Ilmus raamat imeravija Kaika Lainest

Täna kell 16 toimub Solarise Apollos kirjastuse Pilgrim uue raamatu “Kaika Laine inimesed” esitlus. Raamatus räägivad Võrumaa imeravijast Kaika Lainest 28 tema abiga terveks saanud või teiste tervenemist näinud inimest.

Einar EllermaajaInge Pitsneruurisid lähemalt tänavu kevadel 85-aastasena surnud imeravija lugu. Laine Roht ehk Kaika Laine ravis elu jooksul terveks kümneid tuhandeid inimesi, nende seas ka patsiente, keda kutselised arstid aidata ei suutnud ja keda arstid ise tema juurde suunasid. Laine sõprade seas oli nii tuntud arste, teadlasi kui teleinimesi.

Telemees Olaf Suuderi arvates on kõige paremate sõnadega Laine olemuse kokku võtnud tema telekolleeg ja Laine sõber Vahur Kersna, kes ütles: “Ta oli teisest ajast ja teiselt planeedilt. Ta oli teiste aegade saadik ja teiste maailmade saadik meie juures.”

Samas ütlevad Laine lähedased sõbrad, et imeravija materiaalne elu oli äärmiselt kasin ning neil on kahju, et ei suutnud nii erakordsele inimesele väärikamat vanaduspõlve kindlustada.

Raamatus avanevad Laine patsientide, sugulaste ja sõprade lugude kaudu tema imeteod, erakordne läbinägemisvõime, jäägitu headus ja lihtsa talunaise argipäev.

Raamatu esitlus toimub TÄNA, neljapäeval, 31. oktoobril kell 16 Apollo raamatupoes Solarise keskuses.

Vaata raamatu kohta:

http://www.pilgrimbooks.ee/product/15848/?cid=3762

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.