Imesegu, mis valgendab hambaid ja ravib igemehaigusi

Soovid endale valgeid ja säravaid hambaid, kuid ei soovi kahjustada hambaemaili ega muuta hambaid tundlikuks? Lahendus on olemas. Proovi looduslikku hambapastat, mis puhastab hambad ning toimib ka kui antibiootikum, leevendades igemeprobleeme.

Soodaga hammaste valgendamine on rahvaseas juba aastaid popp olnud, kuid paljud seda meetodit siiski proovida ei söenda. Nimelt soodaga hammaste pesemine kahjustab hambaemaili ja muudab igemed hellaks.

Kasutajate sõnul lausa soodaga hammaste valgendamine muudab neid nõrgemaks, kriibib ja pikas perspektiivis põhjustab hammaste lagunemist.

Seevastu levib internetis nüüd looduslikest koostisosadest valmistatud hambapasta, mis ei kahjusta kuidagi hambaemaili ning hoopis valgendab hambaid ja ravib igemehaigusi.

Imesegu valmistamiseks pole vaja muud kui kookosõli(võid), jahvatatud kurkumit ja mõned tilgad piparmündiõli.

Kurkum on tuntud kui looduslik antibiootikum, millel on põletikuvastane toime ja leevendab igemepõletikku ning hambavalu. Samuti toimib kurkum suurepäraselt ka tundlike hammaste korral ning võitleb ka hambakaariese vastu.

Kookosõliga suu loputamine on teada tuntud meetod, kuidas vabaneda suust kahjulikest bakteritest, mis võivad tekitada hambaauke.

Piparmündiõli on puhastava toimega ning hoiab hingeõhu ja suu kaua värske.

Valmistamine:

1 tl kookosõli(võid)
0,5 – 1 tl jahvatatud kurkumit
3 -5 tilka piparmündiõli

Kasutamiseks pese pastaga hambaid nagu tavaliselt, lase 3-4 minutit mõjuda. Pärast pesemist loputa suud mitu korda ning korda sama harjutust regulaarselt, kuni saavutad soovitud tulemuse.

Vaata täpsemalt videost, kuidas antud segu valmistada:

Allikas: Igav.ee

Seotud