INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS JUUNIKS: karmalised õppetunnid jõuavad suure pauguga kohale

India astroloogia selgitab, mida toob endaga kaasa juunikuine planeetide seis taevalaotuses. Loe, mida tasub meeles pidada ja millega arvestada.

Jaanikuu jätkub mitmetel kaootilistel, kuid olulistel nootidel. Tuletan meelde, et kaks suurimat planeeti, Jupiter ja Saturn, on retrograadsed. On selge, et on aeg teha asju teisiti – on aeg mõelda teisiti. Kui ei saa otse, saab ringiga. Kui ei saa üks kord, saab teine ja kolmas kord. Sellistel toonidel liiguvad Jupiter ja Saturn. Saturn on karmakarak (karak on tegija, tähistaja). Karmalised õppetunnid, mis ei jõudnud varasemalt kohale, teevad seda nüüd ja võimalik, ent suurema pauguga kui eales varem, sest käimasolev ühendus Ketuga lisab kokteili särtsu ja elektrit. Jupiteri retrograadsus on võrdlemisi leebem, sest tegemist on satva planeediga (satva sümboliseerib õiglust, puhtust ja tõde). Seega on Guru retrograadsus eelkõige seotud inimese spirituaalse minapildiga – hoiakud, väärtused, elufilosoofiad.

On tavaline, et sel ajal õpitakse miskit või kellegilt, mis jääb välja tavapäraseid norme. Äkiline huvi, hobi või inimene taasäratab teis ammu maetud aistingud millgegi puhta ja tõelise järgi. Ateistina võtad kätte ja loed läbi Bhagavad Gita või kristlasena uurid koraani. Kuna Skoprion on originaalne 8. märk, sümboliseerides sügavaid psühholoogilisi transformatsioone, anname oma spirituaalsele minale uue hingamise. Saturn on retrograadne kuni septembri keskpaigani ja Jupiter pöördub otseseks augusti keskel. Kasutage seda aega ja energiat, et eelkõige peegeldada oma elule tagasi ja küsida endalt küsimusi. Kui olete enese unustanud, siis on see aeg äärmiselt hea aeg taas endaga sõbruneda.

Sõlmed liiguvad hetkel Kaksikute-Amburi teljel, mistõttu kõige intensiivsem aeg on Kaksikutel ja Amburitel. Sõlmed liiguvad neis märkides juba mõni kuu ja on end mõnusalt sisse seadnud ja ehk mõne kaosegi juba korraldanud. Terve tänavu aasta on Saturn ja Ketu ühenduses Amburis, mis muudab Amburitele praeguse aasta tõsiseks väljakutseks, sest aset leiab lühidalt öeldes vana mina väljasuretamine ja ja uue sünnitamine. Iga inimene on siiski isemoodi loom, mistõttu taipavad mõned inimesed kiiremini kui teised. Neil, kel on keeruline võtta vastu muutusi ja seista silmitsi ebakindlusega, on muutus äärmiselt raske.

Kui Amburid on käesoleval aastal pigem distantseeritud, siis Kaksikud leiavad end uues tuules, mis on kohati püsimatu ja ebakindel, kuid siiski lastakse end kaasa haarata ja ära võrgutada. Pole välistatud kogemus, mille eel taipasid, et tulemus/kogemus ei pruugi olla meeldiv, kuid lasid end vabaks ja andsid oma soovidele ja kirgedele järele.

Kaksikute ja Amburite jaoks lisab vürtsi juurde tuline Marss, kelle transiit Kaksikutes jaanikuu lõpuni võib anda ootamatuid energiasööste, vihavooge, mõtlematust ja impulssiivsust. Kindlasti tuleb enne mõelda kui öelda või teha. Samas on äärmiselt suurepärane aeg kõikidele tähemärkidele, sest Amburi ja Kaksikute telg on eelkõige soetud mentaalsuse ja suhtumisega. Sõlmed on seotud saatuslikke muutusega, mis suunavad meid õigele eluteele. Sest mida iganes inimese ellu tahab tulla, tuleb niikuinii. Küsimus on selles, kas inimene laseb sel tulla või peab Universum näitama oma iseloomu ja tulema pauguga. Valik on inimese enese teha.

Veenus on jõudmas on ringiga Jäära lõppu ja algav transiit Sõnnis on täis meeldivaid esteetilisi elamusi ja kogemusi. Meeldivad õhtusöögid, einestamised sõprade ja pereringis on suurepärane valik, kuidas jaane mööda saata. Veenuse liikumine Sõnnis võimendab inimese meeleorganeid – kõik, mida kuuleme, näeme, kombime, maitseme ja haistame on väga oluline. Inimesed hindavad rohkem ilu, esteetikat ja tavasid. Kindlasti hindavad inimesed rohkem materiaalseid ja sensuaalseid väärtusi, soovitakse kogeda luksust ja ilu, mis võib panna tegema mõningaid mööndusi senistes tegevustes. Samas on mõistetav, sest suvi on hakkamas ja elu vajab elamist. Ärge kartke elada, sest Universumil on plaan! Ainuke vastutus inimesel on usaldada.

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib, mida on oodata juunikuus. Vaatame üle suuremad liikumised ning nende mõjud. Tuleb meeles pidada, et iga sünnikaart on unikaalne ning üldistav info ei pruugi olla asjakohane ega täpne.

Autor: India astroloog

Loe lisaks: 12 karma seadust, mille tundmine muudab su elu

12 tsitaati inspiratsiooniks ja motivatsiooniks

19 raskust, mis tuleb edu saavutamiseks ületada

Seotud