Jaanuari sõnum | Tõmbad ligi seda, mis sa oled

Jaanuar kannab endas eelmise aasta lõppu, et siduda see uue energeetilise aasta algusega. Just alguseid uus aasta toob – unistuste materialiseerumise. Jaanuar loob selleks fooni, et puhastuda ja planeerida, vahendab Banaanisaar.ee.

Tundsid, kuidas eelmise aasta viimane veerand tõi puhastumise? Vabanemise suhetest, inimestest, asjadest, ideedest, mõtetest, arusaamadest… Kõigest ebavajalikust, mida me polnud ise seni veel oma elust välja saatnud. Kõik ebavajalik läks ise. Ja küll oli huvitav vaadata, kuidas elu toimetab!

Vali oma reaalsus. Elades endast lähtudes aitad ka teisi. Kui aktsepteerime ennast, võtab ka maailm meid vastu. Kui aktsepteerime ennast, jagame sama vibra ka teistele. Sellist kogemust saada või anda on mõlemat pidi puhas kingitus.

Saad, mida mõtled. Tõmbame ligi seda, kes oleme, mitte, mida tahame. Kui saame selleks, mida tahame ja vajame, mida tahame, siis seda just saamegi!

Nagu ütles Einstein: “Mach the energy and it becomes reality.

Meid ootab unistuste materialiseerumise aasta! Mõni meist ülehindab ennast, mõni alahindab, mistõttu on siiani olnud palju ideid ja mõtteid, kuid ellu pole nad jõudnud. Kui sa leiad endast mõne idee, mis sära silmi toob, siis mis sul selleks vaja on, et see tegelikkuseks saaks? Mõtle see välja! Sest veel täpsemalt – meid ootab mõtete realiseerumise aasta.

See teeb asja veidi keerulisemaks, onju? Mida kergemalt ennast mõtetest vabastad, seda lihtsam sul on. Mida kergemini annad ära mõtted, tunded, mõttemustrid, käitumismustrid, seda selgemini võimalusi näed ja leiad viisi nende kasutamiseks. Mida umbsem oled, seda keerulisem on näha nii võimalusi, lahendusi kui väljapääse.

Meid ootab praktiline aasta. Jaanuaris lõpetame vanu otsi ja planeerime edasist. Soodustatud on kõiksugu liikumine – mõtted liiguvad uuele tasandile, suhted ja tunded liiguvad ja kasvavad, inimesed liiguvad, andmed liiguvad – ka uus info üleüldisena, raha liigub, soovid liiguvad jne jne. Lahtised asjad, kas lahenevad või kaovad. See on huvitav ja väga kergendav potentsiaal. Seega, kui soovid midagi liigutada praegusest mujale, siis aasta esimesed kaks kuud on selleks ideaalsed!

Uue aasta algul märkame end tegevat kergelt järeldusi ja analüüse teemadest, millesse varem pidime sügavalt ning vahel suisa aeganõudvalt süüvima. Nüüd aga tulevad taipamised, arusaamised ja järeldused kergelt! Mida rohkem oleme enesesse vaadanud, seda kergem on endast aru saada ning mõista nüüd asju, mida ennist ei osanud lahti muukida. See on äärmiselt põnev! Suurepärane võimalus märgata, kuidas elu hoiab meid just õigel ajal ja õiges kohas.

Veebruarist hakkavad veed voolama ja mitmed ideed lähevad töösse. Veebruari lõpust kuni oktoobrini on energia, mis soodustab tugevalt igat laadi tööd. End veebruaris ilmutanud värviline energia tervitab meid taas aasta teisel poolel novembris. Siis on detsember otsade kokkutõmbamiseks, sest ülejärgmine aasta, nagu 2017 alguses juba kirjutasin, mu kallid, meid ootab ees midagi põnevat – värvide plahvatus, mida oleme sees kandnud ja kasvatanud, lendab suure kaarega välja!

Aga toome praegu tähelepanu tagasi tänasesse.

Kirjuta oma soovid ja unistused välja. Kirjuta välja ka hirmud. Kõik ükshaaval nii palju kui pähe tuleb. Vaata neid ja siis tunneta, mis sa nende suhtes soovid ette võtta?

Millised hirmud enam tegelikult ei kehti, aga sa kannad neid siiamaani kaasas? Millistele oled nõus silma vaatama ja nende tarkust endasse integreerima? Millised soovid on sinuga pikalt kaasas käinud, kuid mis on tegelikult su jaoks juba aegunud ja enam ei too neist mõtlemine sulle entusiasmi? Milliseid soove soovid ellu viia?

Sellist puhastust tee. Vaata üle ja lase vabaks ruumi enda sees. Kõik, mis aegunud, saab minna. Kõik, millel aeg välja tulla, hakkab võtma vormi. Ikka selleks, et uuel oleks ruumi.

Probleemid, soovid, olukorrad – mida sa arvad, et peaks lahenduseks tegema? Mida sina arvad, kuidas neid ellu viia? Kas sa mäletad, kuidas lapsena mõtlesid? Nüüd mõtle samamoodi. Pole piire, pole ruumi, on ainult võimalused.

Üks oluline infojupp hirmudest. Jah, ma ikka pean neid ka sisse tooma. Hirm on suurepärane õpetaja, kui tal lasta olla. Millest sa ise ennast lahti haakida ei oska, seda teeb hirm, vahel kalgilt, kinkides võimaluse enda sees marineerida kõike seda, mis seal juba on, et sa sellest ise ka aru saaksid. Hirm loob võimaluse näha enese jõudu.

