Igaühel on oma reaalsus: see, mis on Sinu sees, see on ka väljas, selline on Universumi seadus

Iga inimene näeb oma reaalsust erinevalt. Mõni muretseb iga pisiasja pärast, mõni keskendub positiivsele, mõni vastupidi negatiivsele. Mõni inimene näeb enda ümber armastust ja valgust, mõni aga paanikat ja hirmu, mõni kaebab elu üle, aga mõni näeb uusi võimalusi ja levitab valgust, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Igal inimesel on oma reaalsus. See, mis on Sinu sees, see on ka väljas, selline on Universumi seadus. On vaja võtta vastutus enda sammude ja elu eest. Mida Sa kiirgad maailmale? Kas hirmu ja paanikat ja sellega kaotad oma energiat või sa suunad oma tähelepanu armastusele ja valgusele? Sellega täidad ennast Jumaliku energiaga ja sellega vibreerid kõrgetes vibratsioonides.

Kus on Sinu tähelepanu, seal on ka Sinu energia. Paljudel on võib olla seda raske mõista ja teadvustada, kuid just see avab uute võimaluste sektori. Kui sa suudad oma tähelepanu ümber lülitada negatiivsest informatsioonist positiivsele, kui Sa tahad elada ja elu nautida, siis proovi ja Sa tunned vibratsioonide erinevust. Iga inimese mõte on laetud erinevate emotsioonidega. Iga mõte loob Universumis erinevaid vibratsioone. Lihtsalt mõtle selle üle, mida Sa praegu endas kannad ja kiirgad, kas hirmu või armastust? Millist informatsiooni Sa praegu loed või kuulad? Kas seda, mis kannab armastust või levitab hirmu ja paanikat? Seal, kus on Sinu tähelepanu, seal on ka Sinu energia, ma kordan seda veel kord. Sina, ja mitte keegi teine, oled enda reaalsuse looja! Mitte midagi ei saa Sind mõjutada kui Sa otsustad, et Sinu reaalsuses kõik on hästi, kõik on imeline ja tore, avanevad uued uksed ja tulevad uued võimalused. Sa oled hoitud ja kaitstud.

Praegu paljude inimeste tähelepanu on sunnatud just hirmudele: töötus, tuleb sulgeda ettevõtteid, viirus levib, toitu ei jätku, piirangud kehtivad edasi, maskide kandmine on hädavajalik ja nii toimub päevast päeva. Kas Sa ise pole sellest kõigest väsinud? Millist energiad Sa praegu lood? Millist reaalsust Sa lood oma mõtetega. Tegelikult, kuulates uudised sa võtad endale võõrad mõtted, võõrad sihid, see pole Sina! Keegi pumpab pidevalt sisse informatsiooni, Sina usud seda ja sellega levitad sama edasi.

Sinu tähelepanu oleks vaja suunata armastuse poole ja siis reaalsusest kaob võitlus headuse ja pimeduse vahel. Sina ise muutud valguse allikaks. Mitte mingi viirus, egregor, astraalne parasiit ei saa eksisteerida armastuse ja valguse vibratsioonides. See, mis on inimese sees, seda ta kiirgab välismaailmale, kui seal on hirm, siis ta ka viib selle hirmu edasi. Sarnane loob sarnast. Sa kardad nakatuda, Sa lood enda nakatumise, Sa kardad olla haige, sa lood endale haiguse, Sa kardad oma lähedaste pärast, sa lood lähedastele probleeme. Hirm loob Hirmu. Armastus loob armastust.

Mõtted peaksid olema loovad, mitte hävitavad. Kui inimese mõtted on täis hirme ja agressiivsust, siis inimene täitub selle energiaga, see muutub tema osaks, siit tulevad haigused, vaesus, viletsus. Meie füüsiline keha, mis tundub meile tihkena on tegelikult vibreeriv energia. Terve inimene vibreerub kõrgemates vibratsioonides, tunneb rõõmu ja rahu, kui inimene jääb haigeks, siis ta vibreerub madalates sagedustes. Selleks, et kiiremini paraneda, tuleb tõsta enda vibratsioone, muuta oma suhtumine ja mõtted.

Praegu on vajalikud selged mõtted, mis on suunatud rõõmule, uutele võimalustele, positiivsusele, küllusele igas valdkonnas, edukusele. Parem vaata armastuse, harmoonia ja valguse poole. Miks me tihti suuname oma tähelepanu sinna, mis tekitab energia kadu? Sest keegi on Sulle öelnud, et Sa pead seda uskuma ja kuulama. Sellega sa lubad ennast programmeerida. Sind sunnitakse elama madalates energiates ja lisaks sa veel ka vabatahtlikult levitad seda edasi. Milleks Sa seda teed? Milleks Sa lubad endale olla kellegi marionett? Milleks Sa kuulad teisi, mitte ennast? Mõtle ja mõista, Sa ju oled tark inimene. Kui me oleme madalates energiates, siis meie võimus on ka seda muuta. Kui Sa lõpetad vastupanu, siis Sa saavutad vabaduse. Me pole loodud kannatusteks, me oleme loodud armastuseks! Ole Universumi hoovuses! Kui sa naudid elu, Jumal naudib Sind! Ürita vabaneda mittevajalikust ja tunneta armastuse energiat, praegu seda on tunda igal pool. Sära kui täht ja valgusta kõik pimedad nurgad, see on uue reaalsuse võti. Ole võlur ja rõõmusta! Elu on imeline!

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes

Michael Laitman: praegune kriisiolukord päästis meid maailmasõjast! Toimub maailma väga tõsine vaimne ümberhäälestamine

Igor Mang: Tulemas on noorte aeg. Veevalaja ajastu lapsed on sündinud siia selleks, et see planeet päästa!

Seotud