HEAD UUT AASTAT! Aasta 2020 numeroloogiline tähendus

Aasta 2020 kannab endas põnevat numeroloogilist energiat. Loe, millega peaksid arvestama, milliste ettevõtmistega tasub tegeleda ja millest tegevustest tuleks pigem hoiduda.

Numeroloogilisest seisukohast valitseb aastat 2020 number 4 (2+0+2+2). Neli on korra number, mis sümboliseerib kindlust, püsivust ja seaduspärasust. Esiplaanil on tööasjade korrastamine, pereelu harmoniseerimine ja elu maise poole stabiliseerimine. Eriliselt edukad on need inimesed, kel jätkub küllaldaselt kannatlikku meelt ja sihikindlust. Kasuks tulevad head organiseerimisvõimed ja suutlikkus pühenduda ning teha kõva tööd. Hästi toimivad loogilised ja praktilised lahendused.

Nüüd on aeg oma unistuste nimel hakata tööd tegema. Sul on küllaldaselt hingejõudu, et panna oma nägemused realiseeruma. Nüüd tasub oma jalg piduripedaalilt ära võtta ja hooga gaasi anda, sest kõik see, millesse tõeliselt oma hinge ja südamega panustad, toob sulle käegakatsutavaid tulemusi.

Nüüd ei saa enam läbi hoolimatuse, laiskuse ja sallimatusega. Kõigi selliste emotsioonidega seotud teemadele tuleb blokk peale ning viha ja vägivaldsusega teemad ei edene.

Aastal 2020 on aeg vaadata enda südamesse ja jätta kõrvale kõik see, mille osas sul puudub usk. Ära raiska oma aega ja energiat selleks, et olla teistele meele järgi. Juhindu eelkõige enda hinge unistustest. Kõik see, milles on sinu hing ja süda edeneb. Kõik see, mida tehakse lihtsalt tegemise pärast, kiratseb.

Aasta soosib vanadest harjumustest vabanemist. Võta nüüd sihiks uute ja positiivsete mustrite juurutamine ja teadlikkus.

Põnevat, seiklusrikast ja imelist uut aastat!

Loe lisaks: Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!

Mai-Agate Väljataga: kunagi oskas inimkond vabalt telepaatia keeles suhelda

10 sügavat tarkust teadjanaiselt Mai-Agate Väljatagalt

Mai-Agate Väljataga: kannatused on enda negatiivsed tunded, millega sa pole osanud midagi peale hakata

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.