Hinge jaoks on kõik kogemused põnevad

Meie hing on alati naudinguga, rõõmuga ja uudishimuga elanud läbi igasuguseid kogemusi. Kuigi maa peal me jagame sündmusi „headeks“ ja „halbadeks“, on kõik hingele ühtemoodi huvitav, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Elu keerdkäikudes kaotasime selle naudingu, sukeldudes sündmuste reaalsusse ja unustades oma jumaliku päritolu, ning oma juhtiva rolli selles mängus. Tõepoolest, on raske näha mõtet lõpututes raskuste ja takistuste ületamises, olles täielikult nendesse kaasatud. Kuid tõustes mängust kõrgemale, saad kohe aru selle mõttest. Siis mõistad, et eesmärk pole mitte ületada ja saavutada, vaid kogemuse saamine. Siis õpid tundma ja avastama ennast.

Meie hing ei tea, mida ta konkreetsetes olukordades hakkab tundma ja kuidas ennast väljendab. See teadmine tuleb läbi meie maiste kogemuste. Siin me ilmutame end Loojatena, mõnikord üllatades iseennast ja avastades uusi ja uusi osakesi oma hingest.

Nüüd, kui me kerime kokku eelmise mängu koos kõigi armide, traumade, kannatuste, moonutuste, inetute ja tragiliste hetkedega, on eriti oluline meeles pidada meie jumalikku olemust ja taas äratada endas huvi Elu suhtes – see on rõõm kõigest: jalutuskäigust, kulinaarsetest kogemustest, aiatööst, kodu korraldamisest, laste kasvatamisest. Suhtlemisest ametnikega, raha teenimisest, kohtuvaidlustest, keha tervendamisest raskest haigusest, suhete lõpetamisest lähedase inimesega. Pole head ega halba…

Seega, ära muretse liigselt selle pärast, kas sinu jõupingutused annavad soovitud tulemusi. Olulisem on keskenduda headele kavatsustele ja anda endast parim, et maailma positiivselt mõjutada. Sinu teod ja energiad loovad uusi võimalusi ja võivad inspireerida teisi järgima sama teed. Seega, oluline on säilitada oma hinge liikumine ning lasta oma sisemisel säral ja positiivsel energial särada väljapoole, et seda saaksid tunda ka teised inimesed.

Allikas: Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.