Inglid aitavad meil oma vibratsioonitaset tõsta

Praegu on Maal olemiseks hea aeg, kuna lõpule hakkab jõudma ajastu, mil inimesed oma kõrgemale teadvusele vaatamata käitusid kui agressiivsed loomad. Asume selle ajastu lävepakul, kus taasavastame kollektiivselt oma vaimsed võimed – intuitsiooni ning tervendamisevõime. Kui intuitsiooni hakatakse võtma kui igale normaalsele inimesele omast (võimet), siis muutub maailm täielikult!

Usun, et meie seas on hulk inimesi, kelle elu ülesandeks on teistele nende tegelikku vaimset päritolu meenutada. Paljud inimesed pole teadlikud oma jumalikust olemusest! Nad samastavad ennast kehaga, kes hulbib abitu korgikesena lainetel, sõltudes täielikult voolusuunast. Looja ja inglid arvavad teisiti. Nad teavad, et loome enese reaalsust nii oma otsustuste kui ka kavatsustega.

Puhastumisprotsessid

Meie maitsed muutuvad meie vaimsete püüdluste tulemusena. Kaotame huvi tujutõstvate jookide vastu, meile hakkab vastu vägivald massimeedias ning muutuda võivad meie sõprus- ja partnerlussuhted. Inglid seletavad seda meie “vibratsioonide tõusuga”. Nad räägivad,et igal inimesel on oma vibratsioonitase, mis on neile nähtav, umbes nagu autosüsteemi läbi ostsilloskoobi vaadates või inimese ajulaineid monitooringumasinaga jälgides. Inglite sõnul tõuseb ja langeb meie vibratsioonitase vastavalt meie mõtetele ja tunnetele. Neil, kes muretsevad, ärrituvad, klammerduvad, on madalam vibratsioonitase. Neil, kes aga mediteerivad ja palvetavad regulaarselt, on kõrgem vibratsioonitase.
Kui meie vibratsioonitase tõuseb, tõmbume vastavalt kõrgemalt vibreerivate olukordade, inimeste, toidu ja energiate poole. Ning seepärast ei pruugi me enam tõmbuda meid varem paelunud sõprade ja sündmustega.
Äärmiselt madalatasemelised vibratsioonid ümbritsevad selliseid ego-küsimusi nagu viha, vägivald, puudusteadvus (uskumus, et kõike ei ole piisavalt), ohvrimentaliteet (uskumus, et teised inimesed kontrollivad sind ja on sinu ebaõnnes süüdi), konkureerimine, ebaausus ja armukadedus.
Kõrgetasemelised vibratsioonid ümbritsevad vaimsust, meditatsiooni, palvetamist, pühendumist, teiste teenimist, aitamist, tervendamist, õpetamist, jagamist ja armastuse väljendamist.
Inglid paluvad meil enda vibratsioonitaseme tõstmiseks vältida madalatasemeliste vibratsioonidega ümbritsetud olukordi. Eriti puudutab see massimeediat ja kõike negatiivset, mida seal propageeritakse.
Inglid on siin, et aidata meil tervendada nii globaalseid probleeme kui ka meie enda vaimse ja füüsilise tervisega seotud küsimusi. Sealhulgas on inglite ülesandeks aidata meil oma vibratsioonitaset tõsta. Nad soovivad, et teeksime seda kahel põhjusel. Esiteks edendab see “ülestõusmise” ehk valgustumise protsessi, sest oleme kõik teekonnal arusaamise juurde, et oleme Loojaga üks, seni kuni lõpuks kõik seda mõistavad ja selle järgi elama hakkavad. Sedasorti teadmine mõjutab sügavalt teie igapäevast inimestega suhtlemist. Kujutlege hetkeks, kuidas teie elu muutuks, kui oleksite teadlik, et igaüks, kellega suhtlete, on teie Looja olemuse üks jumalik aspekt. Te tunnetaksite täielikku ja sügavat armastust nende inimeste ja iseenda vastu. Te kogeksite elu nii, nagu oleks taevas maa peale laskunud.
Teiseks põhjuseks, miks inglid soovivad, et tõstaksime oma vibratsioonitaset, on see, et sellisel juhul peaksime sammu meid ümbritseva muutuva maailmaga. Meie söömisharjumused muutuvad täielikult ning eluiga pikeneb oluliselt. Mida kõrgem on meie vibratsioonitase, seda kergem on meil muutustega kaasa minna. Tegelikult oleme Maal eesseisvatest muutustest intuitiivselt juba teadlikud nii, nagu loomad suudavad ennustada maavärinaid ja torme. Meie kõrgvibratsioonilised kehad on võimelised kasutama teleportatsiooni ja dematerialiseeruma ning taluma olukordi, mis traumeeriksid tihedamaid ning madalamal tasemel vibreerivaid kehasid.
Kõrgema vibratsioonitasemega inimesed suudaksid materialiseerida toitu ja kõike muud eluks vajalikku. Seega soovivad inglid aidata teil kohaneda muutuva maailmaga, andes teile energiat ja nõu, kuidas oma vibratsioonitaset tõsta. Nad aitavad teid, andes teile märke, saates teile jumalikku juhatust, aidates teil nii teie elu kui ka keha eest hoolt kanda. Lõppude lõpuks on sisemine rahu üks meie siinse elu peaeesmärke ja inglid on meiega, et aidata meil selleni jõuda. Meie inglid laulavad rõõmust, nähes meid rahulike ja õnnelikena.
Allikas: Doreen Virtue “Tervendamine inglite abiga”, kirjastus pilgrim

Seotud