Hiina kalendri järgi algas tuliahvi aasta: mida see sinu märgile kaasa toob?

Tuliahvi aastat iseloomustab kiirevooluline vesi ehk siis kiirevoolulised sündmused, tegevused ja emotsioonid. Sul on selline tunne nagu oled sattunud suurde rahavahulka, ja nüüd tuleb leida see inimene, tegevus, energia, mis ühineb sinuga. Enne kui tegutsed peatu ja küsi: Kas ma liigun soovitud suunas? Ahvi aasta võib tunduda kaootiline, siin on palju võimalusi, aga ka “rehasid”. Kuidas teha õige valik?

Selle aasta märgusõna on “mängureeglid” (üldinimlikud, seadusandlikud jne). Kõige hullem, mis olla võib on kaos. Samas öeldakse, et kaoses peitub toimiv süsteem, ka lahendus. Tegelikult sisaldab kaos ennast erinevaid takistusi nagu viha, kriitika, hirm ja üleüldine rahulolematus. Kuid õnneks “mängureeglid” aitavad olla õigel teel. Kuna tegemist on tuliahvi aastaga, siis tuli kannab endas ettevaatusemärki – revolutsiooni, muutusi, ka sõda.

Kogu aastat saadab segadus liikumisel, liiklemisel. Uus aasta tõmbab Eesti Vabariigi kaose energiasse, kuid siin võib täheldada ka positiivset liikumist, sest üle pika aja aktiveerub rahaelemendi energia. Üldiselt toetab ahvi aasta eelkõige mehi ja mehelikku energiat, seega ka naiste kaitse ja toetus käib sel aastal pigem läbi meesalge.

Roti jaoks on algamas hea aeg. See on aeg, mil saab panna alus tulevikuedule. Sa saad toetust töö-, mõtte-, hobikaaslastelt ja lähedastelt – kuula ära, mida sulle öelda on ja pane info enda jaoks tööle.

Pühvlil on aeg liikuda koos muutuva ajaga. Kui oskad ennast julgelt esitleda, tulevad sinu võimed ja oskused esile. Liiga tagasihoidlikuks jäädes, loobud vabatahtlikult edust.

Tiigri saab sel aastal tunda väljakutsete energiat. Kasuta oma kogemusi, teadmisi ja oskusi, et lahendada esilekerkinud küsimused. Õpi juurde, lihvi ennast nagu teemanti – sinu aeg on veel ees.

Jänesel on sel aastal väga head suhted. Kasuta siis soosivat olukorda targalt. Kui sulle tuleb hea ja huvitav tööopakkumine, siis võta see kindlasti vastu. Aasta soosib muutusi.

Draakoni elus on hea aeg. Hoia ennast rõõmsameelsena, muretuna ja sa naudid tõelist heaolu igas hetkes. Sinu maine loomine ja ehitamine on lihtne ning inimesed soovivad sinuga koostööd teha.

Maole võib tunduda, et ahv surub teda maha, kuid tegelikult on aastas peidus sinu jaoks võit. Seega ole aktiivne ja ära maga õiget hetke maha. Sul tuleb olla paindlik ja järjekindel.

Hobusel Sinu sissetulekute kasv on otseselt seotud sinu isikliku panusega, jõupingutusega. Seega on vanker mõnikord kohe päris raske, kuid tänu pingutusele pidevas liikumises. Sel aastal tuleb olla tööhobune.

Kits kui sa oled töökas ja tegutsemislainel, siis tulevad ka uued võimalused, hea maine ja õnn. Pane oma indiviudaalne eripära maksma. Hoidu liigsest konservatiivsusest, sest nüüd on õige aeg olla julge.

Ahv sa kogud võite idas valdkonnas, millele energia külge paned. Kuid eduks pead sa nägemavaeva ja ilmutama paindlikkust. Oluline on sinu väärtused, viisakus, heatahtlikkus ja õiglus ning hea õnn on sinuga.

Kuke potentsiaal on ootamatu surve all. Ära mine emotsioonide mänguga kaasa. Leia viis kuidas tekkinud sisemisi pingeid maha laadida. Astu eemale inimestest ja suhtlemisest ja vaata enda sisse.

Koer rakendab sel aastal väga erinevaid koostöö viise. Kuidas delegeerida, usaldada? Kui koostöö toimib on tulemus eriti hea. Sinu isikupära täiendab sinu partnerit. Sa oled se aastal täielikus armastusemängus.

Seal tuleb hoida ennast tegevuses. Ära lange rutiini, sest aasta energia toetab innukat tegutsejat. Sellks et asjatut tormi ei tekiks tuleb sul olla hoolikas ning mõelda iga samm ja otsus eelnevalt läbi.

Allikas: Seeder.ee

Seotud