Haruldane kokkusattumus: talvine pööripäev langeb kokku Vähi märgi täiskuuga

Seda ei juhtu just tihti, et talvine pööripäev satub kokku täiskuuajaga. Täpsemalt juhtub nii umbes iga 19. aasta järel. Tänane päev on aasta oluliseim pöördepunkt, millele annab oma jõu ja värvingu taevas kõrguv Vähi märgi täiskuu. Loe, mida seekordne täiskuu endaga kaasa toob ning saa teada, kuidas Kuu jõud enda kasuks tööle panna.

Vähi märgi täiskuu tõstab pinnale kõik selle, mis on sinu jaoks oluline. Vali hoolega, millega koos edasi minna ja millest võiksid loobuda. Just nüüd on eriti aktiveerunud need teemad, mis on sinu jaoks valulikud või vastupidi, hingele olulised. Täna, homme ja ülehomme võid tunda end kergesti ärrituvana ja ülitundlikuna. Selle vastu aitab teadlikult aja maha võtmine, puhkamine, magamine ja looduses jalutamine. Hoia meeles, et kõik on muutumises ja sa omandad elus õppetunde, ära lase end pisiasjadel ja ebaolulistel seikadel kõigutada. Katsu võtta kiirust maha ning selle asemel proovi tunda ja tunnetata. Ole kohal ja naudi hetki. Ära eksi liigselt minevikku ega tulevikku, eriti siis kui tegemist on murelike mõtetega. Ole siin ja praegu, ole rahus.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis.

Kristallidest sobivad praegu eelkõige sellised, mis harmoneeruvad Vähi sodiaagimärgi energiaga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või mediteerida nendega. Sobivad kivid:

Tiigrisilm – toetab eesmärkide saavutamisel, suurendab sisemist väge ja maandab hirme. Kaitseb halbade mõtete ja negatiivse energia eest. Aitab suurendada loovust, tunnetust ja intuitsiooni. Parandab konfliktide lahendamise oskust ja tasakaalustab meelt.

Päikesekivi – annab energiat, suurendab positiivsust, rõõmsameelsust ja teotahet. Aitab soovidel täida minna ja tõmbab ligi küllust. Aitab suurendada elujõudu, viljakust ja seksuaalsust. Valgustab meelt ja keha ning aitab üle saada kurvameelsusest, melanhooliast ja depressioonist.

Karneool – toob ellu kirge, seksuaalsust, tugevaid tundeid ja särisevat energiat. Suurendab optimismi ning leevendab viha, kadedust ja armukadedust. Toetab unistuste elluviimist ja soovide täitumist. Suurepärane kivi selleks, et leida oma tõeline mina ja kutsumus.

Topaas – toob rahu, helgust ja rõõmu. Suurendab õnne- ja armastuse tunnet. Aitab mõista oma elu eesmärki ja toob nii vaimset kui füüsilist tervendust. Kaitseb kadeduse ja halbade soovide eest.

Loe lisaks: Täna on talvine pööripäev: maagiline aeg ja aasta oluline pöördepunkt

Täna on toomapäev: aasta oluline pöördepunkt, mil kihutati kurjad vaimud, laiskus ja mustus kodust välja

Seotud