ei ole järelvaadatav. Lisainfot joogakursuse kohta loe kodulehelt www.hingeteekond.ee

Küsi SIIN oma küsimused