Aga! Isegi, kui oskame näha hirmu kogu tema hiilguses, nii heade kui halbade sulgedega, on ta siiski hirm. Tal on oma vibratsioon. Ja mida rohkem sa oled sellises vibratsioonis, seda enam sa tõmbad sellist vibratsiooni ka ligi. Mida enam sa oled hirmus, seda vähem oled armastuses. Arvesta sellega. Just sellepärast lisasin soovide väljakirjutamise juurde ka hirmu. Uuri oma hirme. Pea meeles, need on sinu omad. Suhtu neisse armastuse ja austusega ning hirm juhatab ja austab sind vastu. Tema on ka kõiksuse osa ning tuleb armastusest.

See töökas aeg, mis ma ennist mainisin, see tähendab tööd ka iseendaga. Kergem on neil, kes kogu aeg püüavad teadlikult olla kohal ja mõista nii isiklikku reaalsust kui kollektiivset tegelikkust.

Hirm on lahutaja, armastus on ühendaja. Mida enam on hirmu, seda enam võib leida ka teisi negatiivseid emotsioone. Kui sa kardad olla siiras ja avatud, seda raskem on end vabaks lasta ning elu vastu võtta nii nagu ta on.

Hirm toob kaasa hinnangud ja reageeringud, mis lähtuvad sildistamisest. Eriliselt oluline on muidugi ka teada, et kõiki hirme ei pea ega ole vajagi lahustada – piisab, kui tead ta olemasolust. Vahel on lihtsalt vaja end seadistada märkama. Mõtted loovad tuleviku, sõnad tänase päeva ja meie valikutest saab meie reaalsus.

Integreerimine. Harmoniseerimine. Ma kutsun seda häälestamiseks. Mida selgem endale oled – mõistad ja märkad oma soove, mõtteid, tundeid, tahtmisi, peegeldusi, seda enam oled joondunud oma tõelise ja siira olemusega. Sellises olekus on tahe ja vajadus samad, mõte ja süda ühel lainel. Ning siit astutud sammud on kerged ning viivad alati õigesse kohta. Vastupidine oleks, et raske on teha valikuid, neist ei saa arugi, ümbritseb segadus ja tehtud valikud loovad keerulisi olukordi. Segadus tekib, kui tehtud valik pole sisetundega kooskõlas. Kui mõte pole tegelikkusega harmoonias.

Pea plaani, kuidas muuta väljakutsed võimalusteks. Igas olukorras on meil kolm võimalust: aktsepteerida olusid sellisena nagu on, astuda olukorrast välja või asuda olukorda muutma. Sisetunde järgi tunned, mis hetkel õigem on. Igal juhul harjuta kätt, et muuta väljakutsed võimalusteks, siin olev võluvägi on suurem, kui esmalt välja paistab! Sul on vaja lihtsalt teada, mis on sinu jaoks tõde ja selle tabad ära sisetundega.

“Ei” teistele ja “jah” iseendale. Aasta kingib eneseusalduse kasvamise. Sa märkad keha kutsumusi ja vaimu rändamisi – kuhu sind kutsub? See on sulle teeviit.

Kogemus detsembrist. Märkasin detsembrist huvitavat ja loogilist energiat, mis sisetunde kuulamisel esile tuli. Just kui olin otsustanud üle aastate esimest korda päriselt täitsa üleni puhkusel olla, hakkasid inimesed pöörduma mu poole oma ideede, soovide ja ettepanekutega. Nii töist kui eraelulist kraami. Varem püüdsin pigem leida kõigele kohta, seekord aga oli tunne hoopis teine – mul oli selge tunne (üldse mitte arusaam, vaid lihtsalt tunne), mis ma oma ajaga tahan teha. Ja eriliselt tugev tunne, et see on “minu aeg”. Mahutasin hea meelega need kohtumised, mida ise soovisin ja keeldusin neist, mida ei soovinud. Konkreetselt ja resoluutselt. Jätmata ka lubadust kunagi teha või kohtuda – sest ma opereerin nüüd täitsa sisetundel ja hetkes. Imeline! Juhtus see, et veel enam hajus ümbert ebavajalik, ma sain teha kõike, mida soovisin (olla vanemate juures, kirjutada, lugeda, mängida lastega, olla lihtsalt vabas ajas, veeta aega abikaasa ja sõpradega, proovida uusi retsepte, vaadata vanu klassikuid ja uusi filme…) Juhtus ka see, et olukord kasvatas mu eneseusku oma vajadustesse, märkamise võimekust ja teiste tunnetamist. Elu muutus kuidagi astme võrra põnevamaks ja mägulisemaks ning nõks ettepoole tulid ideed, mida soovin asuda ellu viima!

Kuna pärast jaanuari keskpaika hakkab uus energia juba vaikselt pead tõstma, siis puhka ennast nüüd välja, sea korda oma materiaalsed, virtuaalsed, emotsionaalsed jne asjad ning asu plaani pidama. Tee nimekirjad, tabelid – mida iganes vajad. Kuigi energia on praktiline, hoia ennast ühenduses spirituaalsega, tunnetega… toida nii keha kui meelt, hoolitse enda eest tervikuna. Mida tasakaalukam ja selgem oled ise, seda enam tõmbad ligi selliseid inimesi, kuid mis oluline – seda enam levitad seda ka ise.

Õnnistusi, lahkust ja koos-tunnet!

Autor: Liisa-Indra Pajuste

Allikas: Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Sa tõmbad ligi just sellise suhte, nagu usud end väärt olevat

ALKEEMIA TAROSKOOP JAANUARIKS 2018 | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.