Imelist ja edukat rohelise Puudraakoni aastat!

Täna, 10. veebruaril algas hiina astroloogia järgi rohelise Puudraakoni aasta. Draakon on tuntud oma tohutu jõu ja vastupidavuse poolest, ta on ääretult tark, läbinägev ja liigutavalt üllameelne. Draakon on ka õnne, heaolu ja edu sümbol.

Draakoni aasta toob endaga palju muutusi ja meeldejäävaid sündmusi ning pakub võimalusi arenguks ja oma elu muutmiseks. Energiad on kiires liikumises ning nüüd on aeg tegutsemiseks. On aeg selleks, et inimene näitaks, mida ta on varasemalt õppinud ja omandanud ning kuidas ta suudab seda panna praktikasse, et luu oma ellu või ühiskonda positiivseid ja soovitud muutusi. 

Draakoni aasta toob kaasa häid arenguid töö ja karjääri vallas. Nüüd peab jälgima hoolikalt märke, et näha enda ees avanevaid võimalusi. Kui tunned, et sinu ees on hea pakkumine, siis tuleb sellest kinni haarata ja tegutseda, sest Draakon soosib enesekindlust, julgust ja pealehakkamist. On oma unistuste täideviimise aasta!

Armastuse ja suhete osas ootab ees aeg, mil inimesed on nõus rohkem pühenduma ja ennast avama. Draakon soosib ka kirglikkust ja tuliseid tundeid. Mõistlik oleks leida harmoonia ja tasakaal oma kirgede ja mõistuse vahel.

Draakoni aastal tuleks pühenduda oma keha ja vaimu tasakaalustamisele, sisemise rahu leidmisele ja tervise parandamisele. On hea aeg uuteks algusteks ning oma elu uuele tasandile viimiseks.

Millised on Draakoni aastal sündinud inimesed? 

Draakonid on enamasti intelligentsed, andekad, domineerivad, valjuhäälsed, ülbed ja tujukad, ent samas ka populaarsed ja edukad. Nad on elurõõmsad ja entusiastlikud.

Draakonid näivad sageli väga avatud inimestena, ent tegelikult on nad tohutult õrnahingelised. Draakonid on äärmiselt lahked. Nad annavad ilma mõtlemata, ilma kartmata. Draakon on pühendanud end neile, keda ta armastab.

Draakonile meeldib, et teda imetletakse, ta ei talu, kui keegi teine teda varju jätab. Oma kaaslasena eelistab ta kedagi, kes poleks sama ambitsioonikas ja julge, kui tema. Et ta saaks silma paista ja särada, ning teise üle valitseda. Kui Draakon õige inimese endale leiab, keda ta südamest armastab, saab temast truu kaaslane, kes on tähelepanelik ja hooliv.

Draakon armastab, et talle jäetakse töö juures kogu vabadus. Ta armastab omapead ja omas rütmis tegutseda. Ta armastab iseseisvust ja oma kiire reageerija, seega kõik juhtivad kohad on tema jaoks loodud. Ta ei talu, kui teda käsutatakse. Alluvana ei tunneks ta end hästi, sest ta ei suudaks austada olemasolevat hierarhiat.

Draakon sobib kokku Roti, Mao, Jänese ja Ahviga. Ei sobi aga Draakoni, Pühvli ja Koeraga.

Draakonile sobivateks ametiteks on kunstnik, arst, advokaat, preester, poliitik ja juht.

Kuulsaid draakoneid

Draakoni aastal on läbi ajaloo sündinud järgmised tuntud inimesed: Sigmund Freud, Salvador Dali, John Lennon, Frank Sinatra, Sandra Bullock, Che Guevara, Orlando Bloom, Adele, Michelle Obama, Reese Witherspoon ja Kihnu Virve.

Imelist uut aastat!

 

Seotud