Igor Volke: õnnelik olemine on seotud mõistega Homo amans ehk armunud inimene

Igor Volke on Eesti tuntuim ufoloog, kes on taevaseid ja maiseid anomaaliaid uurinud üle nelja aastakümne. Nii tema kui üle kahesaja teise huvitava tegelase isiklikud õnne valemid on koondunud inspiratsiooniraamatu ” Hallo, Kosmos! Palju õnne” kaante vahele.

“Õnne valemi juurde kuulub üks tingimus, õnne valemi – nii nagu igasuguste eriti heade valemite – tingimus on see, et see on salastatud.

Aga kuna ma olen kaua aega jälgi ajanud, siis ma arvan, et õnnelik olemine on seotud mõistega Homo amans ehk armunud inimene. Seda ei ütle mitte mina, vaid seda on öelnud paljud autoriteedid. Elage ja käituge selliselt, et te leiaksite igas hetkes – või vähemalt paljudes hetkedes – võimalust kogeda armunud olemist. Armastus töö vastu, armastus oma paleuse vastu, armastus kosmoseagentuuri vastu, armastus kosmose vastu, armastus oma kiindumuste vastu, armastus oma lähedaste vastu, armastus oma järglaste vastu jne. Otsige ja te leiategi, et õnn ümbritseb teid, ja valem on see, kui te oskate ta kätte saada.

Me oleme kõik ühest küljest väga tavalised, aga teisest küljest oleme kõik täiesti erinevad. Niikaua, kui me oleme indiviidid. Siit soovitus: olge ja säilige indiviididena ning kui te üldse millegi pärast muretsete, siis katsuge olla head. Ma tean, et headus on üks kosmiline seadus. See on nagu gravitatsioon. Kui gravitatsioon on kvantitatiivsete suuruste kategooriast, siis headus on kvalitatiivne. Jah, tuleks üritada liikuda headuse suunas.”

Allikas: ufoloog Igor Volke raamatus “Hallo, Kosmos! Palju õnne”

Uuri lähemalt raamatu kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt ning kuula raamatu esitlust saate “Hallo, Kosmos!” kuuendal sünnipäeval ja erinevate saatekülaliste õnne valemite kollaažsaadet.

Seotud