Igor Mang: astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Armastatud tähetark Igor Mang selgitab, milline on erinevate märkide omavaheline sobivus ja millest see oleneb. Vaata järgi, kellega sina kõige paremini läbi saad.

Ahv, Rott ja Draakon aitavad Pühvlil ennast teostada, Kukk ja Madu on ideaalsed kaaslased. Omavahel sobivadki Pühvel, Madu ja Kukk; Rott, Draakon ja Ahv; Tiiger, Hobune ja Koer ning Jänes, Kits ja Siga.

Huvitav on see, et teatud aja tagant ilmuvad su ellu mingid kindlad märgid. Näiteks mingil perioodil on kogu aeg Jäärad, siis mingi aeg Vähid. Nii sõprade kui ka armastajatena.

Maamärgid (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) ja veemärgid (Vähk, Skorpion, Kalad) sobivad omavahel, samuti nagu tulemärgid (Jäär, Lõvi, Ambur) ja õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) omavahel. Mina olen Kaksikud, kes elab Kaaludega; õhumärkide omavaheline suhe on pigem mõistuslik.

Sõnn ei ole väga Kaksikute sõber – oma märgile eelnev märk reeglina ei ole, nii ka minu puhul.

Maamärkide jaoks on asjad olulisemad kui õhumärkidele, kes ei pane neid tähelegi.

Veemärgid kalduvad ülekaalule. Kui Veevalaja on tüse, siis on kindel, et tal on Kalades palju planeete. Maamärkidest teeb tüsedamaks ainult Sõnn, aga see tüsedus on jõulisem, veemärkidel esineb pigem lodevat tüsedust.

Õhulised õhumärkide inimesed elavad tugevalt mentaaltasandil ja peavad vahetama mõtteid, energiaid, arusaamu. Õhumärkide teadvus on avaram, nad on intelligentsemad ja inimlikumad, tegelevad teaduse ja haridusega, neid leiab palju ülikoolidest.

Tulemärgid on seotud kuningakoja ja valitsemisega, veemärgid teatriga, emotsioonidega, samas ka kauplemise ja loomadega. Maamärgid tähistavad talupoega, kündmist, metsa ja maad, füüsilist maatööd, taimede maailma, ehitamist.

Kui ma horoskoopi teen, siis vaatan, mis sünnikaardis domineerib. On näiteks Vähi inimesi, kellel on kõige tugevam planeet Merkuur, mis on Kaksikute planeet, nii et neile väga meeldib õppida.

Merkuuri mõju all olevate Kaksikute mõte võib muidugi tegeleda ka maiste asjadega, nagu kes kellega käib, kes keda valis, kes mida rääkis, mida rääkisid Aristoteles ja Newton.

Osa õhumärke lendavad, on näiteks stjuardessid, eriti Veevalajad. Nad on seotud tehnilise alaga, sest see viib nad taevasse. Sealt saab veel kõrgemale minna, tähtede juurde. Kui oled õhumärk ja Uraan töötab, siis lähed väljapoole, teispoolsusse. Uraan on geeniuse sümbol, sa tood midagi originaalset, ainulaadse info, mis tuleb taevast. Need, kes mõistavad, on su vaimsed sõbrad, nii nagu vabamüürlus on vaimne vennaskond. Kristus tuli ja tõi evangeeliumi, Muhamed ka. Need on küll erinevad, aga mõlemad on taevast.

Veenuse mõju all olev Kaalude inimene on poeet. Ka poeesia ja ilukirjandus võivad olla maised – “kui sa tuled, too mul lilli” … see on ilus.

Uraan ja Veevalaja tähistavad läbimurret ja inspiratsiooni. See on nagu armastusega, sul on vaja muusat, sa võid vaimustuda ideest või maisema variandi puhul ilusast naisest, targast mehest.

Sobivusest rääkides on kõige tugevam füüsiline tõmme õhu- ja tulemärkide vahel.

Õhumärkidel omavahel on pigem intellektuaalne side, neil on hea ja lahe olla, nad mõistavad teineteist suurepäraselt. Nende vahel tekib kõige vähem probleeme, probleeme saab lahendada inimlikult, rääkides.

Mulle endale on huvi pakkunud õhu- või tulemärkide esindajad.

Ma ei kujuta ette, et oleksin abielus mõne maamärgi esindajaga. Huvitav on muidugi kõikidega.

Veemärkidest on mul kõige parem ja tugevam side olnud Skorpioniga. Skorpioni huvitab müstika ja ebatavalisus ja kui sa võidad ta usalduse, siis võib väga hea olla. Vähiga võib sõprus toimida siis, kui oskad hinnata seda, et ta sulle leiba küpsetab ja süüa teeb. Mu esimene abielu oli Vähiga, aga sünniaasta oli tal Kukk, mis sobib Pühvlile hästi.

Mina olen armastusabielus astroloogiamuusaga, planeet Uraaniga. Inimene ei saa elada iseendale. Kõige väiksem üksus, kellele elada, on perekond, edasi tuleb ühiskond ja veel edasi vaimne muusa. Seda viimast esineb kunstnikel. Astroloogia on ka kunst, aga võib öelda ka, et esoteeriline teadus.

Kui Veenus on sünnikaardis aastaaja üleminekumärgis (Kaksikutes, Neitsis, Amburis, Kalades), siis on inimesel sageli mitu kooselu või mitu ametit. Samas kui näiteks Veenus on Kaksikute märgi esindajal Sõnnis, siis on tal tõenäoliselt üks pikaajaline püsiv kooselu, kuna Sõnn on püsiv märk.

Vahel, kui ma linnas tutvun mõne ilusa naisega, siis pakun, et teen kaardi, sest tahan lihtsalt teada, kus tal see Kuu ja Veenus on, et ta nii ilus on.

Päike ja Marss naise kaardis näitavad, millise mehe ta endale saab. Näiteks kui Kuu ja Veenus on viletsad, siis naine võib olla kapriisne ja mitte nii ilus, aga saab häid mehi – järelikult on Päikese seis hea.

Head seisud kaardis ei tule juhuslikult, esivanemad on selleks midagi teinud. Kolmanda või neljanda põlveni tasutakse midagi, see läheb geenidesse sisse.

Mu ihuarst tegi mulle kunagi tsooniteraapiat ja ütles, et mul on rõõmu vähe. Elasin tol ajal Varbolas. Minu juurde tuli üks Skorpion, naine, ja ma nägin, et ta on huvitatud müstikast. Me suhtlesime päris kaua ja valisime veiniõhtuteks head planeediseisud. Skorpion on hea võtja, mina nendega alkoholi joomises võistelda ei jaksa. Minule aitab juba ühest pokaalist, see stimuleerib piisavalt. Maitsesime koos maailma parimaid veine ja kuna oli valitud õige tund, andis see niisuguse kaifi, et seda ei saa korrata.

Tema sünnikaart näitas, et ta mees on kas joodik või müstik, ja ta elaski sellisega, kes napsitas. Teda huvitas ka astroloogia ja talle sobisid müstilised mehed. Tal oli Päike Neptuuniga ühenduses, mis on ka fotograafi ja filmirežissööri seis.

Allikas: “Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused”, kirjastus Pilgrim

Seotud