Jaanuari energiad 2018: ees ootab kuu, mis toob toob ärkamist ja õppimist

On alanud uus aasta, mis toob endaga palju muutumist ja kujuneb õnnelikuks kõigi jaoks, kes julgevad suurelt unistada ja oma südamega kooskõlas kulgeda ning kellele läheb korda meie koduplaneedi ja kogu inimkonna heaolu. Kohe jaanuari alguses tunneme muutust üldistes energiates, ilmselget valguse ja selguse energia juurdevoolu ning uute võimaluste avanemist, vahendab Kristallikoda.ee.

Võimsa avapauguna avab Täiskuu kohe jaanuari teisel päeval meile ligipääsu avardavatele loomisenergiatele, mis aitavad meie sügavalt läbitunnetatud hingesoovidel ja unistustel täituma hakata. Jaanuari esimene Täiskuu on teisipäeval, 2. jaanuaril kell 4:24, Päike on Kaljukitse ja Kuu Vähi märgis. Selline seis loob harmoonia ja tasakaalu mees- ja naisprintsiibi vahel, mõistus ja süda on tasakaalus ning teevad harmoonilist koostööd. Justkui Isa ja Ema kaitsva pilgu all ja hoitud olemises on nüüd soodne aeg lasta ilmneda oma suurtel ja sügavalt südamest tulevatel soovidel ja unistustel, sest nüüd on aeg, mil nende seemned ka idanema ja jõudselt kasvama hakkavad. Ei ole olemas liiga suuri, võimatuid või utoopilisi soove ega unistusi. Kui su süda ja hing millegi järele igatseb, siis anna sellest nüüd teada. On aeg. Universum ootab muutumisjuhiseid. On aeg panustada universaalsesse koosloomisesse. Kõik, mis vajab muutmist, saab esile toodud ja muutmisprotsessid lähevad käima. Täiskuule järgnev kahaneva Kuu aeg aitab luua selgust ja toob endaga mitmeid taipamisi. Meile saab aina selgemaks, mida ja miks meil edaspidi tuleb teha ning ka viisid, kuidas seda teostada hakkavad endast märku andma.

11. jaanuar on Kaduneljapäev, mil on soodsaimad tingimused vabaneda kõigest aegunust ja sellest, mis meid enam ei teeni, teha oma alateadvuses n.ö. vahemälu puhastus ja kasutult seisvate failide kustutamine. Soodne on see päev ka kodu koristamiseks, mööbli ümber tõstmiseks ning kodu energiate puhastamiseks. Seeläbi vabaneb seisev energia ja teeme ruumi värskele ja uuele oma elus.

Jaanuari Kuuloomine on 17. jaanuaril kell 4:17, nii Päike kui ka Kuu on Kaljukitse märgis. Kaljukits toob tähelepanu alla vastutuse, ambitsioonide ja tuleviku eesmärkidega seotud teemad. Kuuloomine Kaljukitse märgis annab võimaluse oma edasised plaanid ja suundumused põhjalikult ja vastutustundlikult läbi tunnetada, luua tasakaal unelmate roosade vahupilvede ja reaalse elu seaduspärasuste vahel. Olles oma loomult konservatiivne ja staatiline, toob Kaljukits välja veel teostumata plaanide nõrgad ja läbimõtlemist ning täiendavat tähelepanu vajavad kohad. Oma kannatlikkuse, mõõdukuse ja ratsionaalsusega suunab Kaljukits meid leidma ilmnenud kitsaskohtadele toimivaid lahendusi ja varustab meid teel oma plaanide teostumisele järjekindluse ning visadusega. Kuuloomine Kaljukitses aitab meie unistuste roosadel pilvedel leida tugev side ja toetuspind ka Maaga. Olles kohkumata läbinud selle tugeva testi ja kvaliteedikontrolli, on uuendus- ja muutmisplaanid vägagi väestatud teostuma.

Nihke jaanuarikuu energiates toob kaasa Päikese siirdumine Veevalaja märki 20. jaanuaril. Veevalaja hakkab kasvava Kuu energiates kohe kasvatama intellektuaalseid ja futuristlikke teemasid. Veevalaja jaoks pole olemas utoopilisi unistusi. On vaja vaid leida viisid, kuidas need saaksid teostuda ja et need viisid leitakse, selles Veevalaja ei kahtle. Olemine muutub kergemaks ja olles läbinud Kaljukitse range kvaliteedikontrolli, saavad tulevikuplaanid nüüd Veevalaja ja kasvava Kuu energiates jõudsasti arenema hakata. Vanade mustritega pole enam midagi peale hakata, need ei kehti enam. Veevalaja ei vaata tagasi. Areneb ja kasvab jõudsalt kõik, mis on kooskõlas su Kõrgema Hingeplaaniga ning aitab sul avaneda oma Kõrgeimale Potentsiaalile, madalamaid eesmärge Veevalaja Ajastu energiad lihtsalt ei toeta.

Jaanuaris leiab aset veel teinegi Täiskuu! 31. jaanuaril kell 15:28 on Täiskuu Päikesega Veevalaja ja Kuuga Lõvi märgis. Nende vastandmärkide koosmõjul saavad läbi katsutud ja parajaks timmitud Jõu ja Väe kasutamise teemad teel oma unistuste teostamise poole. See on hea aeg avardada ja laiendada oma sisekosmose piire kuni piiritute võimaluste tunnetamiseni. Lõvi on tuntud oma dramaatilisusega, seega kõik, millele on vaja tähelepanu pöörata, saab Täiskuu valguses meie meelde teadvustamiseks toodud efektselt, volüümikalt ja võimsalt. Sel ajal tasub hoiduda jõuga liialdamisest, see võib viia konfliktideni. Lõvi kõrgem olemus juhib meie tähelepanu sellele, et Jõud ei ole sama, mis Vägi ja Jõu liig- või kuritarvitamine on märk Väe puudumisest. See tähelepanek aitab meil oma jõudu paremini ja arukamalt kasutama õppida ning tunnetada oma tegelikku väge.

Selle täiskuu energiates õpime häälestuma parajale intellektuaalsele sagedusele, et tunnetada end vabade loojaisiksustena, kellel on vägi luua ja muuta kõike oma elus, kasutades selleks oma väge, mitte kuritarvitades jõudu. Unitused saavad täituda vaid Vabaduse ja Armastuse energiates, siis toimuvad muutused kergelt ja kiiresti, justkui Imed.

Imelist jaanuarikuud!

Allikas: 10 loodussõbralikku uusaastalubadust

15 uusaasta lubadust, mille andmine teeks head igaühele

Mis on elu mõte? 10 tuntud inimest avaldavad oma nägemuse elu mõttest

Kanaldus algavaks aastaks | Kätte jõuab muutuste ja arengute ajajärk

Seotud