Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni läbiviidud uurimuste ja teaduslike uuringute põhjal seisab ligi kaks kolmandikku kogu planeedi rahvastikust silmitsi ränga ja eluohtliku veepuudusega hiljemalt 2025. aastaks. Selle veepuuduse enim mainitud põhjusteks on vee raiskamine ja kehv planeering, mille tulemuseks on ebaühtlane veejaotus.
Praegu vaevab see mure peamiselt arengumaade riike. Siiski mainib ÜRO raport sarnaselt teiste raportitega, et ka Inglismaad ähvardab tõsine veepuudus ja Ameerika Ühendriigid ei jää Inglismaast just palju maha. Isegi Ühendriikide kaitseluureagentuur DIA on selgesõnaliselt korranud ÜRO raporti ähvardavaid hoiatusi, kinnitades tõika, et ebastabiilsed veevarud mõjutavad tugevalt kõiki elanikke ja sellest tulenevalt saab vett ennast kasutada relvana.
Kaitseluureagentuuri raport sai vastukaja ka toonaselt välisministrilt Hillary Clintonilt, kes nimetas DIA järeldusi “kainestavaks” ja nõustus, et kui maailma rahvaarvu kasv jätkub samas tempos, suureneb ka nõudlus vee järele, aga mageveevarud ei suuda nõudlusega sammu pidada.
Tuleb märkida, et globalistid ei jäta kasutamata ühtegi võimalust oma eksliku ülerahvastatuse paradigma propageerimiseks, mille abil õigustada oma depopulatsiooniplaani. Clinton mainis lisaks veel seda, et veepuudus viib omakorda piirkondlike konfliktideni ning vägivallani rahvusriikide vahel ja neis riikides endis.
Tegelikult ongi juba käiku lastud plaan maailma põlvili surumiseks globaalse eliidi loodud kunstliku veepuuduse abil. DIA ja ÜRO raportid on pigem olekuaruanded, mitte tulevikuprognoosid. Kaaluge näiteks järgmisi veega seotud fakte, mis meid ümbritsevas maailmas kehtivad:
– 20 protsendil maailma rahvastikust puudub praegu ligipääs piisavale hulgale puhtale joogiveele.
– Ülemaailmne veetarbimine kahekordistub iga 20 aasta järel, mis on enam kui kaks korda kiirem planeedi elanikkonna kasvust.
Ameerika Ühendriike kistakse samuti sellesse kunstlikult loodud veepuuduse haiglaslikku paradigmasse avaliku varguse, riiklikult heakskiidetud erastamise ja sellest tuleneva veevarude liigse kogumise teel. Mõnes kohalikus Ameerika omavalitsuses on juba praegugi tunda sellist veehindade tõusu, mis on tavaliseks nähtuseks arengumaades.
Lisalugemist: www.activistpost.com (inglise keeles)
Tõlkinud: Joonas Orav