Iidsete kultuuride uurija: elu Maal pendeldab kuldsete ja pimedate ajastute vahel

Enamik iidseid tsivilisatsioone Egiptuses, Lõuna-Ameerikas ja Indias viitavad kadunud kultuurile ning teaduses on hakatud selle vastu aina enam huvi tundma. Martell selgitab, et panspermia hüpoteesi kohaselt oli vaja eluks ja evolutsiooniks Maal eluvormi, kes saabunuks siia miljardeid aastaid tagasi mujalt Päikesüsteemist. Panspermia teooria kohaselt saadeti elu siia juba valmisolekus. Loogiline on, et toimus miljardeid aastaid kestev evolutsioon, mis sai alguse bakterist ja mille lõpptulemusena oleme ka meie, inimesed olemas. Aga kui uurida australopiteekuseja neandertallase luid ning võrrelda neid tänapäeva inimese omadega, siis leiame suure lünga, vahendab Telegram.ee.

Selleks, et teada saada, kust me pärineme, on vaja dekodeerida inimgenoom või vaadelda lähemalt erinevate kultuuride mütoloogiat. Lõuna-Ameerika tsivilisatsioone iseloomustas harilikult tumedam nahk ja juuksed, kuid nende jumalad 2500-4000 eKr olid puna- või heledapäised ja kaukaaslased. Ka Egiptuse ja Mesopotaamia kultuurid on püstitanud monumente saledatest jumalatest või inimestest, kel on käed puusadel põimunud. Neid võib leida Türgist Göbeki Tepe arheoloogiamälestisest, Lihavõttesaarelt, kus asuvad Moai Pead ja sumerite kultuurist. Meiega sarnasus aga ei tähenda, et nad pärinesid siit samalt planeedilt, kuid kindel on selle vana tsivilisatsiooni mõju erinevatele maailmakultuuridele.

Maiade jumalakuju

Nibiru meie päikesesüsteemi iga 3600 aasta tagant. Sellega seoses on ka üks mõtlemapanev lugu, kuidas ta mõjutas otseselt Maad. Nimelt on tänapäeval meie planeedil mandrid, mis moodustasid kunagi kokku ühe supermandri nimega Pangaea. See sündis, kui primitiivsel Maal oli miljardeid aastaid tagasi kokkupuude Nibiruga, kes oli sisenenud meie Päikesesüsteemi ja tekitanud kokkupõrke ühe tema kuu ning Maa vahel. Kokkupõrke tagajärjel tekkis meile teadaolev asteroidivöö ja poolik maakera, mis põhimõtteliselt oligi Pangaea, sai endale uue orbiidi. Aja jooksul supermanner lagunes ja liikus kohtadesse, kus nad tänapäeval on.

Codex Gigas ehk Saatana Piibel

Müstilised sündmused Viljandimaal: kas tegu oli UFO või poltergeistiga?

Kummituslugu elust enesest: maja, mis polnud loodud elavatele

Hirmus! Poveglia – neetud saar, kuhu külastajaid ei lubata

Ülitajur Lille Lindmäe: ley-liinid on Maad kattev kosmilise vaimse energia sõiduteede võrgustik

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.