“Hallo, Kosmos!” saab täna kolmeseks!

Täna õhtul kell 18 algab kinos Sõprus Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” sünnipäev ehk avalik salvestus, kus kõlavad laulud ja kõned.

Sünnipäevasündmusel laulavad Jarek Kasar ja Silver Sepp ning oma kosmilistest tulevikuvisioonedest kõnelevad Fred Jüssi, Ene Ergma, Einar Laigna, Mart Noorma, Mari Metsallik, Igor Volke, Mai-Agate Väljataga, Ingvar Villido, Tiina Tiitus, Kristjan Port ja Toomas Paul.

“Mitte kunagi pole kosmos olnud Eestile nii lähedal kui täna: esimene saade “Hallo, Kosmos!” on juba kolme valgusaasta kaugusel, mille jooksul kümned tuhanded eestlased on järjepidevalt suunanud oma mõtted ja tunded Kosmosesse, ning kõige krooniks on meil nüüd oma, EST-liitega satelliit – kõlab lootusrikkalt ju!” mõtiskleb saatekuulajate üks lemmikkülalistest, anomaalsete nähtuste uurija ja ufoloog Igor Volke.

“Tänasel saate avalikul salvestusel jagavad 11 saatekülalist publikuga oma kosmilisi tulevikuvisioone, mõtisklevad selle üle, et kuhu ja kuidas edasi, nii indiviidi kui inimkonnana, nii välis- kui sisekosmilisi sfääre pidi,” kirjeldab õhtuseid plaane saate autor Ingrid Peek. Külalisi kostitavad oma lugude ja lauludega armastatud muusik Jarek Kasar ja fantaasiapillidel mängiv trubaduur Silver Sepp.

Kino Sõprus avab uksed külalistele kell 17.30, algus kell 18. Piiratud kogus pileteid hinnaga 13 eurot on müügil kino kassas, mis avatakse kell 16.

Pühapäeviti kell 14 Raadio 2 eetris kõlav saade “Hallo, Kosmos!” on audiorännak maailmavaadete äärealadele erinevate võimalike ja võimatute tunnetusakende kaudu, mille eesmärk on mõista, mitte hukka mõista ning avardada meie arusaamist elust ja maailmast.

Kolme aasta jooksul on eetrisse jõudnud 133 saadet, kus oma ilmavaateid on tutvustanud teadlased ja futuroloogid, nõiad ja võlurid, filosoofid ja usumehed, taimetargad ja terviseeksperdid, müstikud ja šamaanid, ufoloogid, vandenõude uurjad, esoteerikud ja tantristid, muusikud ja paljud teised põnvad tegelased meilt ja mujalt.

“Hallo, Kosmos!” sünnipäev

Kolm aastat kosmilisi audiorännakuid Raadio 2 eetris!

Täna, neljapäeval, 13. juunil kell 18

Tallinnas, kinos Sõprus

Uksed avatakse kell 17.30

Saate avalik salvestus teemal “Kosmilised tulevikuvisioonid”

Kõnelevad: Ene Ergma, Mart Noorma, Kristjan Port, Toomas Paul, Mari Metsallik, Ingvar Villido, Tiina Tiitus, Mai-Agate Väljataga, Einar Laigna, Fred Jüssi, Igor Volke

Laulavad: Jarek Kasar, Silver Sepp

Piiratud kogus pileteid hinnaga 13 eurot on müügil kino kassas, mis avatakse kell 16

Sündmus facebookis: https://www.facebook.com/events/349349858520159/

R2 peatoimetajate kommentaarid saate kohta: http://alkeemia.ee/artiklid/HALLO-KOSMOS-tahistab-sunnipaeva-tulevikuvisioonidega/l-127/c-1210/

Sünnipäevalaulikutest: http://alkeemia.ee/artiklid/Hallo-Kosmos-sunnipaevalaule-esitavad-Jarek-Kasar-ja-Silver-Sepp/l-127/c-1214/

Saate küberpesad:

http://hallokosmos.ee

http://r2.ee/hallokosmos

http://alkeemia.ee/hallokosmos

https://www.facebook.com/hallokosmos

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.