Jäämeditatsioon: taaskäivitus jääkümblusega

Oma elu kõige unustamatuma nädalavahetuse veetmiseks pole vaja tõtata maailma otsa, ronida mägedesse, hüpata langevarjuga, sukelduda ookeani põhja… Piisab, kui sukelduda pooleks tunniks jäävanni. Sellist võimalust tutvustatakse 13.-15. septembril Algallika keskuses.

Elus peab kõike ära proovima, räägib ütlus. Vaevalt tähendab see ainult malet või tikkimist. Pigem ikka igasugu rumalaid asju, millele ei maksa oma isiklikku elu raisata.

Kuid milleks siis jääkümblus? Eelkõige selleks, et saada teadmisi meie sisemiste reservide kohta, mis võivad meie elu hetkega ümber pöörata, panna meid avastama endas uusi jõude ja võimeid. Et saada oma sisemise universumi vääriliseks valitsejaks, peab inimene selle universumi piire uurima. Ja sageli avastatakse siis, et need piirid on palju laiemad, kui esialgu tundus.

Hankige endale piiramatu jõud!

Hollandlane Wim Hof kannab hüüdnime “Jäämees”. Tõenäoliselt, kui meie planeet peaks äkki jahtuma, jääks tema üksi ellu: Hof suudab mediteerida külmas, jääda minutiks vette jääkihi alla ja ronida liustikel lühikestes pükstes. Guinnessi rekordiraamat võtab tema saavutusi kokku sõnadega: “Jälle sina? Kas pole juba liig!” Hof ise ei pea aga ennast erakordseks ja on kindel, et igaüks saab tema saavutusi korrata. Kasutades mõistlikku lähenemist ja hingamistehnikat. Miks siis neid erakordseid saavutusi mitte korrata?

Wim Hofi jäämeditatsioon võib avada teile uue isikliku ajastu, keerata kella tagasi, õpetada teisiti mõtlema ja viia teie enesetaju peaaegu täieliku harmooniani. Osalejad on väitnud, et nägid eredat valgust, külastasid teist planeeti… Kas pole erakordne? Jää annab kehale rahulikkuse, aktiveerib immuunsust, edendab kaalukaotust, tunnete end tugevama, tervema ja õnnelikumana.

Jäävanni sukeldamine õpetab teid igal ajahetkel kehaliselt autopiloodilt üle minema olukorra teadlikule kontrollile, õpetab vabanema stressist, ärevusest ja depressioonist, hoidma kindlalt positiivset suunda. Ühesõnaga – et saavutada piiramatut sisemist jõudu, on vaja kogeda kuidas teie hingamine ja kavatsused mõjutavad otseselt aju, südant ja keha.

Äärmiselt kasulik ja ilma liigse riskita!

Jäämeditatsioon ei ole karastamine ega talisuplus. See on radikaalne eksperiment oma organismi ja teadvusega, eesmärgiga saavutada tohutud muutused välises elus ja sisemaailmas. Loomulikult tuleb seda protsessi läbida kogenud juhendaja abil.

13.- 15. septembrini toimub maalilises Eesti mererannas, Algallika keskuses, jäämeditatsioon Wim Hofi meetodi järgi, mida juhendab psühholoog, toitumisspetsialist ja diplomeeritud rahvusvaheline juhendaja Viktor Goenka.

Viktor treenis koos Wim Hofiga Austraalias, Hispaanias ja Hollandis. Ta kirjutas uurimustöö Hofi meetodi mõjust stressile, ärevusele ja depressioonile.Victor ühendab Hofi meetodi ainulaadse heliteraapia ja meditatiivsete praktikatega. Jäämeditatsiooni läbiviimisel osaleb ka muusik, DJ, multi-instrumentalist ja gongimeister Denis Vinogradov, Eesti Tervendavate Helide Keskuse üks asutajatest ja eestvedajatest. Osalejatel on lisaks võimalus läbida individuaalne diagnostika Jekaterinburgist spetsiaalselt kutsutud meisterosteopaadi Nikolai Bogomoloviga. Olles professionaalne mägironija ja spordiarst, kuulab ta tundlikult iga organismi vajadusi. Soovijatel on võimalus oma probleemid temaga individuaalselt läbi töötada.

Inspireeriv ekstreemsus pole kunagi olnud teile nii taskukohane, turvaline ja igal viisil kasulik, andes ainulaadselt põneva kogemuse teie uuenenud isiksuse avastamiseks. Kas jätame ennast sellest tõesti ilma?!

13. – 15. septembril Algallika keskuses – ainulaadne jäämeditatsioon hubaselt ja turvaliselt spetsialistide seltsis. Liitu kohe! Lihtne harjutus harmoonia ja tasakaalu taastamiseks kogu kehas

Kuidas toetada keha loomulikku taastumisvõimet sobiva toitumisega

Unusta madal immuunsus ja turguta end selle supersegu abil!

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.