Hang Massive võlub ainulaadsest käsitrummist välja imelisi ulmelise kõlaga meloodiaid

Järgmisel kolmapäeval, 25. oktoobril kell 19 esineb Tallinnas Vene Kultuurikeskuses Hang Massive – Briti-Rootsi juurtega duett, mille liikmed Danny Cudd ja Markus Offbeat mängivad koos juba kuus aastat ja esinevad edukalt ringreisidel kogu maailmas, olles vallutanud juba Euroopa ja Ameerika.

Hang Massive tähendab julgeid improvisaatoreid ja tugevaid professionaale ühes pajas koos. Need muusikud tajuvad peenetundeliselt ruumi energeetikat ja laadivad oma kontsertidel kohalolijad õigete vibratsioonidega. Nende muusika on ühtmoodi huvitav nii kitsale huviliste ringile, kes on juba ammu kiindunud hangimuusikasse, kui ka näiteks Milano moenädala külastajatele.

Hang Drum, ka “käsitrumm”, on väliselt lendavat taldrikut meenutav ning heli saab sellest imeseadmest välja võluda mitmel erineval moel, mängides näiteks sõrmeotste, peopesa või selle servaga. Tema heli võib meenutada harfi, kristallkeha, klaverit ja kitarri, aga ka kellasid või isegi inimhäält. Koosneb see ainulaadne muusikaline löökpill kahest omavahel ühendatud metallpoolkerast. Ja mis kõige tähtsam, sellel mängimiseks pole olemas mingeid reegleid, kõik, mis vaja – need on vaid käed ja armastus muusika vastu!

Hang Massive kontsert algab Vene Kultuurikeskuses kolmapäeval, 25. oktoobril kell 19, pileteid saab Piletilevist. Vaata kontserdi kohta lisa Facebookist.

Vaata videot siit:

Seotud