Ilmunud on uue ajastu lapsi ja paranähtusi kajastav teos “Valguslapse ema päevik”

Eestis on ilmunud uus teos “Valguslapse ema päevik” Adeline V. Amaryllise sulest. Naisterahvas, kelle elu muutus kardinaalselt peale uusima energiaga laste saabumist, toob lugejate ette oma isiklikud kogemused oma spirituaalse teekonna vältel. Raamat on põnev ja haarav lugemine ka neile, keda huvitavad tõestisündinud lood paranormaalsete kogemuste vallast – kokkupuuted maaväliste eluvormidega, suhtlused erinevate eeterlike olenditega, astraalrännakud, paralleelreaalsused, kehavälised kogemused ja enese kaitsmine erinevate tülikate energiate eest. Teoses kajastatakse palju vertikaallaste ja meisterlaste kohta, olles seni ainuke teadaolev allikas terves maailmas, mis kajastab nii uue energeetikaga lapsi, kajastab Valguslaste leht Facebookis.

“Valguslapse ema päevik” on siiras ja aus jutustus noore ema transformatsioonist, mis algas teadliku lapseootusega ning kulmineerus hetkelise käbinäärme aktiveerumisega, misjärel nähtamatu maailm ootamatult tema ees avanes. Laste kõrvalt end arendades ja pere kaitstes ei jäänud noorel emal üle muud, kui õppida algajast meistriks energiatööliseks ning et suuta lõpuks ise kogu vaimu- ja energiamaailmaga toime tulla.

“Ma teadsin kohe algusest saadik, et ma ei ole üksi”, selgitab Amaryllis raamatu valmimise kõrgemat eesmärki. “Minu teekond sai alguse laste kõrvalt, kuid neid inimesi, kes kogevad sarnaseid kogemusi, on tegelikult kõikjal. Tihtipeale neil puudub info, kuidas toime tulla ühe või teise nähtusega, kasvõi nagu luupainajad, tülikad maavälised, uneparalüüsid või öised energeetilised rünnakud. See kõik on reaalne ja toimub meie ümber. Kui minu teadlikkus selles vallas tõusis, sain koheselt aru, et võin kogu teavet hoopis enda kaitseks kasutada, mitte hirmunult endas alla suruda. Mul oli õnn õppida kõik see aeg oma meisterõpetaja (selgeltnägija Kristiina) kõrval, kes sai minu teekonna vältel ka mitmeid kordi välja mainitud. Ma ei pelga öelda, et just tema oli see inimene, kes aitas mul mu teekonna alguses nähtustele õigeid nimetusi anda, neid tõeselt ja moonutamata lahti mõtestada. Minu “ärkamine” ning “tajuma ja nägema hakkamine” toimus väga kiiresti ja armutult. Sellisel teekonnal on hea liikuda valgustava teejuhi kõrval.”

Teos “Valguslapse ema päevik” on isiklik teekond. See on väga huvitav ja kasulik teos kõigile, kes soovivad inspiratsiooni ammutada uue ajastu teemadel või iseenda võimete arendamise kohta, keda huvitavad reaalelulised paranormaalsed nähtused, kogu maaväliste temaatika ja kokkupuuted ning eelkõige muidugi kõik autori põhimissiooniga kaasnev uusima energiaga laste temaatika – ultrakõrgest sagedusest laste teadlik kehastuma kutsumine oma järglasena, üliteadlik lapsekandmine ning ülitundlike laste kasvatamine nende loomupäraseid võimeid arendades, suunates ja toetades.

“Kõiksugused hämarate jõudude ponnistused inimolemust lüüa ja murda, leiavad aset nii paljudes peredes, kuid ka üksikisikute puhul, kes on hakanud end vaimselt avardama ning vaikselt aktiveerima. Ülitundlikke ehk sensitiivseid lapsi on Maarjamaal silmapaistvalt kõrges kontsentratsioonis kehastunud ning tihti on nendel lastel vähemalt üks vanematest nn energeetiliselt erinev (tollane indigo generatsioon), kandes endas ülitundlikkuse ja süvendatud empaatilisuse eelduseid. Minult on küsitud, et kas valguslaste saabumine ei peaks olema seotud ainult lillede, valguse ja inglitega. Muidugi toovad need säravad lapsed palju valgust, õnne, armastust, küllust ja tervenemise võimalusi oma valitud perre, olles õnnistuseks lausa tervele suguvõsale. Kuid kes teab vaimse maailma seaduspärasustest juba rohkem, ei üllatu, et mida puhtamaks, selgemaks ja kirkamaks muutub inimese energiaväli, seda atraktiivsemaks see teatud jõududele muutub.

Ülitundlike laste saabumine on suur kingitus, kuid samas ka päris pretensioonikas väljakutse, sest neil on tihti raske kohalduda meie vana süsteemiga ja energeetiliselt saastatud maailmaga. Tihti mõtlen, kas ongi korrektne nimetada neid lapsi “uue ajastu ülivõimetega lasteks” nagu kõikjal maailmas kuulutatakse. Nad tulevad hoopis meelde tuletama inimese tõelist unustatud olemust, Algallikate inimeste olemust – ülivõimete, oskuste ja omadustega, mis olid kättesaadavad ja tavapärased kõikidele inimestele”, kirjutab Amaryllis.

Uue ajastu laste temaatikaga saad lähemalt tutvuda Valguslaste lehel Facebookis või www.valguslapsed.com

Teose treileriga saad tutvuda siin:

Seotud